BD Harlequin Margaret Mayo - Sözleşmeli Evlilik

'E-Kitap' forumunda Ser_reS tarafından 8 Haz 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. kate

kate Member

sağol

2. serena

serena New Member

teşekkrler

3. ntltet

ntltet Active Member

teşekkür

4. hhale

hhale New Member

çok teşekkürler

5. altin76

altin76 New Member

tesekkurler

6. buk@

buk@ Well-Known Member

Ben bıktım bu çalınma olaylarından.Ayda bir kere gündeme gelmek zorunda mı allah aşkına dertleri ne anlamadım gitti.Canları sıkıldıkça birşeyler söylüyorlar.Yönetimi ayrı dert üyeleri ayrı.Birşey demiyorum artık bunlara ne halleri varsa görsünler.Ben Beyaz dizime yapayım yorumumu:)

Yunan deyince akan sular durur benim için:)Teşekkürler bayanlar emekleriniz için.Herşeye ve herkese rağmen taramalara devam ettiğiniz için ayrıca teşekkürler:)

7. ekabir16

ekabir16 New Member

teşekkürler

8. çiçekdemeti

çiçekdemeti Active Member

teşekkürlerr:))

9. rüzgar

rüzgar Well-Known Member

çok teşekkürler elleriniz dert görmesin
    kendine saygısı olanın emeğede saygısı olur
    kitap taramak o kadar da kolay birşey değil öncelikle zaman ve emek işi
    karşılık beklemeden paylaştığınız bu kitapları çöplük olarak görmüyorum
    zevkle okuyorum ellerinize ,emeğinize,gönlünüze sağlık çok ama çok teşekkür ederim

10. mainur

mainur New Member

teşekkür

11. ozlemye

ozlemye New Member

teşekkürler

12. EBRU_

EBRU_ <b>yorgun akrep</b>

sevgili Serres ,Tinkerbell ve Sadem öncelikle bu ortak paylaşım için teşekkürler

alıntı olayını da hangi akla hizmet ,emek vermediği kitabın başına yazıpta çalıntı olarak paylaşım yapan bir zihniyeti anlayamıyorum

bu mucadelenizi kesinlikle destekliyorum , keşke link verseydinizde bu paylaşımın altına sadece teşekkür yazan arkadaşlarımızda görüş bildirseydi diyorum ,ayrıca isimler arasında sitemizde e kitap mudavin ismi de mevcut yanılmıyorsam

ve taramalarınızın çalınmış halini görüpte gösterdiğiniz sabra hayranlık duyuyorum

amaç okumak ve paylaşım değil bir isim veremiyorum

alışan bilmem neye , ne olmazmış diyorum

emeğe, insana ,paylaşıma saygı diyorum

13. mehtap açık

mehtap açık Active Member

14. kusku

kusku New Member

tesekurler...

15. melegim

melegim Member

teşekkürler...

16. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

Ben forum dünyasına Küflü'de gözlerimi açtım. Burada paylaşma etiğini öğrendim. Pek çoğumuz başka forumlar başka kitaplar arasında dolaşıyor bulduklarını paylaşıyor. Alıntı demek zor mu? Hayır. Arayıp bulamadığınız bir kitabı bir gün birisi foruma eklemişse gözleriniz parlar. İzinli ya da tarayanın ismi ile yapılan alıntılara amenna.
    Aylardır bu mevzu deve dikeni gibi huzursuzluk verdi. Hala da devam ediyor. Üzücü olan artık işin pişkinlik boyutuna varması. Bizim 'çöp'lere tenezzül edilmesi çok ironik.(Zihnimde malum şahıslar geri dönüşüm tesisi olarak etiketlendi)Mührü kırıp yeniden mühürlenmesi ise komik. Neye kime gösteriş. Ben daha çok taradım ben yaptım demek mi bu. Doyumsuz ilik sömürüsü...
    Ne söylense boş. Anlayana sivrisinek saz...Siz devam edin. Hergün bir sürü bd ekleniyor Küflü'ye. Siz buyrun alın.(Nasılsa durun desekde elleriniz boş durmuyor) Ama lütfen kimseyi sözlerinizle taciz etmeyin.

17. anastasia

anastasia Active Member

teşekkrler

18. elos34

elos34 New Member

teşekkür

19. özlem

özlem New Member

teşekkürler

20. lilay

lilay New Member

emeğinize sağlık teşekkürler