BD Bilmeceleri

'Forum Oyunları' forumunda Pl1 tarafından 19 Nis 2012 tarihinde açılan konu

1. alkane

alkane Well-Known Member

Bak bu kitapta tanıdık geldi ;)ama perdelerden elbise yapan bd kızı deyince aklıma; evine perde dikeceği kumaştan kendisine gelinlik diken bd kızı aklıma geliyor.... ama kitabın adını unuttum:rzl: zaten ben bu bd kızlarının el becerilerine hastayım:dil:

2. ela86

ela86 Well-Known Member

burası çok güzel bir bölüm ama ben hatırlayana kadar sizler buluyorsunuz kitapları bende sizin yazdıklarınızı takip ediyorum :D

3. zipper

zipper quae nocent docent

Veeee alkışlar SİBELMERT E :sak sak::sak sak:

e hadi bakalım soru sırası sana geçti;)

4. Emma

Emma New Member

kitabı baştan sonra anlattım neredeyse bana tebrik yok:hih:

5. SblMrt

SblMrt Well-Known Member

Sayende bildim Emma,tüm alkışlar sana :sak sak: :sak sak: :sak sak: :sak sak: :sak sak: Hatta benim aklımda soru yok,benim yerime sen sorabilir misin ?:gül:

6. Emma

Emma New Member

aslında benim aklımda da yok ama şu an düşünüyorum, hahaha buldum bile,

kızımız çok ezik, annesi gün boyu evde oturuyor ve kızımız işten eve gelince temizlik yemek yapıyor, annesi kendine koca bulunca da evi satıyor ve kızı sokağa atıyor, sonuçta son 10 satırda patronu ile evleniyor.

ipucu: bir gece gökyüzüne bakıyor ve başka kim bakıyor acaba diye düşünürken :zuhaha: dünyadaki milyarlarca insan içinden patronu da gökyüzüne bakmış oluyor tesadüfe bak :zuhaha: ne romantizm:zuhaha:

pl1 ve meleksinin cevap vermesi yasaktır:p

7. SblMrt

SblMrt Well-Known Member

kız bir veterinerin yanında yardımcı olarak mı çalışıyor?

8. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

banane banane:':)':)'(

:zuhaha::zuhaha::zuhaha:

9. Emma

Emma New Member

veteriner değil,

sen cevabı biliyorsun benim olmadığım zaman vekalet sende o yüzden canım, hani yarışmalara firma yakınları katılamaz ya onun gibi

10. Pl1

firma yakını buda güzeldi :zuhaha::zuhaha::zuhaha:

11. eun sung

eun sung Well-Known Member

kızlar merhaba burasıda güzel hoş ben dersten zor konsantre oluyorum buralara ama kimse bulmamışsa bulurum ben ...Bu arada bu kitabı okumamışım malesef adını bulan hemen haber versin ;)

12. Pl1

buraya yazarız güzelim...:saygilar:

13. zipper

zipper quae nocent docent

EMMAcığım çok affedersin nasıl da es geçmişim teşekkür etmeyi,özür özür özür dilerim:$:$

14. Emma

Emma New Member

benim en sevdiğim yazardan nasıl bilemezsiniz ama bugün linki yeniliyorum, meleksinin düzenlediği yegane kitaptır üstelik ve Hansları Dans, Serenaları yarısı Selena olarak düzenleyip akşam düzeltmeleri yaparken kıkır kıkır gülmeme sebep olup şimşekli buz gibi bakışları üzerime çekmeme sebep olmuştur (şaka kimse birşey demedi) ama şu varki pl1 ve meleksiyle akşamları sohbet imkanımız olursa cadılar beni güldürüp sonrada gülme sakın enişte kızmasın diyorlar ben kendimi gülmemek için garip yüz mimikleri yaparken buluyorum

15. gülay

gülay Well-Known Member

evet ben buldum galiba...betty neels---ay ışığında...ayrıca burasını da sevdim ama kitaplar çok çabuk bulunuyor galiba...benim yerime soru sorarsanız sevinirim,bilmecelerle aram iyi değildir...hepinize sevgiler...

16. Pl1

tamam Emma senin yerine yeniden sorsun o zaman:D

17. bermer

bermer Well-Known Member

Sıradaki soru ne, soru... soru...aama...ama olmaz ki cevabı merak ederken şimdi de soruyu merak eder oldum...:dil::dil:

Hoş şimdiye kadar olanlara sanki cevap verebildim de...:hih::zuhaha::zuhaha:
    okuduğumu unutup tekrar okuyan biri olarak bu bölüm çok zor:eek:ff:

Tamam buldum!!! ben de Clondike danışırım, o bu işin piri...:saygilar:

Pl1, kopya çekmeye pardon danışmaya izin var mı?:zuhaha::zuhaha:

18. meleksi

meleksi Well-Known Member

en sevdiğim bdlerdendir..ebrunun tardaıklarından..lynne graham tarzı bir uslübü vardır bdnin..sonu da güzeldir..çünkü kızımız adamın parasını kabul etmez..çalışmaya devam eder..:sak sak:

yaa..ne güzeldi dimi..hansları dans..serenaları selena yapmak ta eğlenceliydi..:zuhaha::zuhaha:ama ben kızın adını selena sanıyordum..bunu da unutmayalım lütfen;)..zaten topu topu iki bd düzenledim..;)

19. Pl1

bence kopya vermez ama yine de dene :zuhaha::zuhaha:

20. Emma

Emma New Member

bana gelmiş soru ay sevdim bu işi (meslek icabı soru sormak zaten alışkanlığım)

sorumuz şu: esas adam ve esas kadın aynanın karşısında kendilerine bakarlar:$
    adam zorlamıştır aynaya bakmaya kızı ve boy aynası sanırım:zuhaha: kıyafetler konusuna değinmiyorum:füü:

Bu Sayfayı Paylaş