Charlaine Harris - Güneyli Vampir Serisi 4 - Cadı Ölüsü

'Kitap tanıtım' forumunda Liberté tarafından 5 Ağu 2010 tarihinde açılan konu

1. Liberté

Liberté New Member

Kitap Adı: CADI ÖLÜSÜ
    Yazarı: CHARLAINE HARRIS
    Türü: POLİSİYE-MACERA
    Çevirmen: DENİZ EVLİYAGİL
    Basım Tarihi: AĞUSTOS 2010 (Yayına Hazırlanıyor)

BİR GÜNEYLİ VAMPİR-SOOKIE STACKHOUSE ROMANI

Tuhaf ve seksi garson kız Sookie Stackhouse’a kapılmamanın yolu yok. Bizi de al Sookie! Bizi de!

İnsan her gün yol kenarında koşan yarı çıplak bir adamla karşılaşmaz ki!
    Sookie Stackhouse da gaza basıp yoluna devam edemedi tabii. Zavallı çıplak adam şuurunu yitirmişti, kim olduğunu bilmiyordu. Oysa Sookie onu gayet iyi tanıyordu. Vampir Eric’ten başkası değildi. Ama çok daha iyi kalpli, daha nazik bir Eric.
    Ve daha ürkek. E, hakkı var, zira geçmişini silen artık her kimse, şimdi de canını almanın peşindeydi. Eric’in belalısını araştıran Sookie, kendini aniden cadılar, vampirler ve kurtadamlar arasında patlak veren tüyler ürpertici bir savaşın ortasında bulacaktı. Ama asıl tehlikedeki Sookie’nin kalbiydi. Hımmm!
    Şeyyy, çünkü bu yeni Eric’e karşı koyabilmek öyle her babayiğidin harcı değildi...

Artemis Yayınları'nın beklenen kitaplarından biri daha, 7 aylık bir aradan sonra, sonunda çıkıyor..
    Benim gibi dört gözle bekleyenlere duyurulur..​

2. LoveJason

LoveJason New Member

acaba bu sefer de sookie u erice mi aşık edecekler, ztn son kıtpta onun sınyallerı vardı

3. estergon

estergon New Member

:( taranmışını bulamaz mıyız

4. Liberté

Liberté New Member

Sookie ne hisseder bilemiyorum ama anladığım kadarıyla Eric başrol haline geliyo.. Bill de pek ortalıkta olmayacak sanırım.. :)

Kitap çıkınca elime geçerse taramaya da çalışırım ;)

5. tencere

tencere New Member

sonunda çıkarıyorlar
    zeten diğer kitaplarda sookie ile erci sevgili olyorlar :)

6. LoveJason

LoveJason New Member

Tam anlamıyla sevgili oldukları bence söylenemez tencere , çünkü 3.kitapta 3 erkeğide evden kovuyor.:):) Ama eric 3.kitapta ztn sookiie hep iyi davranıyor,ona yanaşmaya çalışıyordu. merakla bekliyoruz artık....

Ztn true bloodda da 3.sezon yayınlanmaya başladı...

7. haylin88

haylin88 New Member

8. drabble

drabble New Member

Bill'den de Sookie'den de nefret ediyorum.Anca Eric :cool:

9. evedallas

evedallas New Member

bende eric taraftarıyım bill den gına geldi artık..

10. sevval.77

sevval.77 New Member

Ben ingilizce kitaptan çevirip kuduğum kadarıyLa bu Sokiee'nin işi feci zor. Çünkü yeni Eric acayip drecede Sempatik :D :p
    Ve birlikte uyuyorLar fLan .. çok güzeL bi kitap :D :p

11. Angelly

Angelly New Member

Bill'in Allah belasını versin :D Vampirim diye geçiniyo bide hiçte çekici bişeyi yok ana vampir karakter güçlü olur o daha uçkuruna bile sahip çıkamıyo :D
    Eric ya 1 numara. (Y)
    Merakla bekliyorum kitabı. Şimdi çıktı mı bu yoksa agustos sonlarında mı çıkacak??

12. Liberté

Liberté New Member

Henüz çıkmadı maalesef. Takipteyim :)

13. winsome

winsome New Member

umarım bir an önce taranır

14. ilkimilkin

ilkimilkin New Member

bence ericle olsun aptal bill gitti baskasına ılk sonra gerı donuo sokiee bence eger bıle donerse sacmalık olur kız gerızekalıdan baska bısey olmasz

15. berfin88

berfin88 New Member

16. begumm**

begumm** New Member

her ne kadar filmde bill den kurtulamasakta bu kitapla birlikte bill in sookie nin kalbindeki yeri yavaş yavaş siliniyor!!!
    okumayanlara yada okuyupta beğenmeyenlere duyurulur...
    bence bu seri 3.kitapla başlıyor... bu yüzden 3. kitabı alıp okumanızı tavsiye ederim...
    4.de harika olacağa benziyor...

17. ersndmr

ersndmr New Member

harika.........

18. Ejefn

Ejefn <b>Sözlük Kurdu</b>

O kadar uzun süredir bekliyorum kiiii... :D Başından beri Eric'ten yanaydım, işler istediğim kıvama gelmeye başladığı için acayip seviniyorum :D

Benden tavsiye, sakın bi hataya düşüp te dizisini izlemeyin. Kitapla alakası yok neredeyse. Fino gibi her şeye gerekli gereksiz atlayan Bill'i kahraman gibi göstermeye çalışıyolar. Dizideki Jessica karakteri kitapta yok bile. Çünkü Sookie'yi Eric kurtarıyor, Bill değil :D (her zaman olduğu gibi) Bu yüzden sinir oluyorum diziyi izledikçe. Daha ne kadar saçmalayabilirler merak ediyorum.

Neyse, Cadı Ölüsü'nü bir an önce burada görmek dileğiyle :^^:

19. Katılıyorum.

20. Liberté

Liberté New Member

Kesinlikle katılıyorum !

Bu Sayfayı Paylaş