İsim Vermeden Forumdaki Biri Hakkında Yorum Yap

'Forum Oyunları' forumunda αηιтαвℓαкє~~ tarafından 10 Ağu 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. zipper

zipper quae nocent docent

Beni en tepeden en dibe ,bazen de en dipten en tepeye çekiyor..Kızdırıyor bazen,güldürüyor,hüzünlendiriyor,aynı anda çok duyguyu yaşatıyor...Keşkeyle başlayan cümleler kurduruyor bana..Küçüğüm o benim,sarıp sarmalamak istediğim,çokça özleyip dillendiremediğim...Hasta olmuş :eek:ff: yanımda olsa da baksam dediğim ..Sustuğum anlara bakma ,sessiz cümleler barındırıyor onlar,konuşmamayı tercih ediyorum,çünkü dile dökülse de,dökülmese de hissediyorum, içimde taşıyorum o duyguları..

Bu yazdığımı görür müsün bilmiyorum,uğramıyorsun çünkü buraya,yine de yazmak geldi içimden(içimden geçeni yapmakta üstüme yoktur:)) Severim seniii bilemeyeceğin kadar :Lv:,çok çok çook öperim seniii :mjk:

2. eun sung

eun sung Well-Known Member

BULDUM buldum buldum..... Fişne de örnek vermeye korkmuş mu ne zipperim.....

3. zipper

buldun muuuu :ha: :saskin:

4. vişne bahçesi

vişne bahçesi Well-Known Member

neeeeee buldunmu:saskin::saskin::saskin::saskin::saskin:
    hicte korkmadim ben mikemmelim ustam gibi ;)korkaklik yok yapimda
    ya bilerekmi yapiyorsunuz siz:eek:ff: tamam buldum bu sefer dedim sonra bir baktim buraya ugramiyor yazmissin buyur burdan yak :'(
    bana bakin sayin küflü ahalisi böyle benim kafami karistirarak üstü kapali sekilde konusmaya biraz daha devam ederseniz canavar cikcak ona gore :glmsm2::glmsm2: sonra efendim yok ben duymadim yok efendim visne yapma kiyma bize gibi seyler duymayayim :hih:
    curiuma iki aglarim mahveder sizi ona göre belki cadi degilim ama cakalim :zuhaha:
    zipim sen üstüne alinma sen nasilsa söylersin bana :zuhaha: ama nasil fircaladim dimi :cool:gerci daha öncekilerden bir sonuc alamadim ama bu sefer ümitliyim :D

5. zipper

Geç tanışıp çabuk kaynaştık,neşesi ve sıcaklığıyla hemen sevdirdi kendisini :canim:Enerji yüklü olduğunu düşünüyorum onun,rahat,keyifli zaman geçirilebilinecek biri olduğunu.Her zaman, fiziksel değilse bile kafasında bile bir hareket varmış gibi geliyor.Kendine güvenen ve hayata hep pozitif bakabilen,bulunduğu yerden esprili yönleri çıkarabilen biri..
    Bazen çok dalgın ve kafası karışıkmış gibi gelen biri..Çokça mantıklı, elindekilerin kıymetini bilen ve onlara önem veren biri..
    Sabırlı sanki ama taşınca fena atarlanan bi tarafı var ve aklına geleni söyleyebilecek dobralığı,bildiklerinden şaşmadığını düşünüyorum.İçindeki çakal kılığında gezen canavara ve fırça tadındaki ayarlarına çok gülüyorum:D Gecelerimin neşesi oldu,kendisinin benim ev hayatım hakkında endişesi olsa da sorun yok bebeem diyorum ona ,esinlenmeye ve geceyi kıkırdamalarla çınlatmaya devam ;)

6. vişne bahçesi

zipim arkadasin ne kadar olaganüstü ne kadar mikemmel masallah :Lv: aaa hicte anlamadim kimden bahsettigini gene :füü:
    tesekkurler zipim :Frnds:
    öylesine tesekkur ettim yoksa kim bu mikemmel sahsiyet en ufakm fikrim yok :zuhaha:

7. zipper

Aslında benim de yok vişne öyle ortaya yaziim dedim kim üstüne alınırsa:zuhaha::zuhaha:

(şaka tabi kii;))

8. fire

fire <b>Özel Kalem</b>

o zaman bence bu benim :zuhaha::zuhaha::zuhaha:

9. vişne bahçesi

sulanmayalim lütfen baskalarinin yazilarina :zuhaha:

10. Begüş

Begüş New Member

küflü ile tanismama vesile oldun teşekkürler kuzen :)

11. zipper

Görüyorum ki yine damara bağlamışsın...İncinmeye müsait bir derinliktesin..Bazen bu derinliğin şaşırtıyor beni, zaten o avatar da hüzünlü,yazdıkların da ..hani içten bir 'vay arkadaş' dedirtiyorsun :)

12. vişne bahçesi

zip bu sefer tahminleri ikiye indirdim sanirim buldum bahsettigin kisiyi :D
    gelelim benim bahsedecegim kisiye kendisi güzeller güzeli bir anne :Lv: duygusal santaj yapmak konusunda cok basarili heleki soz konusu insan johnny deepse :füü: paylasim konusunda sorunlari var o kadar adam var hepsi kendi kalsin istiyor:zuhaha: öyle bir acindiriyorki kendini cok basarili acaba ciddimi kirildimi diye dusunuyor insan :sak sak:
    tam bir kore ve radyo sever;) yalniz radyo dinlerken birden ortadan kaybolur arada cünkü uyuyakalmistir :D
    o tam bir isyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaankar , gerek yok arkadasim bu kadar isyana deyince cadilarin cadisi curiumla bir olup ziple bize bir laflar bir laflar:zuhaha: yok ya cok tatlidir:Lv:
    saolsun arada bu teknoloji özurlu visneye yardim eder zaman ayirip:Frnds:
    kendisi tipki benim gibi herseyin yoluna girecegigünü beklemekte :$ umarim hersey istedigimiz gibi olur :canim:
    ve en önemlisi kendisi benim biricik ustacimdir :Lv:ustalarin ustasi :saygilar: usta cirak mikemmeliz biz masallah :Lv:
    ayrica küflü kizlarinin operasyon sefidir birseymi istiyorsunuz söylemeniz yeter hemen operasyonun planini yapar, birgün gitcez adamiza ustacim :Lv:
    buarada ustacim bizim bir siparis vardi varmi bir gelisme :zuhaha:
    hadi bakalim bunu bilin :hih:

13. zipper

Vişne yaa sen bu işi beceremiyosun :D bi adını yazmadığın kalmış :p olaya bi gizem kat bi esrarengiz ambiyans oluştur bacım :D

hem alayım bakayım o tahminleri:cool:

14. vişne bahçesi

hususi gizem katmiyorum benim gibi bulamayipta delirmeyin diye masallah ne kadar iyi bir insanim ben ya mikemmeligim bir parcasi tabiki :zuhaha:
    dur kulagina söylicem ok:D

15. zipper

tebrikler vişne bilmişsin sahiden de ;)

16. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

Canımsın sen benim. Bunda üzülecek birşey yok canım. Asla. Daha kötüleri de oldu biliyorsun. Seni seviyorum.

17. ela86

ela86 Well-Known Member

çok yumuşak kalbi var herkesi sarıp sarmalıyor çok seviyorum ablam yok ama ablam kadar iyi ki tanıyorum onu seviyorum :)

18. zipper

''Kalbini kıranlara öfkelisin,biliyorum.Çok değer verirken az değer görmek incitti seni.Anlıyorum..Anlamaz mıyım hiç?Ama sen de anla biraz..
    Hayat böyle..İnsanlar böyle..Gör biraz..Hiç yapmaz dediklerin yapmaz dediğin şeyleri yapar,hiç gitmez dediklerin,hiç gitmeyeceğini sandığın anda gider,ortada kalırsın!
    Oysa onlar seni kırdıklarını sandıklarında,seni bambaşka biri yaptıklarından habersizlerdir.Bunu unutma; kırıldıkça değişirsin!!
    Bunu asla unutma,seni kırmış olanlar ,seni mutlu edenlerden daha çok yarar sağlamıştır sana!''

19. vişne bahçesi

sanirim beni terketti ve de unuttu :'(

20. vişne bahçesi

ne kadar kötü hissetsemde beni her seferinde gülme krizine sokuyor dilerimki hayati boyunca hep gülsün mutlu olsun cünkü fazlasiyla hakediyor :Lv::Frnds:

Bu Sayfayı Paylaş