erva xp - Melek (Ben Yazdım)

'Yazılar, Denemeler.' forumunda erva xp tarafından 6 Eyl 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. erva xp

erva xp <b>"masalcı"</b>

o elde etmesi cook zor biri olcak:( hatta angelin ailesini bulmasına yardım etcek yaaa

2. evil_girl

evil_girl New Member

wayy :)
    bekliormm ne zmnn yazcnn kıss aclee edd brss :D
    çatlıcm merakrtnn burdaa :D

3. merve nur

merve nur New Member

hala yazmamssn yhaaaaaaaaaa snr oldm

4. erva xp

erva xp <b>"masalcı"</b>

valla sn herkeşten daha sanslısın merve ... hikayeyi ogle arasında yastım ama defteri okulda unutmuşum pazartesi salı geçiririm buraya

5. evil_girl

evil_girl New Member

Nasıı unuttun yhaa :saskin::D:D

6. erva xp

erva xp <b>"masalcı"</b>

yha bn ktpları okulda bırakıyom o defterde arada kaynamş anayacagın

7. evil_girl

evil_girl New Member

nese n.p cnmm alnaa yollarsnn :)
    bnee bznn dolaptaa unutuomm bazıı şelermii :)

8. erva xp

erva xp <b>"masalcı"</b>

yha epey bi yazmıştım ama defteri bulamıyom yha cıldırcam var ya ....
    yarın sınıf dolabına bi bakıcam belki ordadır:( ühüühüüü

9. evil_girl

evil_girl New Member

İnşş :(

10. mervemlaz61

mervemlaz61 New Member

YA BUNUN DEVAMINI DA YAZ MANI ÇOK ISTERIM (tabi şimdi sen de nerden çıktın dıyosndur ama ben de deneme yazıyorum bu hayal gucu meselesi berkide meşur olursun ha:D

11. erva xp

erva xp <b>"masalcı"</b>

tşkkrler biraz ole oldu :) şimdi temize geçirip yazıyorum 10 dakka ya burda olur:)

12. erva xp

erva xp <b>"masalcı"</b>

buyrun :)

Uçaktaki yerlerimizi alınca bayan kirova:
    - Angel yurt odasında alice le birlikte kalacaksın, anahtarları yurt lobisinden alabilirsin. Alice sana yardımcı olacak…
    - Bayan kirova, dedi alice. Siz gelmeyecek misiniz?
    - Hayır Alice Chuck Blake i almam lazım.
    - İnanamıyorum! Bizim okula mı gelecek?
    - Evet alice. Sen chuck ı tanıyorsun değil mi?
    - Tabii ki de tanıyorum, beraber büyüdük sayılır.
    Saatime baktım: 19.55… bu saatte akşam yemeğini yemiş olurdum. Saat 16.00 da okuldan ayrılmıştık. Bir saat sonra hava alanındaydık. 15 dakika sonra uçak kalkmıştı. Uçakla Sibirya ya gidecektik ve kısa bir araba yolculuğundan sonra okula varmış olacaktık… bayan kirova nın sesiyle düşüncelerimden sıyrıldım. Yemekler gelmişti!
    - Balık salatası!
    - Sever misin? Diye sordu Alice
    - Bayılırım. Immm… gerçekten çok güzel!
    - Afiyet olsun.
    - Siz kızları okula bırakın.
    - Yarın gelirim herhalde ama chuck çok inatçı biridir. Daha geçte gelebilirim.
    Arabaya bindiğiminde alice uykuya dalmıştı bile… saatime baktım:23.35 bu saate uyanık kaldığım hiç olmamıştı. Alice e baktım… ne kadar da iyi anlaşıyorduk… okulun popüler kızlarından biriydi ama bana hiç benim kadar yakın hissettiği biri olmadığını söylemişti… gerçekten iyi biriydi… uykuya doğru kaydığımı hissettim…
    Bir kadın ve bir adam… adam yerde kanlar içinde yatıyor… kadın adamın üzerine eğilmiş ağlıyor onu sarsıyor… bana dönüyor… tam gözlerimin içine bakıyor… gözleri altın rengi… ve o anda gözlerim sızlamaya başlıyor…
    - Angel! Angel! Uyan uyan sadece bir kabus geçti…
    Hayır… bu öyle bir kabus değildi, biliyorum. Bu her gece gördüğüm kabus. Aslında acıklı bir film karesi bile olabilir. Ama değil. Sanki … sanki yaşadığım bir olay… kadın gözlerimin içine bakıyor. Sanki o gözleri daha önce görmüş gibiyim
    - Angel iyi misin?
    - Ah evet iyiyim… her zaman kabus görürüm… önemli değil
    - Anlatmak ister misin?
    - Gerek yok… nerdeyiz?
    - Benzin istasyonu. Sen bağırınca durmak zorunda kaldık. İstersen bir elimizi yüzümüzü yıkayalım.?
    - Olur…
    Rüyamı düşündüm; kadını adamı…
    Arabaya geldiğimizde şoför bizi bekliyordu. Hiç konuşmadan arabaya bindik. Arabada çalan hafif müzik uykumu getirmişti. Gözlerimi kapatırken bir şey fark ettim… bu kabus farklıydı. Burada adamında kadınında kanatları vardı… kocaman melek kanatları…

13. merve nur

merve nur New Member

hani ya azck bu

14. erva xp

erva xp <b>"masalcı"</b>

ne apam mevre haha XD yine mevre yastım! valla el alışkanlıı oldu yha xD ... bii dakka konu daaldı he ne diodum?. yha yascam ama önce bi okulu tamamlamam lasım(nası göründünü fln)onla urasıom bi tane cizmistim elif karaladı ustunu naapım git elif e kız (zati aynı servisteyizXD) bol bol kısabilirsin ....:):)

15. evil_girl

evil_girl New Member

bncdee çokkk azz ama yhaa :) devamıı nıı ne zmn yzrsnn :)

16. merve nur

merve nur New Member

eliffffffffff hım sana sen dr sana kscm yrn sbh.bna servste hatrlat la kzym elfe

17. erva xp

erva xp <b>"masalcı"</b>

bilmiom ne zmn ekliyebilirim (hic yasamıyom yha!)
    tmm merve hatırlatırım XD beraber gebertiriz onu :)

18. merve nur

merve nur New Member

hni htrltcktn pzrtsiye kadarda unutrz

19. erva xp

erva xp <b>"masalcı"</b>

bn unutmama mrk etme sn (suncta brni linç etcez dimi XD)

20. ßeyza~

ßeyza~ New Member

Harika kız yazıların :) Bu kadar beklemiyodum açıkçası :p Devamını getirr :)

Bu Sayfayı Paylaş