En Son Okuduğunuz E-kitap / E-book?

'E-Kitap' forumunda Özgür tarafından 25 Oca 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. Tuana

Tuana <b>p!yaN!sSt</b>

Bende en son Dan BROWN: Kayıp Sembol

2. hammy

hammy New Member

Kitap olarak en son Ahmaklar Şölenini Okudum.
    uzun zamandır e kitap okuyorum netten dönem aşk romanlarını seviyorum (Stephanie Laurens- Elizabeth Hoyt-Judith Mcnaught-Julia Quinn-Sabrina Jeffers-Suzanne Enouch-Lisa Kleypas-Sophie Jordan-Nicole Jordan) bu yazarların araştırdığım pek çok kitabı var fakat türkçe diline çevrilmemiş eqer okumayı düşünürseniz size Judith Mcnaught veya Julia Quinn kitaplarının serilerini okumayı öneririm ...
    Sadece aşk romanları olarak adlandırmayın o dönemin yaşam tarzını kuralların katılığını ve bu gibi olumsuzluklara rağmen gerçek aşk arayışını anlatan romanlardır.
    İyi Okumalar...

3. dream_qirll

dream_qirll New Member

Mary Janice Davidson - Ölümsüz ve Önemsiz

Yeni başladım :)

4. evedallas

evedallas New Member

Nora Roberts;Nehrin Sonu

Güzeldi..

5. güli

güli New Member

çatı serisinin ilk iki kitabını yani Çatı ve Çatıdakı rüzgar kitabını yeni bitirdim... serinin geri kalanını okumak gelmiyor içimden konusu hikayenin gelişimi güzel fakat beni biraz sıktı malesef... :(

şimdi Susan Elizabeth Phillips-aşk kapıyı çalınca kitabına başlıyorum :)

6. _boris_

_boris_ New Member

Yayın evi izin verseydi son okuduğum kitap gece evi serisinin 7. si olcaktı. son kuduğum kitap serinin 6.sı. tavsiye ederdim ama forumda bulamazsınız.

7. güli

güli New Member

Susan Elizabeth Phillips-aşk kapıyı çalınca kitabını bitirdim :) kesinlikle tavsiye ederim harika bir kitap :)

8. vuslat54

vuslat54 New Member

en son gece evi serisinin yanmış kitabını okudum.tüm kitapları süper.Ama keşke bu kitabı yeni kitabı çıkacağı zaman okusaydım diyorum.Çünkü çoook merak ediyorum.Şu anda gündüz ölüsünü okuyorum.Açıkçası biraz garipsedim ve alacakaranlıktaki olaylaradan biraz esinlenmiş gibi geldi ama akıcı bir kitaba benziyor.

9. vuslat54

vuslat54 New Member

gündüz ölüsü kitabını okumuyorum artık..özellekle biraz dizisine bakınca tüm merakım gitti.okumayı düşünenler varsa dizisini izlemeden okusun.

10. iltertugce

iltertugce New Member

al benden de o kadar :D:D:D o kadar ki artık uyuyamıyorum bile bütün gece oturup kitap okuyorum :D:D:D:D

en son vampir akademisi - gölge öpücük okudum şimdi okuyacak bir şeyler arıyorum ;)

11. iltertugce

iltertugce New Member

maalesef biz alacakaranlıktan esinlenilmiş sanıyoruz ama bizim stephenie asıl charlaineden esinlenmiş ilk güneyli vampir serisi çıktı malum :D:D:D:D

12. ilkimilkin

ilkimilkin New Member

enson p.c cast deniz tanrıçasını okudum tavsiye ederim eğlenceli bir kitaptı artı viktorya dönemınde gecen kıtaplara bayılıyorum önerebileceginiz kitaplar varsa sevinirim. kiralık nişanlı amanda quick tavsiye ederim

13. fairyprincess

fairyprincess New Member

aşk kapıyı çalıncayı okudum çok hoşuma gitti.film tadında bi kitaptı...

14. gunel031

gunel031 New Member

tuna kiremitci "bu iste bir yalnizlik var" okurken sanki sana kimse anlatiyor guzel bi kitap

15. wsee

wsee New Member

en son vampir akademisinin ilk kitabını okudum seriye devam edecek kadar beğendim ..

16. Egeli

Egeli New Member

Paulina Simons'un Bronz atli serisinin ikincisini Tatiana ve Alexander okudum e-book tan cok guzel tavsiye ederim. Umarim serinin ucuncusude en kisa zamanda yuklenir nete. Paylasimlar icin tsk.

17. ukmur

ukmur New Member

Senatörün karısını okudum. Aldatılan bir kadının hikayesi. güzeldi.

18. emresari44

emresari44 New Member

elif şafak-araf ı bitirdim.Kitap özllikle birey psikolojilerive ırk ayrımcılığı dayatmaları husuna bolca temas etmiş.Benim hoşuma gitti vesselam.Şu an da Ahmet Ümit'ten Beyoğlu Rapsodisi ni okumaktayım.Çok güzel gidiyor tıpkı diğer kitapları gibi...

19. olacaklar

olacaklar New Member

anite blake serisi 1. ve2. kitabını oudum 3 e geçtim tvsie ederim süper bişi

20. estergon

estergon New Member

tek ayağı mezardayı okudum en son muhteşemdi ancak bazı yerlerini okumak için +18 olmak gerekiyo gibi geldi bana ;)

Bu Sayfayı Paylaş