BD Bilmeceleri

'Forum Oyunları' forumunda Pl1 tarafından 19 Nis 2012 tarihinde açılan konu

1. çitlenbikk

çitlenbikk Well-Known Member

çalıştığı firmanın yöneticisi seçilecek diye düşünen kızımız havasını alıyor.

2. SblMrt

SblMrt Well-Known Member

Biraz daha ipucu lütfennn :)

3. ENB_

ENB_ Member

Hmm yoksa ilk gece patronu olduğunu bilmeden yakışıklıyla işi pişiren bi kız mıydı bu

4. çitlenbikk

yok patronla işi pişirmemiş kızımız,
    ama yönetici olarak işe başlayan erkek kahramanımız, kızımızı yaşlı
    patronunun metresi sanıyor her fırsatta bunu kıza da söylüyor aşalıyor

5. SblMrt

SblMrt Well-Known Member

Yaşlı patron hastalığı nedeniyle mi ayrılıyor yönetimden.

6. fire

fire <b>Özel Kalem</b>

7. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

fire buna oyun bozanlık denir :zuhaha::zuhaha::zuhaha: cevap doğru ise soracaksın anlamayız:füü:

8. çitlenbikk

Cevap bu fire tebrikler, haydi sor sor,

9. fire

fire <b>Özel Kalem</b>

Ben sormam diye baştan söyledim ,bence sen sor biz bilelim :D

10. filizi

filizi Active Member

mızıkçı fire, oyun bozan fire:D

11. curium

curium Primus inter pares

madem fireciğim sormuyor bendeniz araya bir kaynak yaparak :füü::füü: adını hatırlayamadığım aklıma takılan, takıldğı yerde kalıp sinirimi bozan bir bd sorayım müsaadenizle. :saygilar::saygilar:

efenim kızımız eski bir manken pek de güzel, oğlumuz ise bir kaza sonucu görme yeteneğini kaybeden başarılı bir avukat.

12. anonim

anonim E-kitap Müdavim

Sey var en sevdiklerimden..Gerci ismiyle konusu pek bi alakasiz..

Anne Marie Winston-Tatil Itiraflari

Bu mudur?? Hii???

13. curium

anonimim canım süpersin arkadaşım. aradığım kitap buydu :mjk: :mjk:

14. anonim

anonim E-kitap Müdavim

reca ederim caaanim benim...

yeni bilmecemiz su olsun madem...

Abimiz kaza gecirmis , bacagini kirmistir..
    Utanmadan eski karisinin evine habersizce kapagi atar.. Davetsiz misafir olarak..
    Eve gelen abla, birinin eve girdigini farkedince tirsip polisi cagirir..

15. eun sung

eun sung Well-Known Member

yorumdaşım şimdiden adama kızdım ama ben hatırlayamadım ..... yeni ipuçları lütfen .....

16. anonim

anonim E-kitap Müdavim

gelsin yeni ipucu ... yorumdasimi mi kiracagim;)...

polis gelir... yatakta adamin biri horul horul uyumaktadir..abla bir bakar..aa..eski kocasi...
    "haniiim haniiiim... ne rahatsiz ettin bizi... eski kocanmis ya... hakkidir.." demez tabii polis.. "cikaralim evden" derler. Kizcagiz ise acir da adama , iyilesene kadar evde kalmasina izin verir.

17. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

ben olsam attırırdım evden :zuhaha::zuhaha::zuhaha: kötüyüm çokkkkk kötüyüm dostlar :füü:

18. curium

gözüm ısırıyor bir yerden ama çıkaramadım

19. anonim

anonim E-kitap Müdavim

ipucuu..

Olayli bir evlilik mazileri var.(Zaten baska bir sey olabilemezdi :p) Genc yasta evlenmisler...( Biri 23 digeri 25 ..Genc yas , evet..Ama öyle bir söylüyorlar ki sanirsiniz bebek bezinden kurtulup evlenmisler)
    Abla el bebek gül bebek büyütülmüs.. Hani parmaginin ucu uf olsa, "bebeeeeaaaa!!!" diye zirlayarak babasina kosuyormus. Babasinin kalp krizi gecirdigini bile söylememisler üzülmesin diye de yillar sonra komsusundan ögrenip sok geciriyor kiz; o derece yani..

20. anonim

anonim E-kitap Müdavim

Hazir buradayken bi dene ipucu daha vereyim...

Babanin gecirdigi kalp krizi , anne-babanin hayatlarinda bir dönüm noktasi olmus esasen..Zira o zamana kadar hissiz ve de ruhsuz bir sekilde yasayan ebeveynlerimiz, o saatten sonra ask böcügü oluvermisler..
    Abimizin aile hayati ise ablamizinkinden cok farkliymis..Birbirlerini bogazlamaya calisan ve aski bulmak icin bir kalp krizi; efenime söyleyeyim;bir trafik kazasi vs. geciremeyen ebeveynlere sahip olan abimiz, uclarda yasamayi sevmekte...Hatta psikologuna göre bilincaltinda kendini öldürme arzusu yatmakta..

Bu Sayfayı Paylaş