E-kitap Müdavimlerine Özel Renk

'E-Kitap' forumunda Özgür tarafından 17 Şub 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. Ser_reS

Ser_reS <b>ŞeyhKoPat_Kartaliçe</b>

tüm siteye emeği gecen arkadaslara ve kendı emegıyle tarama yapıp eklıyenlere gonulden tesekkur ederım

2. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

Uzunca bir aradan sonra bir arkadaşımız daha ekitap müdavim rütbesi ve rengi aldı. Kendisine birkez daha teşekkür ederiz. gul_kitap69 nickli arkadaşımız ekitap müdavim rütbesi almıştır.

3. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Tebriklerrr

4. egitanos

egitanos New Member

Teşekkürler

5. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Çok uzun bir süreden sonra :Fatiharsal,Pinkhornet,Runaway28 ve Serres Arkadaşlarımız da Müdevimlik rütbelerine yükseltilmiştir.Tebrıkler

Not:
    Uzun zamandır doğru düzğün bir konuyu geçtık mesajı dahi olmayan müdavimlerin normal üye rütbesine düşürülebilceğini unutmayınız!

6. runaway28

runaway28 New Member

Çokk teşekkürler canım

7. Ser_reS

teşekkürler fıstığım:cool:
    sayende morardık:gül:
    pizzalar gelıyor cnm bekle :)

8. runaway28

runaway28 New Member

süper pizzaları gelirken sen getiriyosun dimi :zuhaha:

9. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

:dil::dil:Muhabbet yasak Admin görmesin burda cık-cık:kzgn:

10. Ser_reS

ben 2 pc harddısk kıtaplarla gelıyorum gerısı senden hadı cıkalım burdan uyarı geldı :D

11. fatiharsal

fatiharsal Misafir

Mor bana her zaman yakışmıştır. Nerissa'ya attığım mesajda da dediğim gibi sadece mor pantalon giymekten çekiniyorum. Yoksa gömlek ve tişortlar tamam. Yazlık atletim bile var. Ne diyeyim, hayırlı olsun. teşekkürler.

12. hhayat

hhayat New Member

Ben sadece okuyucu olarak kalabiliyorum ne yazık ki, hem iş hem de çocukla uğraşırken aldığım kitapları taramaya bile fırsat bulamıyorum. Pek bir katkımız yok teşekkür etmek dışında maalesef. Bir bakıyorum çok hızlı arkadaşlardan biri tarayıp koymuş siteye benim eklemeye niyetlendiğim kitabı :) Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.

13. pinkhornet

pinkhornet New Member

Çok teşekkürler kuflu ailesi çok teşekkürler tuğbacım bu siteyi bana kazandırdığı arkadaşları için bile seviyorum birde yanında seviğim kitaplar ve yeni renk olunca bir kez daha teşekkür ediyorum.

14. the

the New Member

siteye bir emeğim dokunmuyor, tarayıcım yok malesef ama elimden geldiğince ve e kitapları konuları takip ediyorum yorum yapıp teşekkür ediyorum. Kitap ekleyen arkadaşlara çok teşekkürler ellerinize sağlık teşekkürler küflü e kitap ailesi :)

15. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

aysekoc, Coraline ve ħįℓαℓ nickli arkadaşlarımız yeni e-kitap müdavimlerimiz olarak eklenmiştir. Verdikleri ve belki bundan sonra da verecekleri emeklerden dolayı kendilerine teşekkür ederiz

İyi forumlar

16. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

.Yeni renginiz hayırlı olsun bayanlar :D

17. Akajha

Akajha Member

hayırlı olsun katkım olsun isterdim bende:)

18. Ser_reS

mor şapkalılar gıderek artıyor sitemizde;)
    üç arkadaşımıda gönülden tebrık edıyorum:canim:
    sabırsızlıkla bu anı beklıyordum gule gule eskıtın;)

19. hilal

hilal <b>x'будан'</b>

çok teşekkür ederim :):) nasıl, yakıştı mı bari :D
    Ayşe, Coraline sizlerede hayırlı olsun kızlar :)

20. pinkhornet

pinkhornet New Member

Kızlarr haketmiştiniz zaten hiç şaşırmadım yeni renginiz hayırlı olsun çok çok yakışmış:)

Bu Sayfayı Paylaş