BD Bilmeceleri

'Forum Oyunları' forumunda Pl1 tarafından 19 Nis 2012 tarihinde açılan konu

1. egastus

egastus Active Member

Merhaba Arkadaslar,
    Ben daha once okudugum ve adını hatırlayamadığım bir beyaz diziyi sizlere sormak istiyorum. Konusuna gelince kızın babasının bir tatil koyu var. Oglan kardesinin tedavisine cok para harcayan baba mükü kaybediyor. Yeni patronun yanında calısıyor. Tatil koyunu satın alan sirketin atadığı mudur kızımızın pesinde ... Kıza santaj yapıyor .. Kız bir gece o adamın santajına boyun egmeye karar veriyor ve partide alkol alıyor. Ama uyandığında geceyi mudur ile degil, sirketin sahibi ile gecirdiğini farkediyor. Sonra evleniyorlar. Adamın pesinde yaslı bir adamla evli olan fettan bir kadın var. Genc adam bu yaşlı aile dostunu cok seviyor ve saygı duyuyor. Kotu kadının adı Anna idi sanırım. Neyse bu kitabın isim ve yazarını bilen paylasabilr mi ? Tesekkurler

2. anonim

anonim E-kitap Müdavim

arkadaslar.. soru sormayi istemediginizi bu kadar aleni bir sekilde acik etmeseniz diyorum... hayir bir sey degil , sibel´e yazik...

dana w. smith-ayri dünyalar

--------------------------------------------------------------------

egastus; sorunuzu, bd sevenler ´de calista yanitlamis...oraya bir ugrayin isterseniz:
    http://www.kuflu.com/kitap-tanitim/44972-beyaz-dizi-sevenler-buraya-1481.html#post2322844

3. egastus

egastus Active Member

tesekkur ederim

4. SblMrt

SblMrt Well-Known Member

Hay Allah razı olsun anonim yaaaaaa :zuhaha: :zuhaha:

5. reyhanek

reyhanek Active Member

Tesekkurler

Bu Sayfayı Paylaş