Mahsun Kırmızıgül'ü çok kıskanıyorum

'Magazin Haberleri' forumunda sha. tarafından 8 Kas 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

Ümif Efekan "Eskiden bir filmle yönetmen olunmazdı. Ben 15 yılda yönetmen oldum" dedi ve ekledi: Allah Kırmızıgül'ün yolunu açık etsin

29. Kitap Fuarı'nda düzenlenen bir sinema söyleşisine katılan ünlüyönetmen Ümit Efekan, üçüncü filmi 'New York'ta Beş Minare'yle adından söz ettiren Mahsun Kırmızıgül'ü kıskandığını itiraf etti. Kariyerinde 60'a yakın sinema filmi bulunan; Müjde Ar, Hülya Avşar, Fatma Girik ve Hülya Koçyiğit gibi ünlü oyuncularla çalışan Efekan, "Benim çektiğim sıkıntıları Kırmızıgül çekmedi" diyerek sözlerine şöyle devam etti:

BİZ SAVAŞTIK O KAZANDI
    "Biz onun kadar şanslı değildik. Benim yönetmen olmam 15 sene sürdü. Eskiden bir filmle yönetmen olunmuyordu. Usta-çırak ilişkisi vardı. Mahsun'un kısa sürede bir yerlere gelmesi beni yıpratıyor. Biz tırnaklarımızla buralara geldik. Savaşı biz verdik onlar kazandı. Doğrusunu söylemek gerekirse Mahsun'u kıskanıyorum. Allah yolunu açık etsin."

GÖSTERİM İÇİN SABAHI BEKLEMEDİ
    Sinema işletmeleri, geçtiğimiz cuma günü vizyona girmesi planlanan 'New York'ta Beş Minare'yi büyük ilgi nedeniyle perşembe 24.00 seansında gösterime soktular. Sinemalara akın eden seyirciler filmi bir gün önceden izledi.

DÜNYA İZLEYECEK
    Öte yandan 'New York'ta Beş Minare' filminin Amerika ve Avrupa dağıtımı için ABD'li bir aracı menajer şirketle anlaşıldı. Bu şirket önümüzdeki hafta uluslararası dağıtımcılara üç ayrı gösterim yapacak. Gösterimler sonucunda, filmin Amerika ve Avrupa ülkelerindeki satışı için pazarlığa oturulacak.

Bu Sayfayı Paylaş