Kuflu Forumun Enlerini Seçin :)

'Forum Oyunları' forumunda Özgür tarafından 20 Mar 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. Emma

Emma New Member

kendimi de yazdım ya:zuhaha::füü:

2. clondike

clondike Well-Known Member

Sevgili tantana ve *Emma* çok teşekkür ederim iltifatlarınız için. Sanırım sizlerin varlığı sayesinde böyle aktif olabiliyorum. Pek de en... birisi olduğumu sanmıyorum çünkü... Çok teşekkür ederim tekrar...:gül::Frnds:

3. Emma

Emma New Member

Bu arada Sibelmerti unutmuşum
    eee ne de olsa tatilde gözden uzak gönülden uzak :p
    yok ama kusura bakmasın arkadaşım
    daha unuttuğum varsa hatırladıkça yazarım:)

4. bukito

bukito Well-Known Member

tantanacığım,
    beni de en kibar üye yapmışsın. çok teşekkürler canısı...:gül:

5. alkane

alkane Well-Known Member

tantanam sağolsun beni "en sakin" üye seçmiş:gül:öylemiyim acep? :^^:

6. çitlenbikk

çitlenbikk Well-Known Member

En sevdiğiniz üye: Seçim yapamam ki hepinize kalbimde yer var arkadaşlar

En paylaşımcı üye: çok var. Pl1, Clondike Filik24,
    ilk sıralarda sonra ser-res,Sevecen,Hilal,Yelken,daha bir çokları

En Dobra üye : Canbaz -Bermer

En karizmatik üye: aralarında şahsen tanıdığım olmadığı için en karizmatik kim?
    En çok Konu açan üye: sHA

En yardımsever üye:valla bir sorum oldumu başta Clondike ve pl1,emma sonra diğer beyaz dizi sevenlere takılan arkadaşlar hemen ilgilenip beni bilgilendiriyorlar.

En kibar üye: oreseree öyle görünüyor nasılsınız efemm değişinden.

En sinirli üye: Şimdiye kadar rastlamadım.

En komik üye: zipperle-Tantana arkadaşımız kanka olmuşlar galiba çok tatlı atışıyorlar aralarında

En çok rastladığınız üye: takıldığım bölümlerde Emma pl1,alkane, eunsung,bermer, ela86, anonim, Filik24, Lilisisii , Bukito, Sibel Mert ve de ben Çitlenbikk :zuhaha::zuhaha:

En aktif üye: Clondike,Pl1 ve emma ile Sha
    En sevilen üye: Biri değil hepsi

En fanatik üye: Beyaz dizi fanatiği olarak Anonim,Sibel mert, Lilisisii

En sabırlı üye: alan sorumlusu Clondike,Pl1 ile emma arkadaşımız

En Erken Saatte Günaydın Diyen Üye : EMMA

En espirili üye: eun sung, zipper ve tantana galiba

En Güzel beyaz dizi yorumları : Anonim, Bukito ve Filik 24,Eun Sung, Fire

En çalışkan üye: mutlaka bir çok çalışkan ve paylaşımcı arkadaşımız var sitede; Benim bildiklerim Clondike, Pl1,Emma,

En eski üye: herhalde kurucular

En kankanız üye: valla henüz yok ama ben hepsini seviyorum yaa her biri ayrı bir cevher bence
    En iyi yönetici: Özgür ve sha
    en sakin üyeler : ekabir16 -ela 86 vede Alkane
    En beğendiğim nick: Bataklık cadısı böyle dediğine bakmayın bana
    çok esprili biri gibi geliyor.birde Vişne Bahçesi

En beğendiğim avatarlar :Zipper,Vişne Bahçesi ,Sleeples, Sevecen, Pl1, Özgür, elanın mor çiçekleri(Mor rengi ve Yeşili severimde) alkane’ nin bundan önceki avatarı, Ekabirin Rüzgar gibi geçti film karesi, Canbazın yeni avatarı Türkan sultan
    En sempatik avatarlar : Alaren ve Zipper ,Meleksi,Yelken
    en Genç Üye : oressee, Vişne Bahçesi

En beğendiğim imza:Pl1,Anonim,Bermer,Hilal

En aşık üye: yeni evlenen Meleksi arkadaşımız ve de Bermer bence

En çok tanışmak istediğiniz üye: Beyaz dizi sevenler sayfasına takılan üyeler ve de Fosill, özgür ,Sha, Seaboy, Sevecen,Beyaz,Sleeples,Kimya,Gülay,Fire.Alaren tanımak isterim gerçekten de.

Sizi en kıran/üzen üye: Bu sitede hiç kırgınlık yaşamadım ve yaşayacağımı da
    sanmıyorum .

Herkese ve özellikle sha ve Özgür'e bu güzel site için teşekkürler.ve de alan sorumluları Clondike ve Pl1 arkadaşımıza

7. Emma

Emma New Member

hepsi için çok teşekkürler çitlenbikk
    karabatak gibi bir görünüp bir kaybolsam da kalbim sizinle her zaman:)

8. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

bu kadar övgü beklemiyordum doğrusu teşekkürler Çitlenbik.

9. zipper

zipper quae nocent docent

teşekkürler çitlennbikk sen de en tatlı üyesin,gerek nickin,gerek avatarın ve tabii şahsiyetin:gül:

10. bermer

bermer Well-Known Member

Çitlenbikk şahanesin...Valla çok sevindim düşüncelerine...Dobra, aşık, imza hepsi de hoşuma gitti...Aşık kısmı da kesinlikle doğru, seviyorum ben bu kapağı (love love diyen smiley)

Tantana'm da yazmış, sağolsun...Çılgın kuşum benim..O şimdi uzak doğu diyarında oppa oppa diye karoke yapıyor, azıcık stres atıyormuş, yazık dinleyenlere...:zuhaha::zuhaha: ama bravo cesaretine ben asla söyleyemem, istemediğimden veya cesaret edemediğimden değil bet sesimden:zuhaha::zuhaha: Mekanı kapatırlar müşteriler kaçtığı için:zuhaha::zuhaha: yemeğe 4 vermiş, merak ettim ne yedi diye:füü:

11. çitlenbikk

hepinize teşekkürler canlarım zamanımın bir kısmını sizlerle paylaşmaktan çok çok mutluyum

12. alkane

alkane Well-Known Member

gene en sakin üye seçilmişim...:^^: bense o kadar sakin olmadığımı düşünüyorum...:füü:bilenler iyi bilir.

13. çitlenbikk

az,öz yazdıklarınla karşındakine ulaşabilen ve kendini iyi ifade eden biri olarak düşünüyorum seni alkanem sakin demem ondan

14. alkane

alkane Well-Known Member

İltifat etmişsin:$:$ Benim nazik,düşünceli ve kibar arkadaşım...:Lv:

15. tantana

tantana Well-Known Member

:cool: yani tanışmasak bile..bond efsanesini hiç mi duymadın gülüm?!:cool:
    hadi yine iyisin zipper .sayemde ünlü oldun :zuhaha:

çitlenbikk arkadaşıma çok teşekkür ediyorum :gül: herkes için yazdığı şeyler çok güzel...

ayrıca bermer gittiğim karaoke kore dizilerindeki gibi hem oda oda hem de topluluk içindeydi.zaten içeri girer girmez bariz anıran bir korelinin sesini işittik.biz odada kendi çapımızda eğlendik :)
    Yemeklerin isimleri aklımda değil çünkü açık büfeydi :D hep kızartma vardı.soya soslu spagetti,tatlı ekşi soslu tavuk ve çin mantısı favorim ;) ama tatlı ekşili tavuk japon mutfağında da vardı...karides bilmem ne vardı.patates cipsi boyutunda sünger şeklinde ve beyaz renk.soğan halkası kızartma,bildiğimiz tavuk ızgara,acayip bir börek ve elma tatlısı aldım ben ..istanbula gelince cevahirde gidip deneyin :D şimdi bir tek kore mutfağı kaldı amma velakin hakkıyla yapan yer çok pahalı :eek:ff:

16. çitlenbikk

hanımlara karizmatik dendiğini bilmiyordum :zuhaha::zuhaha::zuhaha:şimdi öğrenmiş oldum:canim:

17. tantana

tantana Well-Known Member

Sen çok şey kaçırmışsın yaw:D küflüden bond kasırgası geçti..bond.. tantana bond :cool: ne güzeller eskitti :p

18. eun sung

eun sung Well-Known Member

En rastlanan en esprili ve eniyi yorumdaş yorumdaşım anonimle beraber yüzümü çok güldür yazdığın diğer enlerde çok güzel iyi tesbitlerin için teşekkür ederim arkadaşım ...Ben listeyi yazmaya başlıyacağım sizden istediğim sadece sabırla sonunu beklemeniz eğer gelirse sonu:zuhaha::zuhaha::zuhaha:

Dobralık ve aşıklık senin o güzel tabiatına çok uymuş arkadaşım ...:Lv::Lv:

En çok rastlkanmak ve yorum konusu süper :Lv::Lv:Seni özledim koredaşım ....:Lv::Lv:

En karizmatik üyeyi kendinei seçtiğine niye hiç şaşırmadım :zuhaha::zuhaha:
    herzaman elimden geldiğince müthiş klavyemle yardımlarına hazırım arkadaşım problem yok yaniii ...İmzam ve boffffff ayrılamıyorlar naparsın :Lv::gül::Frnds:

Yorumdaşım anonimim duydun mu ?? bak yorumlarmız tescillendi arkadaşlarımız sayesinde ...
    Kültür konusunda sana canı gönülden katılıyorum Clondike MAŞALLAH diyorum ne diyeyim ...:Lv: Ve neden hiç şaşırmadım her yerde pl1 var:zuhaha::zuhaha:
    Sizin arkadaşlığınız kıskanılmaz ancak gıptayla bakılır bence :Lv::sak sak:
    Sen ne zaman bond oldun yahuuuu ...Ne güzeller kısmı ne onu anlamadım ....:Lv::zuhaha: Farklı bir kelime olmalıydı orda :Frnds::zuhaha:

19. eun sung

eun sung Well-Known Member

Öncelikle oyunu açan Özgür ün istediği listeyi yapayım sonra eklemelerimi :Lv:

Konularını en beğendiğiniz üye:Sha. güncel konuları takip edip paylaşmasını çok seviyorum...

Konular hakkındaki yorumlarını en beğendiğiniz üye:Yorumlarını en beğendiğim tescillendiği için yazıyorum yoksa megalomanfalan değilim :zuhaha: ben ve anonim,sevecen,clondike,emma,bd yorumları haizi içinde bukito,lilishi...

En sevdiğiniz üye:Bu gruba başlı başına ekitap seven ve tüm küflü ailem girer tek tek seçemem ama hepinizin bende ayrı yeri var ...

En paylaşımcı üye:Kesinlikle Clondike,pl1,emma,filik24...ve tüm e-kitap paylaşanlar...

En karizmatik üye:Buna tantana kendi kendini seçmiş ama bana bundan başka ad vermek düşmüyor kimsenin gerçek halini bilmiyorum aaa pl1 evet onu bilmiyorum özellikle elleri;)

En ciddi üye:Kesinlikle ekabir16 o tavrının hiç değişmemesini seviyorum...

En yardımsever üye:bu gruba bana bir şeyler öğreten herkesi katmalıyım sahara,pl1,emma(wordayrı teşekkürümdür),tabiki clondike,özgür,anonim(ingilizcede zamnında çok yardım etmiştir),nerissa, ve bd sevenelerim...:Lv:

En kibar üye:eek:reseree(her zaman bugün nasılsınız kelimelerini gördüğümde yüzümü güldürten kişi) ve clondike....

En sinirli üye:Buna yorum yok...

En komik üye:Beni çok güldürenleri sorarsanız vişne bahçesi-fire atışmaları,tantana,zipper,ekabirin nokta atışları hele betty hakkındaki yorumuna evde akşam yarım saat gülmüşümdür...

En çok rastladığınız üye:tüm bd sevenler ve günaydın iyi akşamlar kısmına ve şu aralar forumu sarmış can canan arkadaşlarıma sıralamaya gerek varmı ve tabiki Özgür ve sha ...

En aktif üye:pl1,clondike,emma ve bd sevenlerimin hepsi ...

En sevilen üye:Bence clondike dir ...

En sevimli üye:eek:resereee ve meleksi hep yazılarını okuduğumda gidip onlara sarılasım gelir :Lv::Frnds:

En fanatik üye:tabiki koredaşlarım benim bermer,tantana,lilishi, ve kore antifanları :emma,bukito,vişnebahçesi...

En kültürlü/bilgili üye:açık ara farkla bence clondike kendisine bu kadar araştırmacı ve nesnel olduğu için saygı duyarım :saygilar: buna anonim ,pl1 ve müthiş yemek ve dantelleriyle emmada katılır o kesin...:Lv:

En sabırlı üye:kesinlikle özgür,clondike,pl1,emma ve sahara bana birşeyler öğretirken çok sabırlılardı :Lv:

En çalışkan üye:clondike(sertifikası bile var bilen bilir ,),pl1...

En eski üye:Herhalde kuruculardır ama bu konuda bilgim yok malesef...

En sakin üye:Kesinlikle forumda alkane görünüyor ama içimden hep yazılarını okuduğumda ne cevherler var bunda dediğim biri:füü::füü:

En kankanız üye:bu gruba tüm bd sevenlere girenler ve günaydın iyi akşamlardaki arkadaşlarım girer özeller var tabi ama tek tek vermey ne hacet gönlüm yüreğim geniştir hepinize yer var küflü ailem ..:Lv::Lv:

En iyi yönetici:özgür,sha.,pl1,clondike ...

En iyi nick:bermer,emma(kendisi çok seviyor :Lv:)pl1

En iyi avatar:avatarlar konusunda canbazın son türkan şorayı ve ekabir16 rüzgargibi geçtisi güzel ...Nirse nin daha önceki avatarlarınıda çok beğenirdim ..anonimin avatarıda hep izlemek isteği uyandırıyor ve sakinleştiriyor ...Tantananınkinden sonu hariç hep tırstım..ve emma yı da bu konuda tebrik etmeliyim süper avatar değiştiriyor hepside biribirinden güzel oluyor...:Lv:

En iyi imza:bermer,tantana,ben:))),clondike(bilgilendirici)ela86(yoldaşım kırk bir mumu)...

En aşık üye:bermer,ben,yakında olacak olan tantana:)kih kih kih gülen smileyleyley:) ve clondike...

En çok tanışmak istediğiniz üye:Kesinlikle bd sevenlerdeki herkes ve özgür ve sha .nerissa bu grubla tanışmak istiyorum özelliklede istanbulda oturanlarla clondike,zipper,yanlışhatırlamıyorsam bukito,çitlenbikk...vb şeklinde uzar bu liste durayım burda:Lv:

Sizi en kıran/üzen üye:Şükür hiç yok ...
    Kendi enlerimi oluşturayım...

En becerikli ev yemekleri ve el sanatları ustaları üyeler : Tabiki emma,pl1 ve hergün sürekli domates biber salça vb şeylerde beni dumura uğratan alkane,bermer(şahsına mğnhasır insanlar bunlar )...

En Candan,Sıcak ve Samimi üyeler :Tüm bd sevenlerim ...

En deli dolu zıpır üye :heryerden çıkan tantana:zuhaha:

En güzel sohbet ettiğim üyeler : pl1,özgür,çitlenbik,clondike,bermer,tantana,zipper...

Konuşurken kendimi en rahat hissettiğim ve birden en tırstığım üye :Özgür :füü::zuhaha:

En genç üye:Her yıl geriye doğru gençleşen üye Vişne bahçesi...

En tembel üye :kendime veriyorum bunu özel hayatımdaki arkadaş olaylarında dolayı emma hocamdan aldığım word düzenlememi esaslarını bitirip kelimelere geçmediğin için veriyorum ...

En yoldaş :ela86:Lv::füü:

En boydaş :Çitlenbikk:Lv::füü:

En yorumdaş :anonim :füü::Lv:
    En koredaşlarım :bermer,tantana,clondike,lilishi ve hatırlamadığım varsa tüm kore sevenler ha unutmayayım bir de aleren ...

En çok daşlarla konuşan herşeyin sonuna .....daş ekleyen üye :eun sung (tanıyan varsa beri gelsin)

En iyi hafızalar :anonim,clondike,pl1 bilmecelerde bir kelimemden hemen kitabı bilmişti ),emma,fire,sibelmert(şahsına münhasır bir insan daha kitabın tümünü anlatır,hatırlar ama isme gelince bayağı bir durur;);))...

En tatlı kızan :ekabir16

En Muazzez tahsin Berkand seven : ben ve ekabir16 ...son yorumlarla bayağı seveni olduğunuda farketmedim değil ???

En arada bir giren ama çok güzel cümleler kuran : BEYAZ

En dobra ve en tarhanacı üye :bermer ...:füü::füü:

En iyi çevirmen üyeler: filik24,ebr,ve anonim...

En iyi ingilizce düzeltici :mrsyze inşalah doğru yazmışımdır en iyi düzeltici...:Lv:

En iyi mangasever ve paylaşan :Nerissa,sevecen ve animelerle onuruks arkadaşdı herhalde yanlış hatırlşamıyorsam ...

En saygılı üyeler :sha.,pl1,clondike bd sevenlerime takılan herkes...

En iyi hamur işi bilgisi olan üye :meleksiymiş diye duydum (yalnız sadece gizli zamanlarda yapıyormuş sergeisi yokken diye duydum neden se):füü::füü::füü:

En iyi hemşerim olan üye :meleksi,arzumtatar44...

En çok gezen üyeler :filik24,özgür,emma şehir şehir geziyorlar ne diyeyim ...

En çok dil bilen üye :clondike...:Lv:

Beni bilirsiniz bunun sonu gelmez ben vb şeklinde diyeyim ama aklımda daha çok var herkese özel kulplarla beraber ama iş yerindeyim hastalar beni bekler daha sonra devam ederim beni baklayın bacılar (zipper ve tantanaya özel :zuhaha:)

EDİt : en
    En vampir seven (alric...vbb ...leri ):alkane,bukito,harikaya,bermer,:zuhaha::zuhaha:

20. bukito

bukito Well-Known Member

yorumlarımı beğendiğin için teşekkürler çitlenbik, çok naziksin...bu aralar forumda çok uzun kalamasam da tüm kahve molalarımda burdayım...:Frnds::)

canım nerelere seçilmişsem hepsi için teşekkür ederim. oğlum benim bu vampir merakımla uğraşıp duruyor. sonumu ben de hiç iyi görmüyorum aslında :glmsm2:
    kızlar bu arada listeyi ben de doldursaydım aynılarını yazardım.
    ikinizin de ellerine sağlık...:gül:

Bu Sayfayı Paylaş