BD Harlequin Lucy Gordon - Venedikli Çapkın

'E-Kitap' forumunda YıldızlıAtlas tarafından 20 Mar 2011 tarihinde açılan konu

1. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

Hq Yasemin

Guido Calvani:kz:( ismi bile cezbedici:glmsm2:), Venedik'in genç ve yakışıklı çapkınıydı(elbette genç olmalı kim bastonla çapkınlık yapabilir ki:p) Amcasının kontluk ünvanını elinin tersiyle iterek basit bir hayat sürüyordu( basit anlayışımızda pek bir farklı guidocuum ama neyse sen aşka gel aşka:füü:) Fabrikaları olmasına rağmen:Ops:(zengin ve yakışıklı tam aradığım bd kahramanı:help:) gondolculuk yapmak onu daha mutlu ediyordu:cigara:(guido Türk olsaydı demek ki faytoncu olacaktı:Yow:)
    Lady Dulcie Maddox (o bi güçük hanfendöö:mjk:) İngiltere'den Venedik'e gelirken bavulları,pahalı elbiseler ve ayakkabılarla doluydu.şehrin en lüks oteline yerleştikten sonra (ben olsam kesin uyurdum ama kızımız benim kadar miskin değil:rzl:) elinde Guido'nun fotoğrafıyla Venedik'in dar kanallı sokaklarını dolaşmaya başladı...(ısrar etmeyin bundan sonrasını anlatmayacağım:^^: ama çok ısrar ederseniz küçük bir sır verebilirim.:D Sonu mutlu bitiyor:'()

Sponsor:spyder
    Tarama-Düzenleme:Coraline
    Desteği köstek anlayan:Çırak
    İthaf muhatabları: İtalyan yakışıklıların cirit attığı bd'leri seven mistero ve hilal
    Ve... mistero ve buk@ sınavlarınızda başarılar diliyorum canlarım.
    Bi'şey daha söyleyeceğimmm:) Keyifli okumalar hepinize KüflüSeverler:gül:

Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.

birdie, çitlenbikk, ebrusef ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  2. uykız

uykız Active Member

teşekkürler

3. nise

nise New Member

thxs....

4. nrnklc

nrnklc Well-Known Member

süper bir bd ellerine sağlık

5. positif

positif Active Member

tanıtım süper yorumlar çok güzel olmuş :d bayıldım yaa:d emeklerine sağlıkkk

6. hokyay

hokyay Active Member

emeğinize sağlık

7. adiloş

adiloş New Member

Jenerikte adı geçen herkese sonsuz saygı ve teşekkürlerimle. Bir kitap, yani bir çikolata keyfine eşdeğer bir duygu patlaması daha yaşayacağız. (Hem de kalori almadan). Çok teşekkürler.
    Bu arada Coraline İskoçlardan hoşlanan sen miydin? Öyleyse Kalbimdeki Sır'rı şiddetle öneririm. Kahramanımız yarı kızılderili, yarı İskoç, müthiş bir karışım, bayıldım. Bakalım bu çapkın, gondolcu kont nasıl bir hergele? :zuhaha: Neyse bdlerin en çok beğendiğim yönü tabi ki tüm erkeklerin sonunda kadınların önünde hazırolda ya da diz çökmüş durmaları. :zuhaha:

8. Ser_reS

Ser_reS <b>ŞeyhKoPat_Kartaliçe</b>

sponsor spyder burda koptum ıste :D
    tanıtım super emeğine sağlık cnm
    ama kızmaya başlıyorum siteyi italyanlar işgal etti:kzgn:
    hanii benim şeyhlerim çöllü bdlerim:'(
    küstüm gidiyorum (bdmıde alıp :p)
    nott o çırağa söyle onun tombiş ellerini ablası yerrrrr :canim:

9. ametist78

ametist78 Well-Known Member

emeğe sağlık teşekkürler

10. asos79

asos79 Active Member

tesekkür ederim

11. YıldızlıAtlas

Daha dün söylüyorduk, 'en iyi kocalar uslanmış hergelelerden çıkar' diye.Aslında biz değilde Judith'in Westmoreland'lerinin annesi diyordu. İskoç sever birisiyim:D Hep Julie Garwood'un suçu , O'nun iskoçları çok karizmatik oluyor caanım adiloşcuum. Etek giyselerde kabulümdür:D
    Kitap ve çikolata arasında tercihim kitap olurdu kesinlikle. (1-Ben çikolata sevmem,kahve yanında olmadıkça. 2- Kalorisiz tatlı kitaptan başka nedir ki:))
    Kalbimdeki Sır'ra dalıyorum tavsiyenle. teşekkür ederimm

12. emel

emel New Member

Yaaaa, ne guzel anlatiyodun: parantez icindeki yorumlarda pek tatliydi:p

link'e ne gerek vardi simcikkk:hih: Bu adam deli mi?? kontlugu itekle? Fabrikator ol!! git sen illa gondolcu olcem deee:cool: Venedikliler zatti kendilerini ayri bi dunyada sanirlar pehhhh, okuyalim bakalim, su gondolcu venedikliyi.. kizimizda tesrif etti, simdi gider tak diye bizim kontfabrikatoru bulur tabii adamin ne oldugunu cakmaz!! isler alevlenir ve bombaaa!!!!

Cok tesekkurler coralin'cim:gül::gül: ( coralin deyince ali'nin takintilisi aklima geliyor :dil: )

veeee, destegi kostek anlayan o senin ciragina kocaman opucukler:mjk:
    o yumuk yumuk, tonton ellerini yerim;)

13. nneslihan

nneslihan Well-Known Member

teşekkürler:gül:

14. metro73

metro73 Active Member

tesekkurler

15. anonim

anonim E-kitap Müdavim

cok tesekkür ederim...

16. hilal

hilal <b>x'будан'</b>

:Yihu::Yihu::Yihu::Yihu::Yihu:
    çooooooooooooooook teşekkür ederim ablam :canim:
    ne kadar mütevazi bir zengin ve yakışıklı dimii:kz:
    onca fabrikaya(!!!) rağmen sen git gondolculuk yap:rzl:
    ben venediklime bakmaya gidiyorum, misterocum sanırım yakında bi kapışma başlayacak:zuhaha::zuhaha:
    ama yok yok ben paylaşımcıyım.....ııh yok değilim...tamam öyleyim...ama italyanı paylaşamammmm:'(

17. emel

emel New Member

acep bundan dolayi mi?? bir turlu okumaktan vaz gecemiyoruz :D:D:D

18. YıldızlıAtlas

Emelcim canım kendimi tutamayıp devam etseydim kesin taşlanırdım. Okuma zevkinizin içine kükürt karıştırmakla suçlanır afaroz edilirdim. Ellerime mukayet oldum:D
    Venedikliler konusunda sana katılıyorum. (kaç tane venedikli tanıdımsa artık:p)Şimdi bunları benimki görürse suratını yer çekimine kaptırır 'sen kaç venedikli tanıdın diye':zuhaha:
    O kadar mal mülk var sen git gondol sür. Ne diyeyim bu zengin milletinin işine akıl erdirene aşkolsun.
    Kızımızda ayrı alem. Şimdi kendimi tutamayıp devam edeceğim Emel. hemen freni çekip duruyorum. Keyifle okuyun diyorum:)
    Bu arada çırak o elleri genelde suç işlemek için kullanıyor ama sayemde imajı temizlendi:D

19. fosilll

fosilll Well-Known Member

Coraline :canim: simdi ben sana ne diyeyim:hih: ne edeyim:hih: nerelere gideyimmmm:'(
    Tamam ben yunan severim dedim inkar etmiyom daaa ama insani niye sinirlandiriyonuz kine:kzgn::eek:ff: ben öyle sinirlardan yana deyilimdir:zuhaha:
    mesela burda baska ülkeye giderken sinir yok gidersin olur biter;)baska ülkeye gittigini bile anlamazsin yani anliyacagin sekerim simdi beni sinirlandirmayinn :füü:
    Bu kayikci ay paron gondolcu tam bana göreydi ama artik kulagina küpe olsun sinirlandirma yokkk:zuhaha:
    AMMAAAA sunuda unutmayalim ben öyle neyseee tehdide girmeye gerek yok dimi;)
    ITHAF olunan arkadaslarima keyifli okumalar dilerim :Lv::cool:
    Coraline canim zengin olan gönlüne saglik:gül:
    Edit büdüt: Zengin gönlünden bu fakire bir sadakaaaaa ay pardon bd:zuhaha:

20. mistero

mistero E-kitap Müdavim

saldırınnnnnnnnnnnnnn :zuhaha: venedik bekle beni ben geliyorum :füü:
    çok teşekkür ederim ablacım sınavlardan önce süper bir moral olcak bu bize :canim:

her nekadar hilal ve buketle paylaşmak zorunda kalmış olsamda :füü: (italyanları tek elime almaya karar verdim :zuhaha:) şaka bu arada alınmasınlar :gül:

ya bir git kızım italyanlara laf yok :kzgn:
    yada dur gitme önce benim bdleri düzenle öle git :zuhaha:

biri çikolata mı dedi :Lv: olsada yesek :eek:ff: iskoçları bende severim bu arada onlar sevilmez mi ya :D

Bu Sayfayı Paylaş