BD Harlequin Kate Hardy - To Tame a Playboy Serisi 2 - Bebek Güncesi

'E-Kitap' forumunda clondike tarafından 23 Tem 2012 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. clondike

clondike Well-Known Member

Kate Hardy - To Tame a Playboy Serisi 2 - Bebek Güncesi

2010/07 Harlequin Beyaz Dizi - İki Roman Bir Arada 1. Roman
    İngilizce Adı: Playboy Boss, Pregnancy of Passion (2009)

E-kitap : Clondike

Konu:

Yapılacaklar Listesi:

1-Yeni bir özel asistan bul,
    2-Yeni özel asistanınla uyuma
    3- İkinci maddeyi tekrar gözden geçir…

Zengin işadamı Luke Holloway çılgın bir yaşam sürdürüyordu. İşte ise tam bir profesyoneldi. Dayanılamayacak kadar çekici Sara Fleet şirkette işe başlayana kadar sürdü bu durum. Çok geçmeden ciddi ve saygın asistanına karşı farklı duygular hissetmeye başladı ve birlikte bütün kuralları çiğnediler… Tekrar tekrar, defalarca! Tam bir iş kadını olan Sara hiç bu kadar kendini kaybetmemişti- Ve şimdi de seksi patronuna, onun çocuğuna hamile olduğunu anlatmak zorundaydı.

To Tame a Playboy Serisi:

1- Kate Hardy - / Surrender to the Playboy Sheikh / Lily Finch - Karim al-Hassan
    2- Kate Hardy - Bebek Güncesi / Playboy Boss, Pregnancy of Passion / Sara Fleet – Luke Halloway

Bu e-kitap Sevgili Eun Sung için gecikmiş bir doğum günü armağanı. Keyifli okumalar. :gül::Frnds:

Seri Bilgisi için not: Türkçe’ye çevrilmeyen ilk kitaptaki erkekle ikinci kitaptaki erkek arkadaşlar…

Not: Kitapla ilgili birkaç not eklemeden geçemedim. Öncelikle kitaptaki çiftimizin Bodrum koylarında bir yat gezisi için haftasonu kaçamağı yaptıklarını yazmam gerek. Burada bir cümleye taktım. Özel uçakları havaalanına iniyor. (Büyük olasılıkla Dalaman) Kız nereye gidileceğinden habersiz. “Ne yazıları anlayabiliyordu, ne de anonsları.” diye yazmış yazar. Pes yani. Çift dilli anonsları bir tarafa bıraktım. Her yerde İngilizce levhalar var. Tamamiyle turistlere yönelik. Kanada’da Üniversite mezunu bir öğretmenin Türkiye’de hala Arap alfabesinin kullanıldığını sandığını duymuş, şaşırıp kalmıştım. Üstelik o da bir kez Kuşadasına gelmişti gemiyle…

Kitapta çok ciddi redaksiyon hataları var. Birleşik yazılmış dahi anlamındaki "de"ler ve ayrı yazılması gereken “ki” ler bunların en basitleri. Çevirmenden kaynaklanan hatalar olsa bile redaksiyonda bunların görülüp düzeltilmesi gerekirdi.

Sevgili bukito'nun yorumu için buraya tıklayınız.

indir[/HIDE]

SABAR, dileksen, tibia4 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. wantedfurkan

wantedfurkan Active Member

teşekkürler

3. ferda

ferda Well-Known Member

ilk mesaj benden yaşasın. Çok teşekkürler Clondike ellerine sağlık.

ablammucu bunu beğendi.
  4. yelizyeliz

yelizyeliz Member

teşekkürler

5. gülay

gülay Well-Known Member

teşekkür ederim...emeğinize,yüreğinize sağlık...yapmış oldukları yazım yanlışlarını merak ettim şimdi ve hemen okumaya başlıyorum...ben de çok takılırım yazım yanlışlarına ve anlatımı mahveden çevirilere,hatta çevirisini beğenmediğim kişinin çevirisini yaptığı kitapları bir daha almıyorum...tekrar teşekkürler clondike...

6. SblMrt

SblMrt Well-Known Member

Teşekkürler,elinize sağlık

7. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

teşekkürler Clondike emeğine sağlık...

okurken ilk aklıma dilek listesi geldi ve gülümsedim :D

8. gulyabani

gulyabani Member

emeğinize sağlık

9. denizhf

denizhf Active Member

paylaşım için teşekkürler

10. fanny52

fanny52 Member

teşekkürler

11. filiz22

filiz22 Active Member

teşekkürler

12. szr

szr New Member

teşekkürler

13. Scayres_JongHyun

Scayres_JongHyun New Member

14. urmiaa

urmiaa New Member

teşekkürler

15. salem

salem Active Member

teşekkürler

16. aygul

aygul New Member

teşekürler

17. melisy

melisy Active Member

Teşekkürler

18. senartist

senartist New Member

teşekkürler ederek kitapla ilgili yorumunuza da katıldığımı söylemeden geçemeyeceğim:)

19. tantana

tantana Well-Known Member

tam benim sevdiğim kitaplardan :)

yorumuna gelirsem, bende bir yazarın yazısını okumuştum.isviçrede veya hollanda da emin değilim.neyse ordayken oralı bir arkadaşı bir görüşmem vr ama dillerini bilmiyorum onların.sen dillerini biliyorsun benimle görüşmeye gelir misin demiş..tabi demiş bizim yazar.görüşme yerine vardığında arkadaşını, kıyafetlerinden arap oldukları anlaşıan kişilerle görmüş.arapça konuşuyorlarmş.arkadaşına beni neden çağırdın ki diye sorunca,siz arapça konuşmuyor musunuz cevabını almış....ben sinir etmişti bu hikaye..benzeri de sertab erener eurovisionda 1.olunca almanya da bir talkshowa katııyor ve sunucu yarışmadaki kıyafetinin açıklığı yüzünden ülkende nasıl tepki aldın diye soruyor.hadi başka ülke olsa neyse diycem ama almanyada çok türk var ve biraz anlamış olması lazım türkiyeyi..
    çok konuştum en önemli şeyi demeyi unuttum ...paylaşımın ve emeğin için teşekkürler :gül:

20. Bataklık cadısı

Bataklık cadısı Active Member

batı uygarlığının, doğu halkının ilkel bir hayat sürdüğüne dair bir kanıları var burda develerle dolaşıyoruz sanıyorlar :( bu kolay kolay kırılacak gibi de deği, çok sinirleniyorum böyle yazıları okuduğumda, en azından bir araştırma yap o ülke hakkında internetten bile yapsan yeterli olcak l emeklerine sağlık clondike

Bu Sayfayı Paylaş