Karmen Karaca - Aşk Tutsağı

'Hikayeler, Efsaneler ..' forumunda bloodless tarafından 25 Ağu 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

Okurken beklemeye tahammül edemeyenlerden birisiyim. Elime aldığım kitap bitmeden uyuyamam yiyemem içemem:D Böyle parça parça pembe dizi tadında veriliyor olması benim gibiler için işkencede olsa paylaşma azmine ve yürekliliğine alkış diyorum. Ellerine yüreğine sağlık. Herkese keyfili okumalar ve iyi eğlenceler diliyorum. Her bölüm sonunda sıcak bir sohbetde yapacağınıza eminim hanımlar. Takipteyim. Konularda sohbet havasında teşekkür fasıllarından hoşlanıyorum. Yazdığınız herşeyin okunduğuna emin olun:)
    Bol şans diliyorum sevgili blodless.

2. bloodless

bloodless New Member

ahh canım benim çok teşekkür ederim :) daha acemiyim ama sizlerin desteği sayesinde kendimi geliştireceğime inanıyorum.Ben de aynı sizler gibiyim kitapları okurken yarıda kesilmek çok zor geliyor.Zaten vakit buldukça perşembeyi beklemeden sizlerle paylaşmayı düşünüyorum :) yorumlarınızı bol ve uzun uzun bekliyorum :D

3. gülay

gülay Well-Known Member

teşekkür ederim...emeğinize,yüreğinize sağlık...yazarlık konusunda umarım istediğiniz yere gelirsiniz ve bizlerle hikayenizi paylaştığınız için çok çok teşekkürler;ayrıca inşaallah daha nice hikayelerinizi hep beraber kuflu'de okumak ümidiyle sevgiler...

4. angel8793

angel8793 New Member

teşekkürler

5. ksk1912

ksk1912 New Member

teşekkürler

6. sezergul

sezergul Well-Known Member

teşekkürler

7. fundac

fundac Active Member

teşekkürler

8. raindrops

raindrops New Member

bizimle hikayeni paylaştığın için çok teşekkürler....ve her hafta ekleyeceğin hikyenin takipçisiyim.emeğine sağlık....

9. voemdoil

voemdoil New Member

teşekkürler

10. elos34

elos34 New Member

teşekkür

11. gamze_lee

gamze_lee New Member

teşkkr

12. darian

darian Well-Known Member

çok teşekkür

13. romanlar

romanlar Active Member

14. owl2006

owl2006 Member

teşekkürler

15. j.e.wel

j.e.wel Member

thanks

16. bloodless

bloodless New Member

arkadaşlar link yenilendi.Dil bilgisi hataları düzeltilmiştir.Keyifli okumalar :)

17. min

min New Member

teşşekkürler

18. günnur

günnur New Member

tşkler....

19. ekabir16

ekabir16 New Member

teşekkürler

20. narttie

narttie New Member

teşekkürler