Kıskanç Bir Sevgili İle Nasıl Başedersiniz?

'Erkekçe' forumunda sha. tarafından 26 Eyl 2009 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

Kadınların kıskançlığından kaçmak istiyorsanız ve olayların dağılmasını engellemek istiyorsanız işte size birkaç öneri. Kıskançlıkla nasıl başedersiniz?
    Kaynak : yorumla.net - Kıskanç Bir Sevgili İle Nasıl Başedersiniz?
    Kadınların kıskançlığı hiç beklemediğiniz bir anda kötü kafasını ortaya çıkarabilir. Eğer aşağıdaki örneklerden biri başınıza gelmişse, kız arkadaşınızın kıskançlığının aşırı mı yoksa idare edilebilir mi olduğuna karar vermek için ve bunu azaltmak için neler yapabileceğinizi okuyun.

Örnek a

Güzel bir Pazar akşamı, Ali kız arkadaşı Işıl ile yürüyüşe çıkmaya karar verir. Bir de bakarlar ki, caddede güzel kırmızı bir Ferrari durmaktadır. Ne yazık ki Ali bu şahesere bakmaktan kendini alamaz. Durur ve kafasını 90 derece çevirerek bu olağanüstü makineye bakar.

Bu hipnozdan aniden çıktığında kafasını kaldırır. Caddenin karşısında yürüyen, dar, beyaz bir bluz ve kısacık bir etek giymiş bir esmeri görünce dehşete kapılır. Ali heyecanlanır. Kız arkadaşıyla başının dertte olduğunun farkına varır.

İki saniyeden az bir sürede, Işıl aklını kaçırır ve bağırmaya başlar: "Aşağılık seni! Senin yanındayken başka bir kadına bakarak bana nasıl saygısızlık yaparsın? Onunla mı olmak istiyorsun? O zaman git köpek gibi onun arkasından koş!"

Örnek b

Bir yılbaşı yemeği sırasında, Saffet adında beklenmeyen bir bey eşi Seçil'i iş arkadaşı Merve ile tanıştırır.

Saffet: Tatlım, iş arkadaşım Merve ile tanışmanı istiyorum. Şirketin muhtemelen en harika varlığıdır kendisi.

Seçil: (Kendi kendine düşünerek, "Göğüslerinin büyüklüğünü gözönünde bulundurursak, neden bu kadar harika bir varlık olduğunu anlayabilirim.") Merhaba Merve, sonunda seninle tanışabildiğime çok memnun oldum.

Merve: Oh, merhaba Seçil hanım , ben de sizinle sonunda tanışmaktan çok memnun oldum gerçekten. Eşiniz sizinle ilgili bir sürü güzel şey söyledi bana.

Seçil: (Kendi kendine düşünerek, "Bu köpeğin onunla bu kadar çok zaman geçirdiğini biliyordum. Başka neler söyledi benimle ilgili acaba.") Gerçekten mi? Teşekkür ederim bunu benimle paylaştığın için.

Saffet: İkinizin iyi anlaşacağını biliyordum. Hayatım, bir akşam Merve'yi yemeğe davet edersin ve özel yemeğini pişirirsen. Bilirsin, benim çok sevdiğim.

Seçil: (Kendi kendine düşünerek, "Sarışın bombasını evime getirmek istediğine inanamıyorum.") Harika bir fikir.

Seçil: Kesinlikle birgün akşam yemeğine gelmelisin.

Merve: Çok sevinirim. Tabi beni zehirlemediğin sürece. (Herkes kahkalarla güler)

Eve giderken arabada Seçil artık sinirini kontrol edemez ve kocasına patlar.

Seçil: Pekiyi, ne zamandır aranızda birşey var?
    Saffet: Neden bahsediyorsun sen Allah aşkına?

Seçil: Haydi canım, ona nasıl baktığını gördüm. Onunla ofiste birlikte olmadığını söyleme bana sakın.

Saffet: Bu saçmalıkları nereden buluyorsun?

Seçil: Eminim ofisteki bütün erkeklerle yatıyordur. ​

2. ......

...... Misafir

Ben onu devredışı bırakırım :)

Daha fazla kıskanamaz .

Bu Sayfayı Paylaş