E-kitap Müdavimlerine Özel Renk

'E-Kitap' forumunda Özgür tarafından 17 Şub 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. clondike

clondike Well-Known Member

Sen benim gönlümde o seviyeden de yukardasın arkadaşım...:Frnds: Bir de buradan geri inmeden durmaya çalışmak var. :eek:ff: Stress altında kalıyorsun anlayacağın;)

2. peh

peh New Member

hayırlı olsun
    sayenizde bir çok hoş kitapla tanıştığım için de
    teşekkür ederim :sak sak: :gül:

3. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Bu gidişle çok beklemen gerekmiyecek merak etme :cool:;)

4. clondike

Bugün bana tebriklerini ileten Sevgili ebr'ye yazdığım mesajı sizinle de paylaşmak istedim.

Biliyorsunuz bir kaç tür morluk vardır. Birisi imparatorluk rengi mordur. Mor ipekli: purpura, mor mermer: porfir...
    Roma (Ve tabii Doğu Roma) İmparatorları mor odada doğarlar (porfirogenetos), mor giysiler giyerler ve ölünce mor mermerden lahitlere konurlardı.
    Mor çok zor elde edilen bir renkti. Bir deniz kabuklusu cinsinin binlercesi kaynatılarak elde edilen renkle kumaş boyanırdı.
    O nedenle mor önemlidir.
    Günümüzde ise morarmanın başka anlamları var.
    Utanç, kızgınlık, öfke vs. duygularla morarmak...
    Kalp hastalığı belirtisi olarak morarmak vs.

Literatüre yeni bir morarma çeşidi eklemiş Küflü...
    Bu nedenle morarmaktan ötürü mutluyum...
    :Lv:

5. sudenaz111

sudenaz111 New Member

süpermiş

6. hilal

hilal <b>x'будан'</b>

clondike ve chato yeni göreviniz hayırlı olsun:Frnds:

7. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

karawolf yeni ekitap müdavimimiz olarak eklenmiştir kendisine hayırlı olsun

Mesajı görünce açıklamak istedim, kuflu'deki her renk için aslında bir nedenimiz vardı ama zamanla arkadaşlarımızın isteği üzerine biraz değişiklikler oldu...

Ekitap müdavimleri için de destekleyen bir renk olmasını istemiştik bu yüzden moru seçtik

Açıklamalar için ayrıca teşekkürler

8. Ser_reS

Ser_reS <b>ŞeyhKoPat_Kartaliçe</b>

karawolf cani gönülden seni kutluyorum sessiz emekçimiz :gül:

9. clondike

Sevgili Karawolf, canım arkadaşım...Emeklerin için tekrar tekrar teşekkürler...:gül::Frnds:

10. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

Sessiz sedasız morarmışsın sevgili karawolf:) Tebrikler.
    Tüm paylaşımların için tekrar teşekkür ediyorum. Ellerine gönlüne sağlık.

11. karawolf

karawolf E-kitap Müdavim

Hepinize çok teşekkürler sizlerin desteği olmadan olmazdı iyi ki varsınız calışmalarıma büyük bir istekle ve hırs icinde devam ve desteğiniz ile birlikte daha iyi yerlere gelmek dileğiyle.
    Sevgiler

12. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Tebrıkler karawolf " ellerinle geldın bu yere" sözü kesınlıkle senı açıklıyor. Başarılarının ardı arkası hiç kesılmesın inş.;)

13. nrnklc

nrnklc Well-Known Member

siteye emeği gecen arkadaslara ve kendı emegıyle tarama yapıp eklıyenlere gonulden tesekkur ederım sizin sayenizde bizler bu kadar kitaba ulaşabiliyoruz sizlere mor değil gökkuşağının bütün renklerini verseler az bile gelir:sak sak::sak sak::sak sak::sak sak:

14. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

Merhaba biraz aradan sonra jesica nickli arkadaşımız e-kitap müdavim olarak eklenmiştir. Kendisine emeklerinden dolayı ve bundan sonraki çalışmaları için teşekkür ederiz

Kuflu ailesi Yönetim adına Özgür

15. Ser_reS

Ser_reS <b>ŞeyhKoPat_Kartaliçe</b>

küflüye verdiğin emeklerle hakettiğin müdavimliliği almana çok sevindim jesica
    karşılıksız emeklerinin her daim devam etmesi temennisiyle hayırlı olsun :gül:

16. jesica

jesica E-kitap Müdavim

Çokk sağolun aslında çok şaşırdım Kendimi şu an güzellik kraliçesi olmuş ne diyeceğini bilmeyen düşük IQ lu kızlar gibi hissetttim Burada bu kadar paylaşım yaptıysam bunlar YıldızlıAtlas , Ser_res ve özel kalemim fire in emekleri sayesinde oldu .Özel olarak onlara sonra bana mor rengi layık gördüğü için site yönetimine , burada tüm paylaşım yapan arkadaşlara ve okumayı seven ,gelişmeyi seven :D herkes teşekkür ederim

17. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Yeni rengin hayırlı uğurlu olsun Jesica. Kaliteli ve güzel paylaşımlarının devamını diliyoruz. Keyıfli forumlar:)

18. fire

fire <b>Özel Kalem</b>

Canım benim pek te yakışmış morlar sana :zuhaha::zuhaha::zuhaha:
    Sen tarama yapmakta bu kadar sebatkar olmasan ben kalemlik yapmışım yapmamışım pek bir anlamı kalmazdı.Bir yıl önce kitapları almaya başladığımızda birileri bu bd leri tarıyor bende yapacağım dediğinde aman uğraşma lafımı dikkate almamakla ne kadar akıllılık yapmışsın şimdi anlaşılıyor .Sen biz uğraştık gelecek nesil uğraşmasın diye başladın bu işe,ben senin taramalarının altınında yazan notları okuyup cidden başkalarının bu kitapları ne kadar aradığını görüp öngörünün bu kadar kuvvetli olduğu için senin gibi bir arkadaşım olduğu için ancak gurur duyabiliyorum
    Canım benim tekrar tebrikler :gül::gül::gül:

19. hilal

hilal <b>x'будан'</b>

yeni rengin hayırlı olsun jesica
    yoğun ve sürekli paylaşımlarınla hakettiğin bir görevdi
    mor renginle yeni ve güzel paylaşımlarının devamını dileriz:sak sak:

20. clondike

Paylaştığın kitapların gerek sayısı gerekse tarama kalitesi ile sen bu rengi çoktan hak etmiştin zaten. Tekrar tekrar ellerine sağlık... :gül::Frnds:

Bu Sayfayı Paylaş