Kuflu Kafe

'Serbest Kürsü' forumunda ...... tarafından 8 Ağu 2009 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. bermer

bermer Well-Known Member

Hoşgeldin Sibel-,

Ne güzel uzaktan da olsa sevdirmişiz kendimizi de katılmak istemişsin aramıza sevindim be yav... :D :D

Şincik şarkı yarışmasına girsek kalabalıkları en hızlı dağıtma rekorunu alırım hiç kaçarı yok, Kapak susayım diye ne istersem alır başladığımda, Büyük de "anne sen söyleme kulağım acıyor" bile dedi geçende...:zuhaha::zuhaha:

2. zipper

zipper quae nocent docent

Hoş geldin Sibel- ,yine gel hep bekleriz, çayımızdan, kahvemizden sohbetimizden ve şakalarımızdan sen de nasibini alırsın ;)

3. çitlenbikk

çitlenbikk Well-Known Member

hoş geldin sibel

4. ela86

ela86 Well-Known Member

selamlar küflüm ben geldimmm
    çok özledim sizleri umarım herkes iyidir geçmişe dönüp okumaya çalıştım ama çok uzun zamanla okurum inş hastalık yoktur herkes iyidir minlkler okullarda açıldı tüm annelere kolay gelsin

iyi geceler canlar buradayım artık

5. çitlenbikk

hoşgeldin ela

6. ela86

ela86 Well-Known Member

hoşbulduk hemşerim avatarın çok güzelmiş

7. zipper

zipper quae nocent docent

Hoş geldin ela :mjk: çitimm bi önceki kedili de güzeldi :) iyi geceler herkese :bye:

8. sibel-

sibel- Member

Hoşbuldum çitlenbikk ,eksik olma :canim:
    Eksik olma zipper çok çok hoş buldum :canim:
    Nasibimi memnuniyetle alırım,ayrıca ikramımıda yaparım :gül:

Acele tarafından sofram hazır,hadi toplanalım

kafama göre yemek yiyip sohbet eden foto bulamadım bu sayılırmı :füü:

:zuhaha:

Hoşbuldum,eksik olma bermer :canim:
    Gerçekten sizi uzaktan sevmekte çok güzeldi :Lv: Pc başında kalamadığımdan,benimle sohbet sarmayacağı için sizi kendimden korumuştum şimdiye kadar, bu ara pasif kalmayı pek beceremedim nedense:D Nur tanem saolsun davet edip vesile oldu:Lv:
    Umarım sizlerin neşesi bana da bulaşır:kz:
    Ses konusunda küçük bir anım var ama benimki senin gibi kalabalıkları dağıtmıyor,aksine topluyor:D Kısaca anlatırsam,seneler önce bir gün dalmışım kendi halimde ev işi yapıyorum,TV seyreden eşim bana ''Cama kargalar doluştu'' diyince (bizim buralarda epey mevcuttur ki başa bela açık camın varsa yandın getir götür işlerinde üzerlerine yoktur :zuhaha:) Bende ciddi ciddi cama bakmıştım :kzgn::zuhaha: meğer kendi kendime şarkı mırıldanıyormuşum :füü:

9. bermer

bermer Well-Known Member

:D :D Daha önce anlatmıştım bilmeyenler için diyeyim; çok yakın bir arkadaşım düğünlerde piyanist şantözlük yapardı, aynı Ümit besen gibi kendi çalar söylerdi :D

Neyse efem, kim söylerdi unuttum "Yollarına baka baka kaldı gözlerim" le olan güzel bir parça vardı, dans etmek için güzel bir şarkıdır, sık çalardı bunu,

Biz de cafede, parkta, denizde grubumuzda da şarkılar söylerdik, bir gün dalmışım yanında bu 2-3 satırlık kısmı söylüyorum, öyle böyle değil ama Okey oynuyoruz dilimde, kahvaltı ediyoruz, denize girip çıkıyoruz, araba ile bir yerlere gidiyoruz dilimde ama farkında değilim, durup durup söylüyormuşum...

Gece düğün oldu, biz de katıldık onun kız arkadaşı benim eşim(o zaman flörttüz :)) falan kalabalığız, derken istek geldi bu dans parçası, bir iki derken çalmaya başladı durdu başladı durdu... Özür dileyerek çalamayacağını dile getirdi, ara da geldi masamıza..

Senin yüzünden çalamıyorum, çalmaya başlayınca senin söylediğin gibi aklıma geliyor, ne güfte ne beste ne söz her şey koptu gitti, kulağımı mahfettin deyip gitti, geçen de gördüm o Arkadaşı, "yıllar var o şarkıyı çalamıyorum" dedi gülerek... :zuhaha: :zuhaha: :zuhaha:

10. curium

curium Primus inter pares

ay canım alem kadınsın yahu hiç güleceğim yoktu. :zuhaha::zuhaha: kahkaha krizlerine girdim. sanırsam yorgunluktan sinirlerim bozuldu.

11. curium

hoşgeldin sibel :Lv:, daha sık uğra buraya, radyo yayınlarına da bekleriz.;)

ay hiç sorma benim de durum vahim tam bir sopranoyum. ay geçenlerde tarife değişikliği için operatörümün müş. tem. aradım. bana sizi gençtarifeye alalım dediler. bende onda 25 yaş sınırlaması yokmuydu diye sordum. oda aaa sesiniz çok genç geliyor dedi :kzgn::kzgn:

hg eloşum. nasıldı tatil :gül:

ohhh biz çalışalım hanımlar çaylar demlesin kahveler içsin negrolar yesin yetmesin birde masa döşesinler yazık ama bizde canız dimi hani bana :'(

12. sibel-

sibel- Member

Sevgili bermer ,arkadaşın için bir şarkıyı resmen katlettin ama geri dönüşü olmuş bence.Arkadaşın hayatı boyunca her nerede olursa bu şarkıyı her duyduğunda eminim seni hatırlayacaktır:Frnds:
    Tabi ardından sövdüğü için kulak çınlaması için bir doktor arasan haberim olsun,grup olarak kulağının pasını silmeye hazırız gag gag :zuhaha::zuhaha::zuhaha:

13. sibel-

sibel- Member

Hoşbuldum curium ,eksik olma:)
    Hangi radyo yayını?
    Olmazmı geceyarısı ekspresi ile yolluyorum paketlerini yalnız dikkat tehlikeli olabilir :D

14. curium

ben çabuk yakarım sorun olmaz ;)

pl1, özgür ve ben işlerimizden fırsat bulduğumuz zamanlarda canlı yayınlar yapıyoruz. kafeyi daha sık takip edersen zamanı kaçırmazsın.
    ne yazıkki belli bir gün yok işlerden fırsat olmuyor her zaman. ancak buradan mutlaka duyuru yaparız.
    aşağıdaki linkten dinleyebilirsin.
    Radyo Kuflu | Kuflu.Com

15. bermer

bermer Well-Known Member

Bak radyoyu yakalayınca çok şenlikli olur, laklakta da buluşur konuşuruz, uygunlarsa istek de alıyorlar kızlar, ay forum oyunlarında radyo için istek konus yok muydu yahu ? Haftanın istekleri miydi adı, bak yine unuttum...

Curium, pişşşt senin avatardaki yazı ne be canım, dingil bilgisayar takılıyor araştıramadım, wiki savaşçı latin matin diyor da tam açamadım konuyu, dizi yükledim bilgisayar kastı yarın rahatlatacağım...

Ah bir de yeni evinde ağız tadıyla oturmayı kısmet etsin Allah, nasıl memnun musun ?

Sibel, sen hangi şehirdesin bakalım, oranın havası nasıl, burası Edirne ve bir kaç gündür bahar havası var, sıcaklık 15-20 C'ler hep...

16. curium

bermerim o yazı bana hocamdan hatıra :D latince bir ünvan. türkçesi eşitlerin birincisi demek.:cool::cool::cool:

yeni evim süper canım. geniş, ferah, rahat, merkezde yaklaşık 180 yada 190 metrekare (at yarışları düzenlemeyi düşünüyorum :D)
    tek sıkıntısı var park sorunu. otopark için ayrılan alan çok küçük. 6 araba ancak sığar. dışarda da fazla bir alan yok açıkcası. aklım karaincimde kalıyor kulağım pencerede ağlarmı (alarmını duymamak mümkün değil gerçide :zuhaha:) acep diye.

17. çitlenbikk

18. nur tanesi

nur tanesi New Member

Günaydın küflüm,
    Öncelikle hoş geldin sibel, burası çok başkadır... Burada birbirimizin günlük yaşantîsinda yaşadığımız,
    Üzüntü ve sevinçlerimizi paylaştığımız yerdir... burda varsa sıkıntılarımızı dağıttığımîz normal bir anımızda iseydekde farkında olmadan bazen dağıttığımız yerdir... herkesin ayrı bir koltuğu ve ayrı bir masası vardır.. seninde yerin hazır, bak pencereye yakın...güle güle otur...

Eloşum hoş geldin canım, özledim kız seni....

Çitim bu avatarın hoşmuş canım...

Akşam muhteşem yüzyıla takıldım, yine kaçırdım muhabbetin dibini.. aslında çoktandır izlemiyordum bu diziyi (Meryem Uzerli gidince bırakmıştım),ama akşam eşim çok önemli bu bölüm deyip izlemek istedi...
    Oturuncada bırakamadım, çok üzüldüm, içim sızladı.. o döneme ait yaşananlar, doğrular, yanlışlar, isyanlar.... ve zor kararlar... kafamdaki soru işaretleri daha çok arttı....cevaplarınıda bulabileceğimi hiç sanmıyorum....

19. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

günaydın küflüm...

Sibel- , Ela hoşgeldiniz kızlar :)

20. bermer

bermer Well-Known Member

Günaydın Küflü

Sevdiğim İspanyol'la başlayalım güne, içinizi ısıtsın ! ;) :D :D

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=GuZzuQvv7uc]Chayanne - Torero - YouTube[/ame]​

Bu Sayfayı Paylaş