██ Küflü Günlük ██

'Serbest Kürsü' forumunda Zuzu tarafından 25 Mar 2010 tarihinde açılan konu

1. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

günlük kardeş,

bugun yıl'ın farklı günlerinden birini yaşamaktayım evet evet. Çünkü bugun gün ay yıl sıralaması bile sıraya girmiş durumda :) 11.12.13 diye :) ve epeydir üstünde çalıştığım ihale bize kalmış! yihhuuu
    bu hafta sonunu da sağ salim atlatsak, süper ötesi sevindirik olucağım :^^:
    bir de Bursa karlı bugun, en azından kar yok gibi soğuğu yok beyaz beyaz ne güzelll her yer, kahve mi alıp bir de Hüsnü ve ya Birsen'i açıyorum birde..ohh değmeyin keyfime.
    Sınavlara çalışmıyorum, çalışmadım da o kadar zaten :( birde iyi geçmesini diliyorum ahh ahh ne sopalığım ben!

Neyse günlük böyle işte, sana da merhaba demiş oldum bu gün de :)

öpüyorum seni, ummah :mjk:

2. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

günlükte seni öpüyor kocamannnnnnnnnnnn:Lv:

3. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

Sevgili günlük,
    Grant amca bize çay demlemiş şimdi onlayım... Alatav Çaykaram'ı açıyoruz...

4. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

sevgili günlük,

Allah bu bossa akıl fikir versin diyorum yine mi yine mi yine mi diyede soruyorum kendisine....

5. alkane

alkane Well-Known Member

Bugün canım bir şey yapmak istemiyor, canım mı sıkılıyor ne:/

6. sha.

Günlük,

Sınavlar bitti çok şükür. Havaalar hala soğuk..
    Unuttuğum şeyler çok, kendime kızgınlığım çok. İşlerim var çok.
    Yoruldum ha!
    Upuzun bir tatile ne çok ihtiyacım var, herşeyi unutup kaçmaya ahh ahh.

Güzel günler bana da uğrasın günlük lütfen.

7. Begüş

Begüş New Member

Sevgili günlük. yine yorucu ve uzun günlrr geçiriyorum. Çocuklar sürekli hasta. Biri bitmeden diğeri başlıyor, kısır döngü resmen.. Allah beterinden korusun deyip sukretmek lazım ediyorum da.. Ama şu saat oldu daha uyumadim, artık nasıl dayanılır bilmiyorum..
    Yine de çok şükür, hep şükür, bin şükür Allahıma..
    Çok uykum var yarım saat kadar uyuyacak gibiyim kaçtım ben:/

8. alkane

alkane Well-Known Member

:':)'(

9. sha.

günlük,

yıl-ın ilk zamanları ve ben yılbasına bile hastanelerde girdim bu yılda böyle devam etmez inşallah.
    bu aksam iğnelerim de bitiyor yuppi.
    yarın pazar evde yatma modu :')
    ders çalısıcagım ama, sonra havalar birazcık ısınsa ne olur sanki :(

hastalıksız, huzuru bol, ve sevgi dolu bir yıl geçirmek istiyorum Allah'ım.

son duamı da ettiğime göre, gidebilirim . :)

:kz:

10. bermer

bermer Well-Known Member

Günlükten cevap:

Allah iyiliğini versin, daha çok güzel günlerin olsun da 100.000'inci mesajlarını da göresin :D :D

11. alkane

alkane Well-Known Member

Hep birlikte olalım inşallah...1.000.000 (çokmu oldu acaba:p) mesajlarınıda görelim zipimmm:mjk:

12. bermer

bermer Well-Known Member

Sevgili Günlük,

İki arada bir deredeyim, günü nefes alır gibi bir solukta yaşıyor hissediyorum, sanki birileri zamanın bir anına hapsetti beni içinden çıkamıyorum, hep aynı çırpınmaları yaşıyor gibiyim, başımı suyun üstünde tutmaya çalışıyorum ama su hep yükseliyor sanki..

Derece derece yaşıyorum anları, sanki bir artış kalbimin atışını kesip kasılmasına neden oluyor, o anlarda saklanmak istiyorum. Sonra uğraşıp bekleyip düşmesi ile nefes alabiliyorum biraz...

Ben nerede ve ne zaman bilmiyorum ama cesaretimi kaybettim... artık sadece sürükleniyor hissediyorum... Yoruldum günlük...

13. eun sung

eun sung Well-Known Member

herşey iyi olacak günlük diye başlamak istiyorum.....

zippere çok değil o mesaj onuda başarır eminim.....:Lv:

hayat sürüklenirmiş gibi hissettirsede sen her daim akışa kapılmayanlardansın bermerim ..... Güçlü ol can arkadaşım.....

14. sha.

günlükkk,
    zipperin 20bin küsürüncü mesaj sayısını kutluyorum.

:gül:

15. sha.

günlük,

hafta sonu sınavlar var ve ben yine çokca tembelim. Boş boş her şeyi toplayıp tam sınav arefesinde onlarla uğraşmaya bayılıyorum. kendime kızıyorum evet. ama olmuyor iştee.
    işlerde yoğun biraz, uykum da çokca kıymetli her zaman ki gibi öyle işte günlük..

16. brendstol

brendstol New Member

sevgili günlük , bugün masam boş. elimde çay , yan tarafımda üst üste yığılmış,zalimce çözülmüş geometri testleri.kafam karmakarışık.çay soğuyor , yağmur dindi bu arada , yine güneş açtı.

17. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

Sevgili günlük,

Bence bu hayattaki en zor şeylerden biri, verdiğin kararın doğru olup olmadığı kararsızlığına düşmek. Hala bir "acaba" dolaşıyor zihnimde. Belki de bazı şeyler değişebilirdi. Ama riske girmeye değer mi? Bilmiyorum. Risklerden korkuyorum ben artık. Belki değişmese de zararı olmazdı bana. Ama... Belki de değişirdi. Belki de ... düzelirdi, belki de değerdi.

bilemiyorum.

nasip azizim nasip.

18. sha.

hava yağmurlu ve soğuk üşüyorum :(
    bitki çayım bir yanda iş yoğunluğu bir yanda, kitaplar bir yanda.
    bu hafta çok yoğun ve ben çok mutsuz hissediyorum kendimi.
    can sıkıntısı vs vs.
    bitsin şu sınav stresi de sonra sonuç stresini bile düşünmem herhalde şansıma gayrı :D
    bu arada bugun yaşar - kuşlar'a taktım.
    yağmur da kuşlar yok oluverirler.

o5.o6.2o14 - 12:14

19. brendstol

brendstol New Member

sevgili günlük , bugün kuş cıvıltılarıyla uyandım.uzun süre görüşemeyeceğim arkadaşlarımla buluştum , eve gelirken de dondurmasını düşüren bir çocuğun ağlamasıyla depresyon katsayım kendi başına buyruk nicelik kazanmış olabilir. eski kitapları karıştırdım bir süre, zaman çok hızlı akıyormuş onu fark ettim

20. brendstol

brendstol New Member

Sevgili günlük , giderek çetrefilleşen olayların arasında yalpalayıp duruyorum.Ne tahammülüm ne sabrım kaldı , bu böyle nereye kadar gider bilmiyorum. Daha çalışmam gereken dersler var , kahve yapacağım görüşmek üzere.

Bu Sayfayı Paylaş