Discovery, uzay yolculuğuna başladı

'Teknoloji Haberleri' forumunda ...... tarafından 30 Ağu 2009 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. ......

  ...... Misafir  Amerikan uzay mekiği DiscoveryDiscovery, uzay yolculuğuna başladı 13 günlük uzay yolculuğuna başladı.


  MekikDiscovery, uzay yolculuğuna başladı iki ertelemenin ardından bugün TSİ 06.55'teDiscovery, uzay yolculuğuna başladı Florida eyaletindeki Cape Canaveral üssündenDiscovery, uzay yolculuğuna başladı Uluslararası Uzay İstasyonu'na (UUİ) gönderilmek üzere başarılı bir şekilde fırlatıldı.

  UUİ'ye pazartesi günü sabah erken saatlerde kenetlenmesi beklenen DiscoveryDiscovery, uzay yolculuğuna başladı 7 kişilik mürettebatla birlikte tonlarca malzemeDiscovery, uzay yolculuğuna başladı yiyecek ve yeni bir yatak odası için demonte parça taşıyor.

  MekikDiscovery, uzay yolculuğuna başladı istasyona ayrıca yapılan araştırmaların saklanması için bir dondurucu ile içindeki 6 astronot için ikinci bir koşu bandı götürüyor.

  Discovery'nin UUİ'ye götürdüğü 7 astronotun arasında bulunan Nicole StottDiscovery, uzay yolculuğuna başladı geçen aydan beri istasyonda bulunan Tim Kopra'nın yerini 3 aylığına alacak.
  DiscoveryDiscovery, uzay yolculuğuna başladı 13 günlük yolculuğunun ardından istasyondaki bozuk donanım ve cihazları da dünyaya getirecek.​
   

Bu Sayfayı Paylaş