E-kitap Müdavimlerine Özel Renk

'E-Kitap' forumunda Özgür tarafından 17 Şub 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. aysekoc

aysekoc New Member

Hepinize çok teekkürler.Coraline ,Hilal kızlar,sizi de tebrik ederim.(mor her zaman favori rengim olmuştur zaten:p.)

2. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

küflüye yaklaşık 1 yıl önce (30 mart 2010) üye oldum. ekitap müdavimlerinin azmi beni çok şaşırtıyor bir o kadar da merak içinde bırakıyordu. azimle kitaplarını tarayıp bizimle paylaşmaları beni çok etkiledi. 1 yıl öncesine kadar okuyacak kitap bulmakta çok zorlanıyordum. zor dönemlerimde küflü benim can simidim olmuştur. sonraları başka forumlarda oldu:) ama küflü ilk göz ağrım olarak hep benimleydi(inşallah var oldukça da öyle kalacak) ne zaman taranmış bir kitap indirsem vicdanım huzursuz oluyordu. çünkü kuru bir teşekkürden fazlasını yapamıyordum. kendi tarama imkanım yoktu. sınırlı zamanım vardı. oğlum çok küçüktü. her kitap fotoğraflama çabam yarım kalıyor üzülüyordum. sonunda birkaç hafta önce kendime zaman ayırabilmeye başladım. taramaya alışmak için ilk adım olarak bd leri seçtim:) ki benimde severek indirdiğim kitaplardır. hala zamanım fazla yok ve hala indirdiğim kitap kadar tarayabilmiş değilim ama en azından yapabileceğimi görmek beni mutlu etti:) (ne çok konuştum)
    aslında sadece şunu diyecektim. mor olmayı hakedecek kadar emek vermiş değilim. teveccühünüz diyor teşekkür ediyorum. asla kendi taramam olmayan bir kitabı paylaşmadım. her kitap benim için tarayanın namına bir emanettir.aldığım kadar veremeyeceğimin farkındayım ama güveninize layık olmaya çalışacağım:)

3. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

dzida75 ve yelken nickli arkadaşlarımız gösterdikleri emeklerden dolayı ekitap müdavimleri arasına katılmışlardır, kendileri birkez daha teşekkür ederiz Hayırlı olsun

4. Ser_reS

Ser_reS <b>ŞeyhKoPat_Kartaliçe</b>

sitemize emeği geçen iki arkadaşımıda gönülden tebrik ediyorum :gül:

5. dzida75

dzida75 Active Member

serracimmmm hepsi senin sayende ince işlerde (düzenleme)o kadar çok emeğin geçti ki.vallahi hakkın nasıl ödenir bilmem kesinlikle canım..:Frnds::Lv:

6. Ser_reS

emek karşılıklı canım sen taramasan ben düzenliyememki:canim:

7. hilal

hilal <b>x'будан'</b>

sevgili dzida75 ve sevgili yelken
    emekleriniz tartışılmaz
    yeni renginiz ve göreviniz hayırlı olsun:)

8. yelken

yelken E-kitap Müdavim

sağol canım

9. seleniti

seleniti Active Member

dzida75, yelken yeni renginiz hayırlı olsun arkadaşlar :)

10. aysekoc

aysekoc New Member

dzida75 ve yelken hayırlı olsun kızlar,hakettiniz

11. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

dzida75 ve yelken Tebrıkler kızlar hak etmiştiniz.:)

12. sudenaz111

sudenaz111 New Member

....süpermiş

13. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Sitemize verdiği katkılarından dolayı EBRU_ mudavimlik 'e layık görülmüştür. Emeğinden ötürü Kuflu ailesi olarak teşekkür ederiz . :)

14. Ser_reS

ebru müdavimliliğin hayırlı olsun siteye verdiğin emek için gönülden teşekkürler:gül:

15. hilal

hilal <b>x'будан'</b>

görevin hayırlı olsun EBRU_;)
    yeni renginle güzel paylaşımlarına devam:)

16. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

Yelken,dzida75,EBRU_ renginiz ve rütbeniz hayırlı olsun. Mutluluğumuza katkılarınızdan dolayı teşekkürler. Her yeni kitap bir tebessüm gibi huzur veriyor. Ellerinize sağlık.

17. aysekoc

aysekoc New Member

EBRU_ yeni rengin hayırlı olsun canım,siteye katkından dolayı teşekkürler.

18. EBRU_

EBRU_ <b>yorgun akrep</b>

teşekkürler layık gördüğünüz için

19. EBRU_

teşekkürler arkadaşım

20. EBRU_

teşekkürler canım

Bu Sayfayı Paylaş