Beyaz Dizi Sevenler Buraya

'Kitap tanıtım' forumunda clondike tarafından 3 Ağu 2011 tarihinde açılan konu

1. hilal

hilal <b>x'будан'</b>

ooh oh oh maaşallah:sak sak:
    ne güzel işte hayatı dolu dolu yaşayıp şimdi yuva kurmuşlar:füü::füü:
    ne yani fena mı:saskin::p
    çok iyi ya Allah iyiliğini versin:zuhaha::zuhaha:
    ahahahahaha bayıldım annene:D
    ne hissettiğin önemli değil mi zaten(hani öyle derler:füü:)

öncelikle ebr cim geçmiş doğum günün kutlu olsun:gül:
    birde kendimi bi garip hissetmeye başladım maaşallah bir çoğunuz 4. 5. 20. evlilik yıldönümünü kutluyor, Allah nice yıllar nasip etsin:Lv:
    sizler adına sevinmekle beraber, kesinlikle bi arayış içinde değilim, sakın haa yanlış düşünmeyin:füü:eek:cak ayında kısmetse bende bekarlığımın 28. yılını kutlicam:zuhaha::zuhaha:

2. BEYAZ

BEYAZ E-kitap Müdavim

Yaş almakla yaşlanmak arasında büyük fark vardır çıtır kızlar.
    Hepimiz yılda bir kez yaş alıyoruz,daha bir olgunlaşıyor hayata bakışımızı şöyle bir gözden geçiriyoruz...ama yaşlanmıyoruz....:)
    ....
    Beyaz Diziler bizi birleştirdi.Çoğumuz gizli başlamışız...ortak noktalarımız çook..
    Sonu mutlu biten filmleri ve kitapları hep sevmişimdir,haliyle Beyaz Dizileri de ...zamanla adlar ,renkler değişti. ama benim için hep beyaz olarak kaldı.
    ...
    Sevgili clondike,
    Yazdıklarımın hepsinde aşk evliliği yapıldı canım..! Sadece başlangıçta kızlar aşıktı sonra zengin,karizmatik buzdolabı soğukluğundaki beylerde ilk karşılaştıklarından beri aşık olduklarını farkettiler o kadar....evlenmek için aradıkları bahanelerdi onlar sadece....:)
    ...
    Kızlar inatçı olunca daha bir zevk alıyorum ama çoğu kez kimsesiz oluyorlar.Çoğu eğitiminden vazgeçen fedakar kızlar,kısa yoldan sekreterlik yapıyorlar...çiftlik sahibi beyler...Kardeşler aynı kızla ya da erkekle birlikte olunca haz almıyorum.Ancak çoğu kez onların göstermelik evlilik yaptıkları anlaşılınca daha bir zevk alıyorum...
    Yine çok oldu.....:)

3. dolunay

dolunay Active Member

Michelle Reid benim de beğendiğim yazarlardan biri hong kong'da aşk'ada başladım ama ilerlemedim biraz önyargılı davranmış olabilirm :$
    yazarın diğer kitaplarını bende herkese tavsiye ederim özellikle tutkulu evlilik gerçekten çok güzel:)

4. nirse

nirse Well-Known Member

Elimdeki kitapları gözden geçirdim. En favorilerim arasında iki tane Gerilim var.

Herkese tavsiye ederim özellikle ilki çok sürükleyici.
    Tarama listesinde var görünüyorlar.
    İnşallah siteye eklenince okursunuz.

Gayle Wilson - Fısıltı
    Rebecca York - Yanıltan İpucu

5. GÜLPERİ

GÜLPERİ Active Member

yılardır beyaz dizi okuyorum ama hiç gerilim romanı okumayı denemedim ve ya içimden hiç gelmedi ben galiba romantikliği seviyorum özellikle gelişim yayınlarını döndür döndür okuyorum penny jordan,carole mortimer yani kısaca şöyle söyleyeyim burada genelde favori yazarların taraması yapılıyor olması güzel birkaç tanede burada yazar ismi aldım onlarıda okumaya çalışıcağım herkese paylaşımı için teşekkürler benimde elimde kitaplar var ama tarayıcım yok malesef onun için paylaşamıyorum.
    ben özellikle arkadaşlardan okuyupta çok beğendiği kitapları okudum çok beğendim diye burada paylaşırsa çok sevinirim çünkü benim okumak için çok zamanım olmuyor çalışan bir hatun olarak şimdiden teşekkürler.
    Okumayanlara duyurulur benim en ama en sevdiğim beyaz dizi carole mortimer'ın MASUM SEVGİLİ okumanızı tavsiye ediyorum.

6. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

Erkekler hep yakışıklı ya da cinsel cazibeli (ne demekse bu) kızlarda hep güzel dolgun göğüslü ince belli dolgun kalçalı... Erkek zengin ve duygusuz bir hödük olur. Kızlar yaralı kuş:p Daha ilk anda tutku vardı. Canına yandığımın tutkusu hep bunları bulur. Fiziksel çekim tavan yapmıştır. Adlarını bilmeden birbirlerinin neresinde doğum lekesi var onları öğreniverirler. Erkekler güçlü karakterlerdir. Ezici yıkıcı cazibeleri ile dediğim dediktirler. Gözlerinde hep bir ışık parlar ne hikmetse aküleri hiç bitmez bu gözlerin:D Bir bakışla birkaç paragraflık cümleleri anlatıverirler sözden tasarruf eder fiiliyata geçerler. Öpüşme koklaşma ustasıdırlar. Erkekler deneyimli kızlar genelde deneyimsizdir.Çoğu playboydur. Olmayanı ise heran bir çapkına dönüşebilir. Ruh uyumundan önce ten uyumu deneyimi yaşanır. Önce hamile kalınır sonra evlenilir. (klişelerden bahsettiğimize göre sırayı istisnalar için bozmayalım dedim:p)
    Ben sizler gibi hemen şu beyaz dizide şunları sevdim diyemiyorum. Yakın zamanlarda okuduklarımdan İstanbul Yazgısı ve Çaresiz Zamanlar hatrımda kalmış. Her iki adamda kuşbeyinliydi:D Gerçek hayatta aşk her yarayı onarmaz. Hele aşık olduğunuz kişi tarafınan yaralanmışsanız her yara aşkınızdan bir kıvılcımı söndürür. Bu kadar hırpalandıktan sonra kadınlar nasıl affediyor bu erkekleri anlamıyorum ama mutlu sonlar için sesimi çıkarmıyorum:D
    Hele yunan,italyan,arap şeyhi takıntısını hiç anlayamıyorum. Erkek erkektir. Eksik düşünür:D Bir Tür dünyaya bedeldir. O yüzden turistler macera için akdeniz ege sahillerine vururlar kendileri:p Bd yazarlarına açık dilekçe lütfen artık yunanlıları yazmayı bırakın bakın bizimkilerden de iyi malzeme çıkar. Hele bolca dövüp sonra sevme meselesini iyi yaparlar. Erkek kahraman profillerinize Türkleride ekleyin sayın bd yazarları.
    Tuttum bu konuyu..
    Yazmakta geç kaldım vakitsizlikten ölüyorum çünkü ne tarafa koşacağımı şaşırdım. Bende beyaz dizi kahramanı olmak istiyorum hikayenin sonunda dinlenebiliyorlar çünkü:D

7. rüzgar

rüzgar Well-Known Member

seni duymuşlar Yıldızcım işte erkek kahramanımızın Türk olduğu bd

BİR AKDENİZ DÜĞÜNÜ – LYNNE GRAHAM

Lily Harris, garson olarak çalıştığı Londra’nın ünlü barlarından birinde Rauf Kasabian’ı ilk gördüğü andan itibaren o çekici, yakışıklı ve zengin Türk iş adamının etkisi altına girmişti.
    Rauf da Lily’den etkilenmişti ancak onu başka bir erkekle bir otelden çıkarken görünce kıskançlıktan çılgına dönerek, aşkını kalbine gömüp Türkiye’ye dönmüştü.
    Üç yıl sonra Türkiye’de yeniden karşılaştıklarında ikisi de zamanında içlerini tutuşturan ateşin hâlâ yandığını fark ettiler. Rauf’un o mükemmel sarışın hakkındaki şüpheleri devam etse de onu bir daha kaybetmeyi göze alamayacaktı. O yüzden de Lily ile evlenmeye karar vermişti.

8. Ser_reS

Ser_reS <b>ŞeyhKoPat_Kartaliçe</b>

Robyn Donald - Korsana Altın Yaraşır

bu kıtap super ötesi :kz: duzenledım hazır ama eksık sayfa cıktı arkadas tarasın sızınle olucak
    artık favorı yazarlaırmda robyn donald da katıldı ;)
    bır akdenız dugunu duzenlerken goz attım yanlıs anlasılma dolu bır bd
    ee graham olucakta super olmıcak olmaz dımı :kz:

9. rüzgar

rüzgar Well-Known Member

yakında okuyacağız demek çok güzel ellerine sağlık Serres harika oldu çok merak ediyordum

Korsana Altın Yakışır ı da dört gözle bekliyorum hele sen bu kadar beğenmişken

10. Ser_reS

beğenmek ne kelime mest oldum :kz: bıtmesın dıye surekl ıara vererek okudum :p
    ama eksık sayfa okadar onemlı yerdeydıkı onu okumadna bıtırmem kotu oldu
    azcık sızı meraka sevk edeyım ama bak keısnlıkle okuyunca yorum ıstıyorum
    graham bıanchınden bıle daha ust erkek kahraman daha sert ve sahıplenıcı
    bakalım aynı fıkırdemıyız;)

11. gülay

gülay Well-Known Member

ben de şimdi meraklandım işte,bir de siz tavsiye edince ayrı bir yeri oldu bd'nin...yakında bu kitabı okuyacağımız için çok sevindim...şimdiden çok teşekkürler...

12. rüzgar

rüzgar Well-Known Member

üfff çok kötü olmuş eksik sayfa çıkması

okadar güzel diyorsun yani iyice merak ettim şimdi
    roman kahramanlarnın içinde Düşler Krallığı'n daki Royce Westmorcland'dan:Lv: başkasını tanımam
    bakalım nasılmış Royce üzerinden puan veririm artık

13. Ser_reS

kızlar az kaldı okucaksınız :)
    eksık sayfa asıl kıtaptada yokmuş artık öyle okucaz :(
    royce tarıhı romanlarda en ıyısı dıyebılırısn
    ama gelısım bdlerınde kesınlıkle en ıyısı benım için :kz:
    neyse tıp sustum paylasınca kesınlıkle değerlendırmenızı beklıyorummmm

14. rüzgar

rüzgar Well-Known Member

inanamıyorum kitabı eksikmi basmışlar bu yayın evlerinden herşey beklenir :dil:

15. BEYAZ

BEYAZ E-kitap Müdavim

Sevgili gue 'nin eklediği ''Kaptanın Aşkı'' adlı kitaba bakın derim.Tarihi ama öyle küf kokmuyor...yakışıklı kaptanımız ve herkesin sevgilisi iyi niyetli ama evlilik dışı doğduğu için hiçbir şeye hakkı olmadığını hissettirilen Nana 'nın hikayesini seveceğinizi düşünüyorum...

16. Ser_reS

daha once ıkı tane harleguın tarıhı bdlerını okudum cok yalın basıt gelmsıtı
    judıth gıbı bı yazarın uzerıne ama merak ettım beyaz sımdı :)

bende raufun hıkayesını okudum turk kahraman sandım ama ermenı asıllı bırını konu etmısler
    bı yerde ufak bır krız yapmak ıstemısler eskı sevgılısı ortaya cıkıyor kız kıskanıyor
    klasık konu ama bunu bıle cok basıt yapmıslar sastım sankı acemı bı yazarın anlatımı gıbı geldı
    ama sonucta turkıyede gecen bır bd oldugu ıcn begendım :)

17. Pırıltı

Pırıltı New Member

bdlerin hepsini seviyorum. Bazen olaylar kendini tekrar ediyor. o güzel değil. Bunun yanında judit mcnaught'un kitapları eğer birer bd ise tek geçerim. Yeni bir soluk getirdi.

18. gülay

gülay Well-Known Member

merhabalar...Ser_reS kitabı okudum ve çok beğendim,zaten sizin tavsiyelerinizde şimdiye kadar hiç hayal kırıklığı yaşamadım...:Lv::Lv::Lv: trent çok sahiplenici ve melly'nin peşini bırakmamaya azimliydi,böyle bd'leri seviyorum...harikasınız Ser-reS ve tekrar çok çok teşekkür ederim...:gül::gül::gül::gül:

19. Ser_reS

beğenmene sevindim bugune kadar okuduğum bdlerde en sahiplenicisi trentı ve bu bdyı keısn tekrar tekrar okurum :)
    umarım yıne boyle bdler sızle paylasma ımkanı bulurum ;)

20. merym

merym New Member

öncelikle paylaşımlarıyla bizi mutlu eden herkese çok teşekkür ediyorum
    elleriniz dert görmesin
    benim sormak istediğim bir şey var hatırlayan olur mu bilemiyorum
    ilk okuduğum bd idi ve son sayfaları kayıptı o yüzden hep içimde dert olarak kaldı
    bd nin adı oteldi
    yazarını hatırlamıyorum ama konusu ve karakterler aklımda
    kadın kahraman abigail lawrence ve erkek kahraman ryan tillson davis
    kız avukat adam dedesinin şirketinin en önemli müşterisi ama kızın kişisel olarak ilgilendiği ve adama ait olan bir otel var bu otelin tarihi olduğunu düşündüğü için yıkılmasını istemiyor ama adam yıkılıp yenisinin yapımasında kararlı
    ve savaş başlıyor tabi gerisi ateşle barut hikayesi
    bu kitabı bilen var mı çok merak ediyorum
    burası yeri mi onu da bilmiyorum tabi
    ama yine de sormadan edemedim
    şimdiden teşekkürler

Nesrin akarsu bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş