ben de burdayım :)

'Kendini Tanıt :)' forumunda raine tarafından 27 Şub 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. raine

raine New Member

slmlar. Ben tugba. Anadolu Üniversitesinde bir garip hazırlık ögrencisiyim. :) hazırlıktan sonra Çalışma Ekonomisi okuyacagım inşallah.Anlıycağınız önümde daha kocaman 4,5 yılım var. Kitap hastasıyımdır. Bu konuda psikolojik tedaviye ihtiyacım oldugunu söyleyecekleri kadar kitapkoliğim.:D Burdaki hikayeleride okumak istiyorum ama nedense sorun gider diye bir şey çıkıp duruyor. Ama yıkılmadım ayaktayım ben de Tuğbaysam burdaki hikeyeleri okuyacagım. :D ama yinede bu sorunun nedenini biliyorsanız bana msj atabilirsiniz. :D

2. Ser_reS

Ser_reS <b>ŞeyhKoPat_Kartaliçe</b>

öncelıkle aramıza hoşgeldin raine
    e kitap okumakla ılgılı sorun yasıyorsan modlara sor yardımcı olurlar:)
    keyıflı kuflenmeler;)

3. raine

raine New Member

hoş buldum diyorum. :D sorunu hallettim benim bilgisayar yüzündenmiş. :D neyse artık doyasıya Küflenirim :D

4. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

Hoşgeldiniz raine Nazar değmesin renkli üyelerimiz çoğalıyor ama tabi aktifliklerini de beklemiyor değiliz :)

İyi forumlar dilerim

5. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

Sevgili Tuğba hoşgeldin:) Aanadolu Ü. yazdığını görünce gözlerim birden açıldı. Bu Eskişehir'de olduğun manasına mı geliyor?
    Kitapsever herkese kapımız açık. Forumun her köşesi güzeldir. Farketmeden forumun bağımlısı olacağına eminim. Eklenen her kitapla ve yaptığın her paylaşımla mutluluğunun artmasını diliyorum.
    Keyifli küflenmeler...

6. raine

raine New Member

Hoş buldum. :) Nazar değmez inşallah. :D Derslerden dolayı pek vaktim yok ama elimde olsa 24 saat küflü kalırım. :D

7. raine

raine New Member

Öncelikle hoş buldum diyorum. :D ve evet Eskişehirdeyim. :) Sen de mi buradasın yada buralı mısın. :D Evet formun her köşesini begendim gerçekten.Yalnız şu hikayeleri indirmem gerçekten çookk büyük bir sorun. :( İndiremiyorum. :(

8. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

Evet Eskişehirliyim ve evet Eskişehirdeyim:) kitaplar konusunda yardımcı olmaya çalışırım.

9. raine

raine New Member

eskişehirde nerede oturuyorsun?okuyormusun? ve kitaplar konusunda yardımcı olursan çok minnnettar olurum. :D

10. Tuana

Tuana <b>p!yaN!sSt</b>

Hosgeldin Tuğba:)

Bu Sayfayı Paylaş