Kuflu Kafe

'Serbest Kürsü' forumunda ...... tarafından 8 Ağu 2009 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. çitlenbikk

çitlenbikk Well-Known Member

2. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

ben kalktım Çitlendik....

günaydın küflüm iyi pazarlar...

3. zipper

zipper quae nocent docent

Günaydın küflü :)

4. Pl1

Çitlenbik çay istedi, hürmetim sonsuz ona afiyet olsun ablam

5. çitlenbikk

ellerine sağlık canımcım, buda benden

taze elden taze pişmiş çay mis,mis[​IMG]

6. Pl1

mis gibi kokuyor cidden, kız Zipper ben daha 2 tane almıştım ne ara bitirdin :p

7. zipper

Eneee hiç fark etmeden bitirmişim ben yaa:$ o kadar güzel olmuş ki anlamadım abla:p :D

8. fatma20

fatma20 New Member

iyi pazarlar iyi öğleler küflümün inci taneleri :)

9. meleksi

meleksi Well-Known Member

iyi pazarlar..kufluler..:D

10. nur tanesi

nur tanesi New Member

Dün bulaşık makinem yıkama esnasında su koyverdi.... bir baktım şakır şakır su salıyor halıya...derken şalter attı ve elektrikleri kesti... tamirci çağırdım hemen ama ancak pazartesiye geliriz dediler....
    Bir makine dolusu bulaşığı yıka, düzenle derken vakit geç oldu...

çocuklarla ancak akşam saatine doğru sinemaya gidebildik.... akşamları ise çizgi filim Oynatıllmıyormuş (çok şanslıyım Allahım) Eyvah Eyvah'a bilet aldık..:D
    Çocukların başta suratları döküldü ama yapacak bir şey olmadığı için seslerini çıkaramadılar..

Çok komikti... çocuklarda sevdiler, iyiki buna gelmişiz dediler... akşamdan beri ağızlarında sürekli olarak " senden ötürü beyaaa, eyvah eyvah" deyip duruyorlar...

Bugün tatilin son günü... keşke bitmeseydi diyorum ama güzel geçti çok sükùr dinlendim iyice...bir nefeslendim en azından, yeni sezona başlayabilirim...
    yeni sezon herkese hayırlı olsun... tüm öğrencilerimize başarılar dilerim...
    Öğretmenlerimize ve öğrenci velilerine kolay gelsin...

11. nur tanesi

nur tanesi New Member

Güle güle kullan ama doğrusu çok sevmiştim senin pembiş daktilonu...

12. bermer

bermer Well-Known Member

İyi akşamlar Küflü,

Bakım nedeniyle elektrikler kesikti, sonra da pazar günü klasiğimiz olan Acil ziyaretimizi yaptık... Babanın bir anlık dikkatsizliği Büyük'ün ciddi bir düşme yaşamasına neden oldu, tüm röntgenler ve monogram sonuçları temiz çıktı şükür, henüz girdik eve...

Bundan sonra pazarları direkt acilin bekleme salonunda oturacağım bu gidişle...

Neyse bu halimize de şükür...

Günün ilk kahvesini sakince içmek istiyorum artık...

13. zipper

Geçmiş olsun Bermer, Allah korumuş, sana da geçmiş olsun nurtanesi..nihayet tatil bitti:füü:.Tüm öğrenci ve öğretmenlerin ikinci eğitim dönemi güzel ve başarılı geçer inş. Hayırlı akşamlar küflüm:)

14. nur tanesi

nur tanesi New Member

İyi akşamlar,
    Geçmiş olsun Bermer, çok canı yanmıştır küçüğümün...kıyamam...
    Çok şükürki sonuçlar iyi çıkmış...eşinde çok üzülmüştür, içi sızlamıştır eminim...
    Kim ister, böyle olmasını...Allah beterinden korusun...

15. Pl1

geçmiş olsun Bermerim..

iyi akşamlar küflüm

16. meleksi

meleksi Well-Known Member

geçmiş olsun...bermer..

iyi akşamlar kufluler..

17. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

İyi akşamlar bebeyimler :)
    nasılsınız? ben de iyiyim çok şükür. Sizleri özledim. Şöyle bir bakınayım dedim. Mesajlara geç cevap verdim özür dilerim. Sizleri çok seviyorum kızlar. Önceleri okuyamadım. Eğer hasta olanlar varsa geçmiş olsun, evlenen varsa allah mutlu etsin. Nişanlanan varsa, Allah tamamına erdirsin jdadskfhajh Doğuran varsa, bebişiyle Allah hayırlı bir ömür nasip etsin. :D

Ben de hala bekarım işte :D Nişanlanmadım, evlenmedim, doğurmadım amaaaaa hasta da olmadım. Çok şükür. Evet, saçmalamam bitti. :D

Önemli not: Bermer çok geçmiş olsun bu arada.

18. zipper

Hoş geldin Little :) Nihayet beklediğimiz yağmur yağmaya başladı ince ince, çok sürmez ama toprak kokusu etrafı şimdiden sardı :)

19. çitlenbikk

hayırlı akşamlar,
    bermerim geçmiş olsun,
    çocuklar düşe kalka , anne babanında yüreğini ağzına getirerek büyüyorlar.
    çocuğu olanların allah yardımcısı olsun.

lıttlem küflünün yolunu unuttun sandıydım hoş geldin.

20. bermer

bermer Well-Known Member

Amin tüm dualara, Allah tüm çocukları korusun kolasın, Anne baba olmak cidden kuvvet istiyormuş...

Bir daha dünyaya gelirsem ne ürerim ne evlenirim ha bir de mümkünse erkek olup hovarda olucağım... :D :D

Öylesi daha kolay,ayriyeten bir de zengin, yakışıklı ve playboy olup tam Bd erkeği olasım var... :zuhaha: :zuhaha:

Bu Sayfayı Paylaş