BD Harlequin Margaret Mayo - Sözleşmeli Evlilik

'E-Kitap' forumunda Ser_reS tarafından 8 Haz 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. huzami

huzami E-kitap Müdavim

Teşekkürler

2. htckyc01

htckyc01 Well-Known Member

teşekkürler

3. as_per

as_per New Member

Paylaşım için teşekkürler

4. nurokan

nurokan Active Member

teşekkürler

5. karawolf

karawolf E-kitap Müdavim

teşekkürler

6. kahlan1299

kahlan1299 Well-Known Member

teşekkrler

7. burak05

burak05 Well-Known Member

emeğinize ellerinize sağlık ayrıca emeğinize sahip çıkıp bu şekilde korumanız saygıya değer umarım emek hırsızları bu uyarıları okuyup yüzleri kızarırda yaptıkları hırsızlıkların farkına varırlar canı gönülden seni ve diğer arkadaşları destekliyorum teşekkürler

8. Burst_AnqeL_

Burst_AnqeL_ New Member

teşekkür ederim

9. raindrops

raindrops New Member

emeğine sağlık serres çok teşekkürler.........

10. merve03061985

merve03061985 Well-Known Member

teşekkürler

11. aslic

aslic Member

tşekkürler

12. saifa

saifa Well-Known Member

teşekkürler

13. sahara.

sahara. Well-Known Member

emeklerinize ve mesajlarınıza çok teşekkür ederim hanımlar.aylar önce insanları sorguya çekip,onları itham eden bazı şahısların isimlerini listelerin içinde görmek gerçekten çok şaşırtıcı oldu benim için.ama liste bu kadarla kalmıyordur eminim.bence tüm arkadaşları bu işin içindedir. ben sadece ismi geçenlere geçmiş olsun diyorum !!!

14. carbon

carbon New Member

teşekkürler

15. sonsuz

sonsuz Active Member

teşekürler:)

16. darian

darian Well-Known Member

teşekkürler

17. zomge

zomge New Member

teşekkürler

18. emel

emel New Member

Cok haklisiniz arkadaslar! Ben sizler kadar cok tarama yapmadim duzenleme hic yapmadim! fakat azda olsa zorlugunu biliyorum! ilk kitaplarimi iki parmakla yazdim,! onlari alip kendilerininmis gibi yapistirmislar.. Izin almak zor hadii, kitabi tarayana emegi icin bir tesekkur etse!! o bile yeter!! ama nerdeeeee :eek:ff:
    sizin su soyledikleriniz ne kadar utanc verici bir sey, ustelik adida geciyor calinti yapanlarin, bunlardan biri ben olsam utancimdan yerin dibine gecerim :$:$ ama Insan hirsiz olunca bizim idrak ettiklerimizi onlar edemezler ki! cunku onlarin ar damarlari yirtilmis:hih: Kitabi tekrar duzenlemekten taramak oysa daha kolay!! bunu bir anlayabilseler :)

kitap tarayan duzenleyen tum arkadaslarima ayri ayri tesekkur ediyorum,
    Buyuk bir yuce gonullulukle emek verip o kiymetli vaktinizden ayirip,kitaplarinizi paylastiginiz icin :gül::gül::gül::gül::gül:

vee bunlari gorup pes etmediginiz icinde :sak sak::sak sak::sak sak::sak sak::sak sak::sak sak::sak sak::sak sak:

Keske okuyucu arkadaslarim biraz dikkatli olup( bende dahil) !!bunlari gorse ve acik acik elestiri yapsa ne kadar guzelll olur:sak sak::sak sak::sak sak:

19. hazannn

hazannn New Member

teşekkürler

20. gülay

gülay Well-Known Member

teşekkür ederim...emeğinize,yüreğinize sağlık...gerçekten güzel bir kitaba benziyor,en içten duygularımla emeğinize sağlık,bir harikasınız...ayrıca Ser_reS,üslubunuz emeğinizi alan kişilere karşı seviyeli,bunun için de ayrıca tebrik ederim;bunu herkes yapamaz,bu sizin nasıl bir kalbe sahip bir insan olduğunuzu da gösteriyor:) :) :) kuflu ailesine en içten sevgilerimi gönderiyorum...

Bu Sayfayı Paylaş