Bugün ........ İstersin

'Forum Oyunları' forumunda Pl1 tarafından 8 Nis 2013 tarihinde açılan konu

1. zipper

zipper quae nocent docent

sıra kavgası çıkmasın sonra :füü: :D

2. bermer

bermer Well-Known Member

Bugün Sütlü Nuriye isterim, en şerbetlisinden...

3. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

bugün bende en kallavisinden huzur diliyorum tüm forumdaşlarıma :)

4. Pl1

resimdeki benim ve buradayım şu anda ;)

5. Pl1

çaya bekliyorum gelin hemen pasta börekleriniz ile (kolayını ben yaptım diğerleri sizin ha birde unutmadan bulaşıklarda tabiiii) :zuhaha::zuhaha::zuhaha:

6. zipper

Allahıım çay mı dedi birisiiii ,bu kadar çok konuşup da içmediğim bir gün olmamıştı hiç :p hımm kekler benden,tatlı shadan ,böreği de artık admin getirsin.Bulaşıkları ben yıkarım sorun değil ;)

7. Pl1

admin değil o Boss Boss:zuhaha::zuhaha::zuhaha: (vosvos gibi oldu bunu da beğenmez şimdi.)

8. zipper

voss voss süperdi plm çok güldüm:zuhaha::zuhaha: :füü:

9. bermer

bermer Well-Known Member

Şimdi... şu anda Ukraynalı çirkin hizmetçi, yemek yapsın, silsin süpürsün, iş bitince kaybolsun...

10. anonim

anonim E-kitap Müdavim

uyku..uyku...uykuuuuu...bugün...yarin...ertesi gün...daha ertesi gün... daha daha ertesi gün de olur ...allahim bu aralar bunu ne cok tekrarlar oldum...herkesler citten koyun atlatir..ben koyunu atlatiyorum...citlere takilan tüylerini topluyorum..egirip iplik yapiyorum ...ondan yumak yapiyorum...sonra kimi kandirsam da bu iplerden bana kazak örse diye düsünürken ....hayiiir yaa!!!! uyku 1 ..uyku2..uyku 3.......

11. Pl1

Anonim ben örerim yolla ipleri :p

12. anonim

anonim E-kitap Müdavim

caniiiiiimmmmmmmmmmm !!!!!

13. bermer

bermer Well-Known Member

Anonim, artanı bana da gönder ben çok bilmem ama annemin mahallesinde ördürürüm...

Hııım, şu anda Anonim'in derin; kol bacak çekmeyeceği pirelerin değil cirit, sirk kursa uyanmayacağı kadar tatlı ve rahat bir uyku uyumasını istiyorum...

Anonim, çok güzel bembeyaz bulutlardasın... Oturdun ayak parmakların daldı köpük gibi içine ama ıslanmadın, aah ne rahaaaat, gömül biraz daha içine....içineeee....uzaaan.. oohh ne rahat... canım hiç kımıldamak istemiyor.... çok tatlıııııı......

zzzzzzzzz zzzzzzzzzz zzzzzzzzz :zuhaha: :zuhaha:

14. nur tanesi

nur tanesi New Member

Bende uykusuzlar kervanına kapılmış muzdarip biri olarak orada olup uyumak istiuorum...
    Bermer, o anlattığın yerlerede benide götürsene..

Ah sen anlatırken bile ağzım ayrıldı esnemekten bide gitsem herhalde daha varmadan yolda sızarım..

15. bermer

bermer Well-Known Member

Popomun azıcık yer görmesini... Ne bu be ? Sabahtan beri bir oturamadım, iftara demlediğim çaydan bir bardak içemedim daha... peeh...

16. anonim

anonim E-kitap Müdavim

ahhh bermerrrr [​IMG]su bulut ...yoksam koyun mu o?[​IMG]
    Hayir hayir köpük...yumusak mi bu? sankim bir kösede de nur´u gördüm...sanki sen de hane halkini uyutup katilmissin gibi [​IMG]icine cekiyor sanki ...icine ...ici..ne ..ha..zzzz zzzzz..[​IMG] [​IMG][​IMG]

17. nur tanesi

nur tanesi New Member

Uy..kun..da...ko...nu..şu...yor..sun...Anonim..
    Birde az öte git... düşçem aşağıya sonra...üstümdeki bulutlarıda çekeleme lütfen..
    Serin burası, üşüyom sonra....

Bermer yaaa, beni başka buluta götür lütfen.Anonim 4 bucağını açmış her yeri kaplamış,
    bana yer kalmıyo..

18. bermer

bermer Well-Known Member

Bu bulutlar o kadar yumuşak ki, köpük gibi ama ıslatmaz.. sarar seni.. güneşin sıcağında gölgede kalmak gibi.. dondurmayı yalamak gibi... hani pamuk şekeri ağzına alırsın kocamanından ama erir sıcaklıkta tatalı bir hisle.. öyle işte...hem düşemezsin ki.. her yer bulut.. sıcacık oluyorsun.. ilk öpücük gibi hafif.. bulutlara dokundukça rahatlıyorsun.. rahatlıyorsun.. alıyor tüm elektriğini.. sakiiin... sakiiin....yumuşacacık...

Düşecek gibi hissettiğinde kendini korkma.. hani böyle köprülerden geçer arabalar.. için bir aşağı yukarı oynar.. ağırlığın yokmuş gibi hissedersin... hoşuna gider..işte öyle bir his olur içinde.. korkma.. hiç bir yere gitmez.. hiç bir şeye çarpmazsın... uyanmak istediğinde kaybolacak sen çağırana kadar o güzelim bulutlar...

ve herkese yer var... hadi bakalım yayılın.. ben uzandım.. ooh çoook rahaaat.. yumuşak...

zzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzz :D :D :D

Var ya Anonim o smileylere hastayım, ne güzel şeyler onlar öyle.. ay halay çeken çöp adamlarından sonra bunlar çıktı.. ay ne şirinler... :D

19. bermer

bermer Well-Known Member

Mükellef bir sofra.. Çamaşır dağının altından kalktım yemeğe bakamadım.. pööf..

20. anonim

anonim E-kitap Müdavim

kim ? ne? ben?? bennnn??? konusmam ben uykumda bi kerem nur[​IMG]konusur muyum yoksa?? ayricana o bulutu cekistiren ben diilim...sen deli yatiyosan ben napiyim :hih: iyisi mi bermer´in dedigini yapip yayilalim... ohh rahat...
    bugün de istedigim degismis degil...ama yanina bir de kakao olabilir mesela ...bermer, bulutlar üstünde kakao servisi de var midir ???

not: bermer ...profiline bir link atiyorum... sevecegini zannederim ;)

Bu Sayfayı Paylaş