Lara Adrian - Kızıl Öpücük

'Kitap Özetleri' forumunda PeRi tarafından 21 Mar 2012 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. PeRi

  PeRi New Member

  [​IMG]

  Kızıl Öpücük (Kiss of Crimson )

  Siyahlara bürünmüş yabancı ona geldiğinde neredeyse ölmek üzeredir, bedeni kurşunlardan delik deşik olmuştur ve hızla kan kaybetmektedir. Veteriner Tess Culver onu kurtarmak için mücadele ederken, ne adamın adının Dante olduğundan ne de korkunç bir çarpışmanın ön cephesinde mücadele eden Soylu bir vampir olduğundan haberdardır. Dante insanlarla vampirler arasındaki görünmez vampir savaşçısıydı. O insanları ve vampir ırkını kana susamış açlığa yenilmiş vampirlerden koruyordu.

  Son çatışmada kötü yaralanmıştı ve iyileşmek için zamana ihtiyacı vardı en yakın kapıyı açarak girmesiyle kendini yerde Tess in veteriner kliniğinde buldu. Tess çok korkmuştu gecenin bir yarısı bu yabancının nereden çıktığını anlamamıştı. Dantenin ise vücudundaki yaraların biran önce iyileşmesi için insan kanına ihtiyaç duymaktaydı. O ve diğer savaşçılar insanlara zarar vermeden kendilerine yetecek kadar kan içerlerdi. Dante birden Tess olanları anlayamadan Dante ondan kan içmeye başlamıştı ve Tess bu olay gerçekleşirken kendini farklı bir dünyada hissediyordu. Dante ondan ayrılırken onun bir soy eşi olduğuna dair vucudunda bulunan işareti görmüştü. Soy eşleri işaretlerle tanınan insan olan kadınlardı. Bir vampir soy eşinden kan içerse vampir ölene kadar o soy eşine bağlı kalırdı. Ve ondan asla kopamazdı.Her soy eşinin bir özelliği vardı ve Tess in ise her canlıyı hiçbir alet kullanmadan iyileştirme görüsü vardı. Bu Dantenin en son isteyeceği şeydi. Ama olanlarının önüne geçememişti.. Barınağa dönmeden önce

  Tess in o gece olanlarla ilgili hafızasını silmişti. Tess olanları hatırlamayacaktı asla. Barına dönünce olanları liderlerine ve diğer savaşçılara anlattı. Adı bilinmeyen bir kişi tarafından üretilen bir uyuşturucu genç vampirlere gizlice veriliyor ve bu vampirler susuzluk hastalığına yakalanıp önlerine çıkan her insanı canice avlıyorlardı. Bunun arkasında güçlü bir soylu sınıfından vampir vardı. Bu vampir bazı insanları kölesi yapabiliyorlardı. Bu köleler sadece onun emirlerini yerine getiren ruhsuz insanlardı. Bütün pis işleri yaparlardı. Tess tehlike içerisindeydi. Yakın arkadaşı onun muayenehanesinde bir şeyler saklamıştı ve Tessin bundan haberi yoktu. Bu arkadaşı Tess e zarar verebileceği Dante tarafından fark edilmişti. Dante Tess den uzak duramıyordu. Tessin kokusu bile onu adeta çekiyordu. Onun tehlikede olduğunu hissedebiliyordu. Dante sonunda Tesse yaklaşarak ona vampir olduğunu açıkladı ve onu tehlikeden uzaklaştırmak için karargaha götürdü. Tess ona çok kızmıştı ama diğerleri so eşleri ile karşılaşınca çok şaşırmıştı. Soy eşleri vampirlerle birlikte yıllarca yaşayabiliyor ve onların çocuklarını doğurabiliyordu.

  Karargahta herkes alarmda idi. Tess bir yolunu bularak buradan çıktı ve işyerine gitti. Sonunda Tess tehlike ile karşılaştı ve bu çok korkunç bir şekilde gerçekleşti. Dante onu bulduğunda çok kötü bir durumda idi. Tess in arkadaşı bir köleye dönüşmüş ve ikisinide öldürmeye çalışıyordu. Dante ye diğer savaşçılar yardım etti ve Tess i oradan kurtardı. Tessin durumu kötüydü ve Dante tek çözümün onun kanını Tessin içmesi olduğunu biliyordu ve bunu yaptı. Tess günler sonra kendine gelince buna kızmıştı ama oda Dantenin kendisi için çok önemli biri olduğunu artık biliyordu. Tessin arkadaşını vampir savaşçıları yakaladı ve ilaç deposunu imha ettiler ama halen bu olayın arkasındaki soylu vampire ulaşamamışlardı. Tess ve Dante artık ayrılmamaya karar verdiler ve Tess onlarla birlikte Karargahta kalmaya karar verdi.


  Vampirlerin ıssızlarla savaşı 2. kitapta devam edecek arkadaşlar . ​  VAMPİR LORDLARI
  KIZIL ÖPÜCÜK
  GECE YARISI ÖPÜCÜĞÜ http://www.kuflu.com/kitap-tanitim/14815-lara-adrian-gece-yarisi-opucugu.html
  GECE YARISI UYANIŞI http://www.kuflu.com/kitap-tanitim/74713-gece-yarisi-uyanisi-lara-adrian-kitap-tanitimi.html#post729132
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 18 Ara 2016
 2. sanem

  sanem New Member

  sağol
   
 3. mihritalia

  mihritalia New Member

  sağolun!
   
 4. seldabulut

  seldabulut New Member

  teşekkür
   
 5. elamooo

  elamooo Active Member

  teşekkürler
   
 6. turkann

  turkann New Member

  teşekkürler
   
 7. laoz

  laoz New Member

  teşekkürler
   
 8. alihanb

  alihanb New Member

  teşekkür
   
 9. unutma

  unutma New Member

  teşekkürler
   
 10. melegim084

  melegim084 Active Member

  tşkler
   
 11. elnino7

  elnino7 Active Member

  teşekkürler
   
 12. gözdemerve

  gözdemerve Active Member

  teşekkürler.. :)
   
 13. arzum55

  arzum55 Active Member

  teşekkürler
   
 14. nureyla

  nureyla Active Member

  teşekkür
   
 15. alice_wndrlnd

  alice_wndrlnd New Member

  teşekkürler
   
 16. jasmina

  jasmina Member

  teşekkürler
   
 17. decameron

  decameron New Member

  teşekkürler
   
 18. hulyami

  hulyami Member

  teşekkürler
   
 19. =Okyanus=

  =Okyanus= New Member

  teşekkürler :)
   

Bu Sayfayı Paylaş