██ Küflü Günlük ██

'Serbest Kürsü' forumunda Zuzu tarafından 25 Mar 2010 tarihinde açılan konu

1. brendstol

brendstol New Member

Sıcakla cebelleşirken bir yandan gözlerime işkence yapıyormuş gibi gelen fizik sorularına bakıyorum öte yandan odama giren sivrisineği kovmaya çalışıyorum. Günler çok hızlı mı geçiyor yoksa bir akıntıya kapıldım da sürükleniyor muyum bilemiyorum.

2. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

merhaba sevgili günlük,

bugun de hastayım.. yine ilaçlar yine bissürü ilaçlar (!) yaz kış hasta olabilmek bıktırıyor evet :( havalar serinledi ama hala sıcak hissediyorum. Bursa yağmurlu ve kapkara.. kış'tan kalmış bir gün gibi karanlık.. bulutlar kara bulutlar sarmış gökyüzünü bugun hiç birşey yapamasım yok ama çalışıyorum mecburen ve bugunler de çok yoğun geçiyor :( hiç dinlenme fırsatım bile olmuyor :(

görüşmek üzere günlük.
    sevgiyle kal. :kz:

3. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

günlük,

havalar nasıl dengesiz değil mi? üşüyorum çok üşüyorum :( alıştıra alıştıra soğusa keşke :(
    hastalıklara bolca dikkat etmeye çalışıyorum ama bakalım inşallah bişey olmaz.
    birde spor-sınavlar-iş derken yoğun tempo içinde kaybolmam herhalde :saskin:
    bu kadar günlük daha uuzuun seyler var ama işte olunca fırsat vermiyorlar :/

görüşürüz :*

4. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

sevgili günlük,

sohbet yetimi kaybettim görürüsen geri yollar mısın?

5. eun sung

eun sung New Member

Sevgili Günlük yorgunum artık başa çıkamıyorum hayatla aslında baştan kaybetmişim ben ..... hayattan aile huzuru hariç hiçbir şey aramadim doğrular çok önemliydi benim için şimdi bakıyorum da yalan dolmuş çevrem sen doğru olsan ne fayda günlük cevrende yalandan babil kuleleri dikilmiş se neye güvenirki bu yürek nasıl bir daha mutlu olmayı öğrenir ki ben mutluluğu unutali çok oldu .....

6. eun sung

eun sung New Member

herşeye rağmen hayat devam ediyor günlük ve neler oluyor desemde ..... gülsemde artık hep hatırlıyor yürek her zaman hatırlayacak hiçbir zaman bitmeyecek yürekteki acıların izleri izler tüm kalbi kaplar mı ????? ve o kalp sadece izlerden ibaret mi kalır ? hiç kimse için birincilik olmazmı kalpte olmaz hayat bu hayat aramız bozuk ..... ben kendimi evmeyi öğrenmeliyim ama nasıl ?

Bu Sayfayı Paylaş