Beyaz Dizi Sevenler Buraya

'Kitap tanıtım' forumunda clondike tarafından 3 Ağu 2011 tarihinde açılan konu

1. amah8

amah8 Active Member

Paylaşım için teşekkürler

2. periza

periza Well-Known Member

Liz Fielding Yeniden Başlamak şimdi bitirdim .Çok güzeldi elimden bırakamadım.

ssetayf bunu beğendi.
  3. ssetayf

ssetayf Well-Known Member

Teşekkür ederim, ne okuyayım diye düşünürken yorumunu görüp başladım sonrada seriyi bir günde bitirdim. çok yazarlı olmasına rağmen, her üç yazarın kalemininde güzelliğiyle severek okuduğum bir seri oldu. Genellememin aksine (genellikle 1nci en güzelidir istisnalar hariç okuduklarımın içinde) bu sefer 3ncüsü en sevdiğim oldu. Karakterlerin duygularını içsesi olarak belirtmek yerine karşısındakine yansıtma özelliğiliyle olacak sanırım. Tekrar teşekkür ediyorum.
    Secrets We Keep serisi
    1. http://www.kuflu.com/e-kitap/49247-liz-fielding-c-y-secrets-we-keep-serisi-1-yeniden-baslamak.html
    2. http://www.kuflu.com/e-kitap/17112-...iyor-barbara-hannay-bay-dogru.html#post156618
    3. http://www.kuflu.com/e-kitap/49479-jackie-braun-c-y-secrets-we-keep-serisi-3-yillarin-ardindan.html

Pl1, periza, cr37 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. periza

periza Well-Known Member

ssetayf ben teşekkür ederim. Hislerimizi paylaşmak çok güzel. Arkasından Michelle Reid Şüphe İçinde okudum. Daha önce okuduğum halde gene ağlamaklı oldum. Ah bu anlayıp dinlemeyen erkekler...

ssetayf ve Pl1 bunu beğendi.
  5. Maymun

Maymun Active Member

Selamlar, sitede okuduğum ancak bir şekilde adını hatırlayamadığım için bulamadığım bir kitap arıyorum.
    Hatırladıklarıma göre konusu şöyle: esas kızımız kendisine miras kalan malikaneyi ayakta tutmak için malikane bahçesinde düğün organizasyonu yapar. Esas oğlan kızımızın ve bencil üvey kardeşin aynı zamanda vasisi. Bir şekilde evlenirler. Gel zaman git Zaman adam bütün servetini kaybetme tehlikesiyle yüzleşir ve kızımız çok değerli aile evini hiç düşünmeden ipotek etmek üzer bankaya sunar. Hatırlayan var mı acaba. Yardımlarınız için şimdiden çok ama çok teşekkür ederim.

periza bunu beğendi.
  6. Calista

Calista Well-Known Member

Biraz farklı hatırlıyorsunuz ama 640-Penny Jordan - Aşkın Sıcak Nefesi
    olduğunu düşünüyorum :)

çitlenbikk, ssetayf, periza ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  7. Maymun

Maymun Active Member

Çok teşekkür ederim.

periza ve Calista bunu beğendi.
  8. periza

periza Well-Known Member

Barbara Hanney Kaderden Kaçılmaz çok güzeldi. Önce üzüldüm .Sonunda sevindim.Uzunca bir süre gülümsemeye devam edeceğim galiba

ssetayf ve çitlenbikk bunu beğendi.
  9. gülay

gülay Well-Known Member

herkese hayırlı akşamlar...önceden okuduğum şimdi aklıma takılan fakat ismini hatırlayamadığım bir bd var,bana yardımcı olursanız çok sevinirim...hatırladığıma göre kitabımızda kızımız arkadaşının düğününe gidiyor,gelin kızımızın arkadaşı,gelin kızımıza giymesi için eski kıyafetini veriyor.Damat kızımızı gözüne kestiriyor ve onu adaya götürerek babasının şirketiyle ilgili bir şeyler söyleyerek onu evlenmeye zorluyor...
    yardımcı olursanız çok sevinirim...

periza bunu beğendi.
  10. gülay

gülay Well-Known Member

herkese hayırlı akşamlar...önceden okuduğum şimdi aklıma takılan fakat ismini hatırlayamadığım bir bd var,bana yardımcı olursanız çok sevinirim...hatırladığıma göre kitabımızda kızımız arkadaşının düğününe gidiyor,gelin kızımızın arkadaşı,gelin kızımıza giymesi için eski kıyafetini veriyor.Damat kızımızı gözüne kestiriyor ve onu adaya götürerek babasının şirketiyle ilgili bir şeyler söyleyerek onu evlenmeye zorluyor...
    yardımcı olursanız çok sevinirim...

periza bunu beğendi.
  11. gülay

gülay Well-Known Member

kusura bakmayın yanlışlıkla iki defa göndermişim...:kzgn::kzgn::kzgn::eek:ff::eek:ff::eek:ff:

periza bunu beğendi.
  12. çitlenbikk

çitlenbikk Well-Known Member

hayırlı ramazanlar

periza, bernata ve Pl1 bunu beğendi.
  13. çitlenbikk

sana da hayırlı akşamlar hatırlayamadım bir bilen çıkar elbet

periza, Pl1 ve gülay bunu beğendi.
  14. özse

özse Well-Known Member

aradığınız kitap LYNN GRAHAM ın yazdığı bir evlilik hikayesi olabilir mi konuya benzettim kız arkadaşının elbisesini giyiyor.

periza, çitlenbikk ve gülay bunu beğendi.
  15. gülay

gülay Well-Known Member

çitlenbikk ve özse çok teşekkür ederim...:Lv::Lv::Lv:
    özse aradığım kitap buymuş çok teşekkür ederim...:gül::gül::gül:

periza, Pl1, çitlenbikk ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  16. çitlenbikk

periza bunu beğendi.
  17. periza

periza Well-Known Member

Kitap önerisi için teşekkürler. Size de hayırlı ramazanlar.

çitlenbikk bunu beğendi.
  18. ssetayf

ssetayf Well-Known Member

Bana sanki Michelle Reid 'in Bir Evlilik Hikayesi gibi geldi. :)
    http://www.kuflu.com/e-kitap/17475-...ayesi-l-graham-itaatsiz-gelin.html#post178951

periza ve çitlenbikk bunu beğendi.
  19. özse

özse Well-Known Member

evet doğru adına çok dikkat etmemişim yinede her iki yazarında aynı kitapta romanı olduğu için farketmez yinede teşekkürler.

periza, ssetayf ve çitlenbikk bunu beğendi.
  20. fantagiro

fantagiro Well-Known Member

slm
    bir kitap arıyorum kız ölen kuzeninin cocuguna bakıyordu. cocugun babası ölmüş. bir akrabası geliyor cocuk ıcın kızda annesi olduğunu söylüyor bebeğin dedesi bebeği kacırıyor kızda cocuk için onları rezil edeceğini söylüyor yada onunla evlenmesi gerektiğini söylüyor kızla adam evleniyordu. adam bir prens yada şeyh di galiba.. hatta bebek kıza komik bir isimle sesleniyordu. herkez oyuncak için ağladığını sanıyordu bebeğın..

bu kıtabı hatırlayan yada okuyan varmı?

Moderatör tarafından düzenlendi: 15 Haz 2017
    periza ve çitlenbikk bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş