Geç Kalınmış Bir Teşekkür ve Tanışma

'Kendini Tanıt :)' forumunda meatlof tarafından 6 Haz 2015 tarihinde açılan konu

 1. meatlof

  meatlof New Member

  Öncelikle Hepinize Merhabalar;

  Geç bir tanışma oldu ama geç olsun güç olmasın sözünün arkasına sığınarak hepinizle tanıştığıma memnun oldum diyerek söze giriyorum.Uzun zamandır aranızda sessiz sedasız dolanıyorum. Eskiden bende aktif olarak forumlara katılırdım ama artık vakit bulamıyorum maalesef.

  Bugün mesaj sayım gözüme takıldı. 400 mesaj yazmışım. Tabiki E-kitap bölümünüzün müdavimiyim. 400 mesaj teşekkür olarak yazılmış ama bir an düşündüm ve gördüm ki emekleriniz için hiç gerçekten teşekkür etmemişim.

  Vardiyalı bir işte çalışıyorum ve gece vardiyası boş zamanlarla geçmiyor. Sayenizde çok gece vardiyası bitirdim çok kitap okudum. Emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum gerçekten bana çok büyük bir iyilik yaptınız. Kitap tanıtımlarının altına özenerek yazdığınız yorumlarını katarak eklediğiniz özetlerin en büyük hayranıyım. Beni oldukça gülümsettiğiniz zamanlar oldu.

  Elimde kitaplarım olsaydı inanın bende katkıda bulunurdum ancak ne tarayabileceğim kitabım ne de tarama yapabileceğim donanıma sahibim. Yinede çabanızı emeğinizi görmezden gelmediğimi bilmenizi istedim. Umarım hayatlarınızda çok daha güzel yüreğinizden geçen şeyleri başarırsınız ki bu site bunu yapabileceğinizin en güzel kanıtı gibi gözüküyor. Hepinize kolay gelsin. :saygilar:
   
 2. Pl1

  Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

Bu Sayfayı Paylaş