En Son Okuduğunuz E-kitap / E-book?

'E-Kitap' forumunda Özgür tarafından 25 Oca 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. seyyidfehim

seyyidfehim New Member

Ejderha Dövmeli Kız.
    Kitabını okumadan filmini seyretmeyin.

2. Phoenix~

Phoenix~ New Member

Kusursuz :)

3. birgull

birgull New Member

cadı ölüsünü okudum 2010 da

4. cocosh

cocosh Active Member

Vefa Enver Aşık Kim?

5. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

Alev Alatlı'nın Schrödinger'in Kedisi-Kabus'u okuyorum. Henüz bitmedi.Daha önce okumuştum ama tekrarından zarar görmüyorum. Maalesef nette 2. bölümü olan Rüya yok. Şiddetle tavsiye ediyorum. Fuzzy cebri ve kuantum mantık ilginizi çekiyorsa Alatlı'nın kaleminden dünya ve Türkiye'ye farklı bir bakış hoşunuza gidecektir.

6. kaliksaren

kaliksaren <b>Don't worry be happy</b>

En son okuduğum kitap "Bir Düşten İbaret" Alan Brennert' den.Okuduğum en süper kitaplardan biri diyemem doğrusu. Gerçi bu e-kitap değildi. Bunun dışında şuan Asi Melekler'i indirdim. Onu okuyorum. Paylaşımı yapan arkadaşa teşekkürler...

7. BEYAZ

BEYAZ E-kitap Müdavim

bu siteden okadar çok kitap okudumki ...emeği geçen herkese çok ama çok teşekkürler...

8. birgull

birgull New Member

asi melekler. sürükleyici bir konusu var.

9. BEYAZ

BEYAZ E-kitap Müdavim

Siteden ''Kızım ve Annesi'' adlı beyaz diziyi okudum.Unutulamayan eski aşk ,ondan kalan acı anılar,doğumda öldü denilen bir evlat,aradan geçen 14 yıl.Yıllarca yeğni bildiği çocuğun kendi kızı olduğunu öğrenen bir adam.Yıllar önce ardında bıraktığı sevgiliye dönüş,onu kızına kavuşturmak istemesi...Yılların aradaki sevgiyi hiç değiştirmemiş olması...
    Farklı bir konuydu.Zevkle okudum,okumanızı isterim.En güzeli sonlar hep mutlu bu ayrı bir zevk benim için.Kendi adıma kitap yükleyerek bunu bizlerle paylaşan tüm site sakinlerine ''TEŞEKKÜRLER''...

10. Akajha

Akajha Member

fatih murat arsal ın kusursuz plan isimli kitabını sanırım 3. kez dün gece okudum

11. BEYAZ

BEYAZ E-kitap Müdavim

Biraz önce Sara CRAVEN 'in ''UZUN BEKLEYİŞ'' adlı Beyaz Dizisini okudum.Rafael ve Emily'nin hikayesi bu tarzı sevenlerin zevkle okuyacağı bir konu.Tavsiye ederim.
    e-kitap okumak bir ayrıcalık gerçekten,bu imkanı sağlayan emek veren tüm kitap dostlarına TEŞEKKÜRLER...

12. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

Az önce sevgili spyder'ın yolladıklarından birisini bitirdim. Tarama listesinin başına aldım. Jeckie Merrit-Sırlar Arasında Yolculuk. Eğlenceliydi. Bol kafa buldum, kahramanlarla dalga geçtim. Yarına sizlerde okursunuz. Bu ara pc den fazla okuyamıyorum astigmatım zorluyor. Lcd ekran gözlerimi vampir gibi kızartıyor bir süre sonra. BEYAZ canım sizler keyifle okudukça tarayanlar mutlu oluyordur emin ol. Mutluluk paylaştıkça çoğalır çünkü.

13. cezam_22

cezam_22 New Member

Nora roberts-Görkemli Ölüm

Lauren Kate-Azap

Hush Hush-Fısıltı kitabını okudum.

Şuanda Fatih Arsal-Zoraki Koca Şahane Gelin

okuyorum bitmek üzere ve çok beğendim.süper bir kitap.Fatih beyin ellerine sağlık.

Kitapları ekleyen bütün arkadaşların ellerine emeklerine sağlık.

14. BEYAZ

BEYAZ E-kitap Müdavim

Yine sitemizden bir kitap ''YARALI YÜREK'' ...zevkle okuyacağınız bir kitap.Sadece güzelliğine bakılarak değerlendirilmek istemeyen , beyni ve yumuşacık yüreğiyle sevgiyi arayan Laura ile geçirdiği kaza sonucu korkunç yaralar alan bu yaraların en derinini ise yüreğinde hisseden insanlardan uzaklaşıp yalnızlığı seçen Richard'ın hikayesi sizlerinde hoşuna gidecek...Ben büyük bir keyif aldım okurken.Emek veren tüm kitap dostlarına tüm KÜFLÜ AİLESİNE TEŞEKKÜRLER....

15. onuruks

onuruks Member

ben harry potter ve ölüm yadigarlarını okudum. çok gğzeldi sonunda voldemort ölüyo... tavsiye ediyom

16. ..คη๏ηเм..

..คη๏ηเм.. New Member

Fatih Murat Arsal - Çığlık kitabını okudum ve çok beğendim. Harikaydı! Diğer kitaplarını da bir an önce okumak istiyorum :)

17. BEYAZ

BEYAZ E-kitap Müdavim

''Evlilik her iki taraf için de bir kumardır.Bu karanlığa doğru attığımız adımda her ikimiz de hayal kırıklığına uğrayabiliriz.''
    ''Aşk,bir sürü özveri gerektirir.Özellikle gururdan fedakarlık etmelisin.''
    ''Aşk,sahip olunacak bir mal değil,bir armağandır.Almak kadar,vermek de gereklidir.''
    Bu cümleler'' SANA GÖNÜL VERDİM'' adlı beyaz diziden.Tina ile Jhon'un arasında yaşananlar,çevrelerinde olup bitenler hepsi çok güzeldi.Her satır arasında özlü sözler,öğütler vardı.Ben kaçırmayın okuyun derim...:)

18. ShETaiN

ShETaiN New Member

Trevanian - Shibumi
    Kesinlikle tavsiye ediyorum.

19. BEYAZ

BEYAZ E-kitap Müdavim

Bazı kitaplar vardır, elinize alırsınız da son sayfaya kadar hayat bir nevi durur ...Bırakamazsınız elinizden....İşte ''UMUTSUZ AŞKIN GÖZYAŞLARI'' böyle bir kitap elinizden bırakamayacaksınız.Zevkle okuyacağınızı garanti ederim ben bayıldım.Genç bir kızın çaresizliği,Drew'in zorlu topraklarda 11 kişilik ailesinden geriye kalan 4 kişiyi hayatı pahasına korumaya çalışırken güzel bile bulmadığı kendini Leydi Constance olarak tanıtan kızıl saçlı kızla olan beraberliğinden büyük zevk alacaksınız.Anlaşmalı yapılan bir evlilik ,zamanla söz dinlemeyen birbirine bağlanan yürekler ve yaşananlar....harika mutlaka okuyun diyorum....:)

20. ekabir16

ekabir16 New Member

bd okumada hızınıza yetişemiyorum.okuyamadığım bir klasörüm oldu.

Bu Sayfayı Paylaş