BD Harlequin Catherine Mann - Landis Brothers Serisi 2 - İkinci Balayı

'E-Kitap' forumunda clondike tarafından 9 Eki 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. clondike

clondike Well-Known Member

Catherine Mann – İkinci Balayı / Landis Brothers Serisi 2. Kitap

2011/07 Harlequin Desire – İki roman bir arada 2. roman​

İngilizce Adı: His Expecting Ex (2008)​

Tarama: Clondike
    Düzenleme : Ser_reS

Arka Kapak:

Bu kadar mıydı? Sadece bir teşekkür müydü? Sebastian elbette şampanyalı bir kutlama hayal etmiyordu ama en azından daha uygarca vedalaşabileceklerini ummuştu. Marianna upuzun, düzgün bacaklarıyla ve koşar adımlarla asansöre doğru gidiyordu. Pahalı ayakkabılarının topuk sesleri koridorda yankılandı. Pahalı, yüksek topuklu ayakkabılar, Marianna'nın tutkusuydu ve yeni bir ayakkabı satın aldığında, seksi bir halde Sebastian'a gösterirdi.
    Kahretsin! Marianna'yla yaşadıklarının hayali daha ne kadar zihnini meşgul edecekti? O sadece, nazik bir vedalaşma ve birkaç güzel sözle evliliğini sonlandırmak istiyordu.​

Seri Bilgisi için Sevgili Karawolf’e teşekkürler.

Bu kitap Landis Brothers Serisi Serisinin 2. Kitabı. ​

CATHERINE MANN Landis Brothers Serisi

4 kardeşin hikayesi.​

1-Catherine Mann - Sahte Nişanlı/Rich Man's Fake Fiancee (2008)/ Matthew Landis & Ashley Carson
    2-Catherine Mann - İkinci Balayı/His Expectant Ex (2008) / Sebastian Landis & Marianna Landis
    3-Catherine Mann - Milyoner Baba/Millionaire In Command (2009)/ Kyle Landis & Phoebe Slater
    4-Catherine Mann - Evliliğe Tutsak/The Tycoon Takes a Wife (2010) / Jonah Landis & Eloisa Taylor Landis (Rich, Rugged and Royal Serisi ne bağlantı yapıldı.)

CATHERINE MANN Rich, Rugged and Royal Serisi

Bir kralın 3 oğlunun hikayesi .Bir de kızı var ama o Landis serisinin 4. kitabında anlatılmış.

1-Catherine Mann - Asi Prens/The Maverick Prince (2010)/ Antonio Medina & Shannon Crawford

2- Catherine Mann - His Thirty-Day Fiancee (2011) Duarte Medina & Kate Harper

3- Catherine Mann - His Heir, Her Honor (2011)Carlos Medina & Lilah Anderson​

Ön bilgi: Serinin ilk kitabında politikacı Matthew Landis’in bir yangın sonrası gazatecilere yakalandığı için mecbur kaldığı nişanı okumuştuk. Orada bu kitabın kahramanlarından da bahsediliyordu. Benim önerim sıra ile okumanız. 3. Sevgili Yelken’in tarama listesinde.4. kitap zaten bu ay (Ekim 2011) de çıktı. Bu kitaptan sonra Sevgili Mistero istediği için aynı yazarın bir kitabını daha göndereceğim. O kitap başka serinin ama olay örgüsü açısından bu serinin 4. Kitabından sonra geliyor ​

Ön yorum: Boşanma sonrası sürprizler için sanırım bizim yasalarımızda da bazı önlemler var. Ama insan düşünmeden duramıyor. Neden yürümesi için biraz daha çaba harcamadınız ki önceden… Güzel bir kitaptı. Ben hiç aklımda yokken bugün tarayıverdim. Sevgili Ser_reS jetgil düzenledi. Yemeği bile bıraktı düşünün… O nedenle bekletmeden gönderiyorum…​

“ekabir16” arkadaşımıza armağan ediyorum bu kitabı da. Bir teşekkür edip gidenlerden olmadığı için….;)

Açılmış İçerik:
    indir

Bu kitap kuflu.com üyeleri için paylaşmak amaçlı taranmış ve düzenlenmiştir. Lütfen başka sitelere taşımayınız.​

İLKBEN, dilenkkk, tiraje100 ve 8 kişi daha bunu beğendi.
  2. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

Serinin ilk kitabını okudum diye anımsıyorum. Bir yangın sonrası hayatları hızla değişivermişti erkekle kadının...
    Şarkınında söylediği gibi..Her ayrılık bir vurgun değmeyin yaşlarıma... Üzerinde defalarca düşünüldükten ve konuşulduktan sonra fiile dökülmesi gereken bir eylem boşanma.E bazen de olmuyorsa olmuyordur.
    2. şansı herkes yakalayamasa bile çiftimiz yakalamış görünüyor.
    Ellerinize sağlık clondike ve serres.Keyifli okumalar Küflü

3. jewel

jewel Active Member

teşekkür ederim ilk kitabı okumuştum seri kitapları seviyorum emeğine sağlık

4. hülya macit

hülya macit Well-Known Member

ellerinize saglik kapak ta süper

5. Bataklık cadısı

Bataklık cadısı Active Member

Senetörlü kitabı okumuştuk güzeldi bu da kesin iyidir elline sağlık clondike

6. mendirek

mendirek Well-Known Member

cok tesekkurler

7. merve03061985

merve03061985 Well-Known Member

8. fetih

fetih New Member

Teşekkürler

9. Zelal

Zelal Well-Known Member

Teşekkürler.

10. buk@

buk@ Well-Known Member

Diğerini okudum diye hatırlıyorum ama emin olmak lazım:)

Teşekkürler emekleriniz içinn..

11. kimya

kimya Well-Known Member

çok teşekkürler clondike ve Ser_reS ellerinize sağlık :gül:

12. sparcoao

sparcoao Active Member

teşekkür ederim

13. kahlan1299

kahlan1299 Well-Known Member

Teşekkürler

14. diana

diana New Member

teşekkürler

15. vişne bahçesi

vişne bahçesi Well-Known Member

clondike ve serres ellerinize yureginize sağlık :canim:siz yemekle falan ugrasmayın biz yapar yollarız:p
    ilk kitapta adamı ruhsuz bulmustum bakalım bu kardes nasıl:eek:ff:buda dayaklık olanlara benziyo özete göre:kzgn:

16. gul_kitap69

gul_kitap69 Well-Known Member

çok teşekkür ederim:)

17. nazzlıcann

nazzlıcann Well-Known Member

cok tesekkurler

18. ametist78

ametist78 Well-Known Member

emeğinize sağlık

19. BEYAZ

BEYAZ E-kitap Müdavim

Teşekkür ederim clondike,

emeğine ,yüreğine sağlık.....
    Okumadan sevdim Marianna'yı,ayakkabı tutkusu olan bir karakter ...kendime çok yakın hissettim...ayakkabı tutkusu bambaşka bir şey....zevkle okuyacağımdan eminim...:)

20. anonim

anonim E-kitap Müdavim

esas oglan ilk kitabin neresindeydi diye merak edince, kitabi tekrardan karistirdim hemen.. senatörün kardesiymis megerse:) ..emeginize saglik:gül:

Bu Sayfayı Paylaş