BD Harlequin Deborah Simmons - The De Burghs Serisi 4 - Büyülü Lord DeBurgh

'E-Kitap' forumunda jesica tarafından 2 Oca 2013 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. jesica

jesica E-kitap Müdavim

Stephen DeBurgh uzun bir boy ve çarpıcı bir vücud bahşedilmiş,genç bir Tanrı ya benziyordu.Ancak Brighid L’Estrange a göre, o her yönüyle sadece bir insandı Nefsine düşkün ve kendini çok beğenen o çapkın şövalye,asil soyuna layık değil gibi görünüyordu.Ama her şeye rağmen ..Neden Brighid yine de onda,kalbinin derinliklerindeki bütün özlemleri açığa çıkaran,müthiş bir güç ve doğruluk hissediyordu?
    O inatçı ve dik kafalaı Brighid e Galler in bataklık arazilerinde refakat etmek Stephen ın gerilen sinirlerini patlama noktasına getirmişti.Hayatı boyunca Bayan L’Estrange kadar kavgacı ama aynı zamanda uyarıcı dişiyle hiç karşılaşmamıştı. Brighid L’Estrange ın okyanus yeşili gözleri Stephen DeBurgh u hayatını sonsuza kadar değiştirecek bir kadere çağrıyordu.Hem vücudunu hem de yüreğini titreten o büyüden kurtulması mümkün müydü?

PDF

ABBY

Tarama&Düzenleme:Jesica

Gang Note:Taaaata taaaammm Jesica nin ilk Abby düzenlemesi ile karşınızdayız.Hatasız kul olmaz hataları ile sevin Jesica yı:zuhaha: Üçüncü liste nin hepsi bu şekildemi düzenlensin yoksa öbür türlümü tartışma halindeyiz hala Zaman gösterecek diyoruz ve Jesica nın tabiri ile titrek oğlan karşınızda efendim :zuhaha:
    İkinci not:Abileri kadar aksiyon meraklısı değil :zuhaha:

The De Burghs Serisi:

1-Deborah Simmons - Wessex Kurdu / Taming The Wolf / Marion Warenne - Dunstan de Burgh
    2-Deborah Simmons - Kralın Buyruğu / The De Burgh Bride / Elene Fitzhugh - Geoffrey de Burgh
    3-Deborah Simmons - Kalp Hırsızı / Robber Bride / Bethia Burnel - Simon de Burgh
    4-Deborah Simmons - Büyülü Lord DeBurgh / the Unexpected Guest / Joy Warwick - Fawke de Burgh
    5- Deborah Simmons - Büyülü Prenses / My Lord De Burgh / Brigid L'Estrange - Stephen de Burgh
    6-Deborah Simmons - Kara Şövalye De Burg / My Lady De Burgh / Sybil - Robin de Burgh
    7-Deborah Simmons - / Reynold De Burgh :The Dark Night / Sabina Sexton - Reynold de Burgh

merteren, SABAR, sarem ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

emeğine sağlık Jesica, abby öğrenmen konusunda her zaman yardım ederim bir sorunun olursa ama gördüğüm kadarı ile çok güzel olmuş...

3. lotus

lotus Member

tesekkurler

4. Afacan:D

Afacan:D New Member

Hadi canımmm sende...:D
    Jesica seni çok seviyorum ne zamandır bekliyordum ben Stephen'in hikayesini...:D
    Teşekkür ediyorum hemen başlayacağım okumaya...:D
    Ay çok mutlu oldum bugün...Yeni yıl hediyesi kabul ediyorum...:D

5. merve03061985

merve03061985 Well-Known Member

6. sonja

sonja New Member

Tesekkurler

7. gülay

gülay Well-Known Member

teşekkür ederim...emeğinize,yüreğinize sağlık...

8. minik

minik Member

Emeğine sağlık :)

9. mascott1659

mascott1659 Active Member

teşekkürler

10. gamze68

gamze68 New Member

Teşekkürler.

11. teşekkürler...

12. fosilll

fosilll Well-Known Member

Gönlüne saglik:sak sak:
    Sahsen ben ABBY isteyenler klübündenim;)

13. sevgi.sdu

sevgi.sdu Well-Known Member

teşekkürler

14. arzum55

arzum55 Active Member

teşekkürler

15. serdamelih

serdamelih Member

Tesekkurler

16. compnaion

compnaion New Member

Teşekkürler.Ya bu arada arkadaşlar siteden neden neredeyse ilk 30 sayfalık kısım aşk romanlarıyla dolu? Birde Gece ev serisinin son kitabını tarıyacak olan var mı?

17. fetih

fetih New Member

Teşekkür ederim

18. beyhanh

beyhanh Well-Known Member

ellerinize sağlık

19. ilayda96

ilayda96 Active Member

Emeğinize sağlık teşekkürler...

20. hokyay

hokyay Active Member

emeğine sağlık