küflü ne anlama gelir?

'Kuflu Sözlük' forumunda Küflü Siyah tarafından 13 Mar 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. birdie

birdie Well-Known Member

Günlük yaşamlarımızda aynı ortamda bulunsaydık belki de bir takım farklılıklarımızı ön plana çıkartıp, önyargılı davranıp iki çift laf bile atmayacaktık birbirimize. Tanışma, tanıma, kendimizi tanıtma gibi insani davranışları sergilemeyerek büyük olasılıkla arkadaşlık, belki de dostluk fırsatlarını kaçıracaktık. Çoğumuzun bunu (kendim de dahil olmak üzere) zaten yapmakta olduğumuzu düşünüyorum. Ancak burada yüzlerimiz, şeklimiz, giyimimiz, günlük yaşamdaki maskelerimizin çok önemi yok, hatta hiç önemi yok. Yalnızca almaya da gelmiyoruz buraya, farkında olmasak da (kitapların herkese açık olması ama mesaj gönderme zorunluluğunun olması çok uygun, yerinde bir uygulama bence de) veriyoruz az da olsa. Bir bakmışız bu akşam olduğu gibi, uzun bir süredir yalnızca e-kitap bölümünde okuyucu olan bir arkadaşımız (sheridan'ı kastediyorum) taramaya ve kitap paylaşmaya başlamış. Kısacası burada güzellikleri nerede ve ne zaman yaşayacağınızı bilemiyorsunuz ama hergün yaşanacağı garantisini vaadediyor bu forum.
    Paylaşımcı ruhların hiç solmaması dileğimle. Hepiniz iyi ki varsınız.

Not: Kuflu sözlük bölümünde birine hitap şeklinde mesaj yazamazsınız fakat bu güzel mesajı tamamen silmek istemedim hitap şekillerini çıkarıp düzenledim. (Özgür)

2. bukito

bukito Well-Known Member

pek çok sitede dolanıp durmama rağmen, dönüp dolaşıp geldiğim yer demek...

3. harmony

harmony Member

günlük hayatın stresinden uzaklaşmak için uğrak yerim

4. zipper

zipper quae nocent docent

Sabahın ilk 'günaydın'ı, gecenin son durağı,sevdiklerim,vazgeçemediklerim,uğramadığımda özlediğim..Hem neşe ,hem sevgi,hem paylaşmanın adı ,uzakları yakın eden demek küflü..

Bu Sayfayı Paylaş