Kuflu Kafe

'Serbest Kürsü' forumunda ...... tarafından 8 Ağu 2009 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

2. çitlenbikk

çitlenbikk Well-Known Member

İyi akşamlar küflü,

Erkekler Melektir :))
    Birgün ormancının biri dalları nehrin üzerine sarkan ağacın dallarını keserken baltasını suya düsürür. ’Aman tanrım’ diye bağırdığında bir peri belirir ve ’Ne diye bağırıyorsun?’ der.
    Ormancı baltasinı suya düşürdüğünü ve yaşamını sürdürebilmek için o baltaya ihtiyacı olduğunu söyler.
    Peri suya dalar ve elinde bir altın balta ile tekrar belirir. ‘Baltan bu muydu?’ diye sorar. ormancı’hayır’ diye cevaplar.
    Peri suya tekrar dalar ve bu sefer elinde gümüş bir balta iletekrar belirir ve yine sorar.
    ’Baltan bu muydu? ‘ormancı yine’hayır’ diye cevaplar.
    peri suya tekrar dalar ve bu sefer elinde demir bir balta ile tekrar belirir ve yine sorar.
    ’baltan bu muydu?’ ormancı ‘evet’ der. Ormancının dürüstlüğü perinin çok hoşuna gider ve baltaların üçünü de kendisine verir.Ormancı mutlu bir şekilde evine döner.
    Bir zaman sonra ormancı eşiyle birlikte nehir boyunca yürürken karısı suya düser.
    Ormancı ‘aman tanrım’ diye bağırır. peri yine belirir ve sorar.
    ne diye bağırıyorsun?’ ormancı ‘karım suya düştü der.
    Peri suya dalar ve jennifer lopez le birlikte geri döner.
    ’Senin karın bu mu?’ diye sorar. ormancı ‘evet’ der.
    Peri sinirlenmiştir. ‘yalan söylüyorsun. gerçek bu değil’ der.
    Ormancı ‘özür dilerim peri, ortada bir yanlış anlaşılma söz konusu. Eğer Jennifer Lopez için hayır deseydim bu sefer Catherine Zeta-Jones ile geri dönecektin, o na da hayır
    deseydim karımla dönecek ve her üçünü de bana verecektin. ben fakir bir adamım ve üç karımın sorumluluğunu taşıyabilecek durumda değilim.
    Jennifer Lopez e evet dememin sebebi budur.
    Bu hikayeden alinacak ders :
    Ne zaman bir erkek yalan söylüyorsa bunun kesinlikle iyi !! ve saygın !! bir nedeni ?? vardir ve de bu kesinlikle başkalarının yararı !!! içindir.

(Kendileri için birşey istiyorsalarsa “ekmek çarpsın”dır !!! )

3. meleksi

meleksi Well-Known Member

bugün hava soğuktu..yaz gelemedi bir türlü..:eek:ff:

iyi geceler dilerim..kuflu ahalisi..:saygilar:

4. ela86

ela86 Well-Known Member

iyi geceler küflüm
    herkes nerelerde pl yoldaşım yoksunuz
    bugün 160 soru çözdüm
    çitlenbikk yazı süper pl seninkide öyle teşekkürler

unutmuşum alkane tayinin aynı yer olmasına sevindim canım hayırlı olsun

5. çitlenbikk

saat geçolmuş iyi uykular diyorum herkese,

ELA Teşekkür ederim.güzel bir şeyler bulmaya çalışıyorum ama zamanım yok.

bu gün işe gitmedim evde çalıştım.kitapta okuyamıyorum bu aralar sen maşallah hem soruları çalışıyorsun hemde her gün bir kitap okuyorsun.hızlı okuma kursuna mı gittiniz diye düşünüyorum.

6. ela86

ela86 Well-Known Member

her gece yatarken kitap okumak en büyük alışkanlığım ve en sevdiğim şeydir
    birde geç saatte ders çalışmayı pek yapamam bütün gün beynim doluyor gece kitapla rahatlatıyorum gibi geliyor işte

sanada iyi uykular :Frnds:

7. meleksi

meleksi Well-Known Member

iyi uykular kufluler..en son dinlediğim şarkıyı sizlerle paylaşmak istedim..

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=On_9hdB2BDE]Tarkan - Unutmamalı - YouTube[/ame]

8. çitlenbikk

meleksi teşekkürler canım .

Allah herkese değer bilen eşler nasip etsin.

9. alkane

alkane Well-Known Member

iyi geceler küflüm:Lv:

ve......
    [ame=http://www.youtube.com/watch?v=pgJVnBnw7Yk&feature=related]NÄ°NNÄ° - DANDÄ°NÄ° DANALI BEBEK - YouTube[/ame]

tüm küflüye hediyem:p

10. alkane

alkane Well-Known Member

Benim ve kızlarımın favorisi bu;)

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=nTtFqJPr57U&feature=related"]Atem Tutem Men Seni - YouTube[/ame]

11. çitlenbikk

GÜNAYDIN KÜFLÜ ,

Günaydın alkane teşekkürler bu güzel ninni için,
    akşam uyumaya gitmiştim.sabah sabah iyi geldi,
    çok severim bu ninniyi,favori olmıyacak gibi değil.

atem tutem ben seni şekere katem ben seni, (küçük çocuklar zaten kendisi şeker)
    akşam baban gelende oy önüne atem ben seni

12. Emma

Emma New Member

Günaydın arkadaşlar

son günlerde arabada dinlediğimiz favori parçamızı yolluyorum size
    bu arada ben araba dışında müzik dinlemem, vakit bulamıyorum başka zaman

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=UyQ8afc1aXQ]Enbe Orkestrası - Senden Kıymetli Mi? (Video Klip) - YouTube[/ame]

Alkane ninniler çok güzel, kızım da atem tutem ben seni severdi küçükken birde
    zavallı çocuk benim sesimden samayolunu severdi ve hemen uyurdu. O zamanlar anne bak uyudum noluur sus demek isterdi sanırım :)

13. çitlenbikk

Alkane ninniler çok güzel, kızım da atem tutem ben seni severdi küçükken birde
    zavallı çocuk benim sesimden samayolunu severdi ve hemen uyurdu. O zamanlar anne bak uyudum noluur sus demek isterdi sanırım :)[/QUOTE]

bana kalırsa yanlış tercüme ediyorsun emma çocuk sesinden huzur buluyormuş.demek ki güzel bir sesin var.:gül:

14. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

15. alkane

alkane Well-Known Member

Günaydınlar küflü ahalisi....
    Ve bugün,dündende soğuk ve yağmurlu:eek:ff: bırrr donuyoruz ya:eek:ff:

Çitlenbik beğenmene sevindim:Frnds: Emma bencede kızın senin sesinle huzur buluyodur ve mutlu oluyodur:gül:

16. Pl1

Emmacığım artık telefonum o bildiğin parçayı değil bunu çalıyor:zuhaha::zuhaha:

17. Pl1

Günaydınlar arkadaşlar, foruma bakıp kaçıyorum yine:)

18. çitlenbikk

kaç bakalım dönüp dolaşıp geleceğin yer burası seni seviyoruz demi ama...bırakıpta gidemezsin.......:Lv::canim:

gitti gidiyor döner mi bilmem,
    Aşk ateşi Söner mi bilmem,
    Karagözlüm yad ellerde
    Başka birini sever mi bilmem

19. Emma

Emma New Member

arkadaşım dinleniyor biraz
    bu günlerde bol bol oku plcim
    sınav yapacağım dönünce:canim:

20. sleepless

sleepless Well-Known Member

:eek:ff:Kadıköy'de gök delindi sanki. Rüzgar, delice yağmur, gökgürültüleri. Daha 2 saat önce parkta kitap okuyup keyif yapıyordum. 1 ssat içinde evden çıkıp çocukları sırayla okullarından almam lazım. Sırıl sıklam olacağız. İnşallah hafifler ama şimşekler sanki evin içinde çakıyor:eek:ff:

Bu Sayfayı Paylaş