██ Küflü Günlük ██

'Serbest Kürsü' forumunda Zuzu tarafından 25 Mar 2010 tarihinde açılan konu

1. Zuzu

Zuzu <b> " inatçı zuzu " </b>

Sağ ol.Senin de başın sağ olsun.Umarım gittikleri yerde huzurludurlar.:eek:ff:

Hayat bizide çekip alsaya.:kzgn:

2. hilal

hilal <b>x'будан'</b>

neden karşındakinin her söylediğini bir emirmişçesine yerine getireceğini düşünüyosun?
    neden bir kez olsun onuda anlamaya çalışmıyosun?
    neden onun hayallerini küçümseyip yüzüne vuruyosun?
    neden hiç bir şey olmamış gibi davranmak yerine, bir kez olsun insan gibi konuşmayı denemiyosun?
    neden çözüm üretmeye çalışmak yerine, daha fazla karmaşıklaştırıosun işleri?
    neden her şeyi hiçe sayıyosun?
    neden.....

3. vineyard

vineyard Member

Hiçbir şey yazamayacak kadar fenalardayım . . .

4. vineyard

vineyard Member

Aigoo aigoo !!!
    neden her şey bu kadar zor neden o bu kadar uzak olmak zorunda ki sanki ):
    insan yanındayken onun kıymetini bilmezmiş ya
    işte o hallerdeyim bende ! !

5. aleren

aleren <b>Lazkopat Kartaliçe 2</b>

Saçma, gerçekten. Bazen bu konuda düşünmeden edemiyorum. İnsanlar her ortamda arsızlık yapmayı nasıl becerirler? Bunun bir sırrı var mıdır? Bu bir yetenek midir? Yoksa büyüyüp küçülmek midir? Haysiyetsizliğe girer mi? Bunu yapmaya değer mi? Bahsettiğimiz gurur söz konusu mu?
    Evet sevgili kuflu günlük, şu an şu dakika hala bunu düşünüyorum. Düşündükçe de gülüyorum -zavallı insancıklara- .

6. inziva

inziva New Member

Yarın bayram malum, ev temizliği, hazırlıklar felan. Ama ailemle birlikteyim mutluyum :)

7. vineyard

vineyard Member

İstanbuldan uzaklara gidiyorum..ailemden uzaklara..özlemenin ne olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum

8. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

Günlük,

değmiyor.. hiç birşeye değmiyor.
    ne yaşamaya ne de ölmeye layık hayat..

...

9. vineyard

vineyard Member

Hiç bilmediğim bir yerdeyim. Annemi özledim. Hedeflerim için katlandığım şeyler umarım beni üzmez. Kendim için ,sevdiklerim için doğru karar verdiğime inanıyorum..inanıyordum. Bilmiyorum günlük şimdi sabaha kadar ağlamak istiyorum ama sırf kendim karar verdiğim için bunu gururuma yediremiyorum. Mutsuzum günlük. İstanbul'u özledim..

10. Küflü Siyah

Küflü Siyah <b>Siyah İnci'miz (: </b>

günlükçüğüm İzmir'deydim.Yedim,içtim,gezdim,tozdummm.Ohhhhh canıma değsin! :p

11. vineyard

vineyard Member

Dün ilk preklinik dersime girdim. tabii ilk önlükleri giyip hava atmak güzeldi. sonra geçtik bir asistanın yanına, başladı alçıdan çiçek yapmaya (:) Bu da birşey mi dedik. Demez olaydım günlükkk! Ne yapsak etsek bir çiçeği beğendiremedik. ilerde yaptığım dişleri nasıl beğendiricem Allah biliR.

12. sha.

günlük bilader,

havalar sabah çok soğuk oluyor.
    akşamları daha da soğuyor..
    o ortada ki sıcaklık biz'i ısıtmıyor artık.

ve bugun onsekiz sessizlik gün. ~
    hayat acı'sın.
    a c ı

13. vineyard

vineyard Member

Yok ..gerçekten yok ! Hayır oluşturmaya çalıştığını da elinden alıp yok etmek istiyorlar. Burda insanlarla iki çift laf etmek zaten Taksim'de göbek atmaktan daha zor. Nasıl bir yere geldim ben anlamadım ki :s

14. MerikızZ

MerikızZ <b>Öz ağlamadan , Göz ağlamaz</b>

Çalışmassam sonuçlarına katlanmam gerek biliyorum ama katlanamıyorum. Şimdi ne yapmalı ne etmeli kendimi çalışmaya ikna etmeli =S

15. sha.

Günlük,

hayatımın en sakarlığı bol, aptal bir gününü geçiriyorum.
    felaket baş ağrım var, hem annemin o eve sıktığı koku yüzünden olsa gerek diye düşünüyorum!
    mutsuzum, merak ettiğim çok şey var, ama kolumu kaldırmaya hal'im yok.
    hava güzel ama bunaltıyor.
    müziklerde fena çarpıyor.

neyse, gidim de çay koyim.

16. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

sevgili günlük

ev işlerinden nefret ediyorum ama emekli olmak güzelmiş....
    herşeyim düzenli oluyor ve eskisi gibi koşuşturarak iş yapmıyorum bu beni mutlu ediyor...

şu an çayımı içiyorum Sha karşılıklı içiyor gibiyim ;)

17. ekabir16

ekabir16 New Member

bugün çok gezdim çok dolaştım çay içmedim.ben de isterim

18. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

gel birlikte içelim:)

19. çitlenbikk

çitlenbikk Well-Known Member

sevgili günlük bu gün hüzünlerdeyim anneler günü yaklaşırken annemi kaybettiğimin dördüncü yılında hala zaman zaman bana sesleniyor gibi geliyor. kolay değil elli yıla yakın bir zamanı birlikte geçirdik.sabahları baş ucuma gelir hadi benim kıraliçe kızım çay hazır sende kahvaltıyı hazırla derdi artık ne kraliçe kızım diyen nede sırtımı sıvazlayan bir annem var.yokluğuna alışamıyorum annem yine ağlama krizlerindeyim.her ne kadar ulaştığım dostlarım olsa da küflüdeki arkadaşlarımdan da moral buluyorum.kocaman yürekleri var herkesi içine alacak kadar.sevgili anneciğim her zaman çocuklarına iyi bir anne oldun kol kanat gerdin bu gün sabırlı güvenilir azimli birer insan olduysak senin sayende.rahat uyu evinde.

bana yazdığın bir yazıyı zaman zaman okuyorum.
    canım evladım vücudumdan kopan yegane bir parçasın
    ebediyyen kalbinden çıkmayacak anne sevgisi,
    Sana bir hatıra kalsın
    isterim ki her demde
    beni içten duygularla anasın
    Dilerim tanrıdan daima hayatta iyi günler senin olsun

20. alkane

alkane Well-Known Member

Günlük;
    Canım çok sıkılıyor.Ne evişleri bitiyor:eek:ff: ne de çocukların istekleri yoruldum.:hih:Ben çay molası vermeye gidiyorum, isteyene ısmarlayabilirim;)

Bu Sayfayı Paylaş