anime Emma: A Victorian Romance 1. Sezon / Emma 2. Sezon / LİNKLER GÜNCELLENMİŞTİR !!

'Anime ve Manga' forumunda Nerissa tarafından 10 Şub 2013 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

2. ve 3. bölümler eklenmiştir. Bu arada lınkı açamayan arkadaşlarımızın dns adreslerını sabitlemeleri gerekmektedir, google dns sabitleme resimli yazarlarsa 1-2 dk zahmetsizce bu işlemi gerçekleştirebilirler, :)

2. ezgibasak

ezgibasak New Member

teşekkürler

3. filik24

filik24 E-kitap Müdavim

Ay ay ay ilk görüşte ask. Birinci bölümü seyrettim. Biraz sonra ikinci bölümü seyredeceğim. Çok hoş yapmışlar. William bizim bildigimiz erkekler gibi sert, acımasız, kibiri, aska inanmayan biri değil galiba ( tabi sonradan değişmezse) ama utangac, hergun Emma'ya rastlarım umuduyla antikacida bekleyen biri iste. Ben bunu da çok sevdim. Özellikle william kapıda beklerken Emma'nın kapıyı onun suratına çarpmasına çok güldüm. Orada kedinin hareketini gördünüz mü? Ay hala gülüyorum. Neyse mutlaka seyredin derim ben. Bu arada nerissa böyle birşey düşündüğün için sana ve diğer emegi gecen herkese teşekkür ederim.

4. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Begenmene cok sevındım cnm ıns bolede dvm eder, herkese keyıflı seyırler dılıyorum emegin büyügü sizin :$:saygilar:

5. anonim

anonim E-kitap Müdavim

Cok keyifli ve güzel bir calisma olacagina eminim ... Kolay gelsin...Hepinizin emegine saglik ...

6. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

4. ve 5. bölümlerde yüklenmiştir. :)
    hem online izleme hemde indirme imkanı sağlayan fileswaptan verilmiştir.:)

7. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

eveeet, 1. bölümü seyrettim. Daha sonra diğer bölümleri de seyredeceğim. Çok çok güzel. Kıza bayıldım. Adama bayıldım. Adamın, kız için yaptıklarını sevdim. Aaaa böyle irkekler de görmek istiyoruz. Ayrıca müzikleri de çok güzel. Çok çok teşekkürler bir kez daha, emek veren herkese.

8. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Keyifli seyirler dilerim cnm:)

9. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

6.bölüm eklenmiştir.

10. Gazoz

Gazoz Active Member

tesekkurler

11. anatolia01

anatolia01 Member

teşekkürler

12. karaca855

karaca855 New Member

teşekkürler

13. shunjigokusatsu

shunjigokusatsu New Member

Teşekkürler

14. recep7111

recep7111 New Member

1 yıldır bekliyorum umarım en kısa zamanda çevirirsiniz :) şimdiden sabırsızlıkla bekliyorum

15. pusagorn

pusagorn New Member

teşekkürler

16. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

7. bölüm eklenmistir.

17. curium

curium Primus inter pares

emeği geçen herkese teşekkürler

18. Marco

Marco New Member

19. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

8.ve 9. bölümler eklenmiştir, 8.bölüm de çevirmen adı hatalı girilmiş, çeviri ebr ye aittir,seri bitince v2 çıkarılarak hata giderilecektir.

20. alkane

alkane Well-Known Member

emeği geçen herkese çok teşekkürler:) Ellerinize ve yüreğinize sağlık:)

Bu Sayfayı Paylaş