Beyaz Dizi Sevenler Buraya

'Kitap tanıtım' forumunda clondike tarafından 3 Ağu 2011 tarihinde açılan konu

1. wadebridge

wadebridge Well-Known Member

Merhaba,

Sevgili Pl1 eklediğiniz kitapları görünce çok mutlu oldum. Tüm emeği geçen arkadaşlara teşekkür etmek istiyorum.
    Sevgiler

periza, cr37 ve Pl1 bunu beğendi.
  2. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

bende Gizemli ve Birdost arkadaşlarıma teşekkür ederim sayelerinde beyazdizilere kavuşuyoruz....

periza ve cr37 bunu beğendi.
  3. periza

periza Well-Known Member

sarışın afeti anlamadım

bernata bunu beğendi.
  4. periza

periza Well-Known Member

yaban sünbüllerini şimdi bitirdim çok beğendim(gıcık olduğum yerlerine rağmen) bazen ağladım.

Son düzenleme: 20 Tem 2017
    Pl1 bunu beğendi.
  5. sorun

sorun Well-Known Member

Merhaba arkadaşlar
    Bir kitap arıyorum ancak kitabın adını hatırlamıyorum :( Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Kitabın konusu şöyle bir şeylerdi. Kızımız çok zengin galiba evlenip boşanmış ya da nişanlısından ayrılmış... Babası ölüyor. Kasaba gibi bir yere gidiyor. Burada bir kulübe var kızın ailesine ait. Sonra küçük bir kızla karşılaşıyor. Bir şekilde küçük kızın ve babasının evinde kalıyor. Esas abi kadınlara karşı mesafeli kızıyla yakınlık kuramıyor. Abimizi eşi daha zengin adam için terk etmiş. Neyse gel zaman git zaman esas abi ve esas kız aşık oluyor. Küçük kızın saçlarına ve kıyafetlerine gerekli bakımı yapıyor ablamız ancak aklı ailesine ait kulübenin gizeminde... Abinin ve ablanın babaları bir birine düşmanmış. Yanılmıyorsam abinin babası karısına karşı zalim ablanın babası bu kadıncağıza yardım etmek istiyor. Neyse esas abimiz sezon açılınca avcılara ya rehberlik yapıyor ya da ufak kulübelerde onlara kalacak yer sağlıyor. Sonra olaylar olaylar oluyor kız şehre geri dönüyor. Abimiz peşinden gidiyor kızı bulmak için bir bakıyor ki kız çokkkkkk zengin ayrı dünyaların insanları:( o yüzden geri dönüyor ablayla konuşmadan. Sonra abla kasabaya geri dönüyor adam diyor olmaz sen çok zenginsin. Esas kızımız da sinirleniyor :mad: zengin olduğum için özür dilemem diye. En sonunda abi kıza sarılıyor buluruz bir yolunu diye :p Resmen destan yazdım ancak bu kitabın adını hatırlayan varsa paylaşabilir mi? Teşekkür ederim :)

periza ve ssetayf bunu beğendi.
  6. cr37

cr37 Well-Known Member

Emma gordrik sevgi tutsaklari olabilirmi

periza bunu beğendi.
  7. sorun

sorun Well-Known Member

cr37 ilgin için teşekkür ederim ancak sevgi tutsaklarına baktım farklı bir kitap. Benim aradığım kitapta adam avcılara rehberlik yapıyordu ve kızı vardı. Kadın ise şehirden kasabaya geliyordu ayrıca zengindi... Ne kitapmış aklıma takıldı kaldı :(

periza bunu beğendi.
  8. cr37

cr37 Well-Known Member

Bende merak ettim kuflu ailesi bulur merak etme

periza, sorun ve ssetayf bunu beğendi.
  9. bernata

bernata Well-Known Member

Merhabalar; aradığınız kitap Diana Palmer- Zoraki Baba olabilir mi? :cool:

sorun ve periza bunu beğendi.
  10. boyu

boyu Active Member

Teşekkür ederim

periza bunu beğendi.
  11. periza

periza Well-Known Member

zoraki baba yı şimdi okuyup bitirdim. Çok güzeldi daha öncede okumuşum ama isimleri aklımda tutamadığım için kitabı okumaya başlayınca hatırlıyorum. Bazen ağladım bazen güldüm.Bazen sinir oldum.teşekkürler tekrar okumama vesile olduğunuz için

bernata ve sorun bunu beğendi.
  12. sorun

sorun Well-Known Member

Diana Palmer sevdiğim yazarlardan biri Zoraki Baba kitabını da okudum ancak aradığım kitap değil. Benim aradığım kitapta kadın ve adamın geçmişte ilişkileri yok. Kadın adamla ve kızıyla ilk kez kasabaya gelince tanışıyor. Yanlış hatırlamıyorsam kadının arabası bozuluyordu ve adamın evine ilk kez yardım istemek için geliyordu. İlgin için teşekkür ederim bernata :) umarım hatırlayan biri çıkar.

periza, ssetayf ve bernata bunu beğendi.
  13. cr37

cr37 Well-Known Member

Arkadaşlar bir kitap arıyorum
    Kızın kardeşi kaza yapıyor adamın kardesinin gözleri kör oluyor kardeş kaçıyor ablada kardesin yerine geçiyor peruk falan takıyor sonra onlarla birlikte gidiyor birde üvey anne var oda adama sulaniyor bukadarini hatirliyorum ama adını hatirliyamadim yardimci olursaniz cok sevinirim

periza bunu beğendi.
  14. Calista

Calista Well-Known Member

Anne Mather- Esrarengiz Yolculuk

periza bunu beğendi.
  15. cr37

cr37 Well-Known Member

Teşekkür ederim

periza ve Calista bunu beğendi.
  16. periza

periza Well-Known Member

iyi geceler bu ara eski filmlere taktım. Doris day Rock hudson lu filmlere özellikle. Bazı BD lerde Roma Tatili ndeki elbideler gibi ya da Tiffany de Kahvaltı filmindeki gibi ifadeler geçiyordu. Bende merak ettim bu filmleri seyrettim her şeysanki yerine oturdu. Tavsiye ederim

bernata ve sorun bunu beğendi.
  17. sorun

sorun Well-Known Member

Ben de Audrey Hepburn ve Yul Brynner filmlerini çok seviyorum. O dönemin ışıltısı bana göre günümüzde yok.

periza bunu beğendi.
  18. ferda

ferda Well-Known Member

Selam arkadaşlar. Telefondan kitap indiremiyorum. Sizde de öyle mi

periza bunu beğendi.
  19. periza

periza Well-Known Member

hayır ben indirebiliyorum.Hatta şifreli olanları daha önce indiremezken şimdi onları da indirdim. Örneğin aldatmanın bedeli. Daha önce okumuştum ama yeniden okudum güzeldi.

sorun bunu beğendi.
  20. periza

periza Well-Known Member

evet SORUN audrey hepburn ün tiffany de kahvaltı yı seyrettim güzeldi

sorun bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş