Mary Balogh - Asla Unutulmaz

'Kitap tanıtım' forumunda Nerissa tarafından 4 Nis 2010 tarihinde açılan konu

1. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Epsilon Yayınevi’nin yeni yazarı, Mary Balogh, yazdığı tarihi aşk romanları ile New York Times’ın en çok satan kitaplar listesinin vazgeçilmez ismi… Romantic Times Career Achievement, Romantic Times Lifetime Achievement dahil olmak üzere sayısız ödüle layık görülen yazarın tutkulu romanı Asla Unutulmaz Epsilon okuyucularını sayfalarını çevirmeye davet ediyor.

Kusursuz bir kadınla evleneceğine dair ailesine söz veren bir adam… Geçmişin sırlarından kaçıp kendini bulmaya çalışan bir kadın… İkisini bir araya getiren şiddetli bir kar fırtınası… Kaderin rüzgârına kapılan yaşamlar…

Memnuniyetinizin arkasına sığınıp, mutluluk için savaşmaktan korkuyor musunuz? Ve bunun korkaklık değil de zorlukla kazanılmış bir sağduyu olduğunu mu düşünüyorsunuz... Mary Balogh’un emsalsiz üslubu sayesinde zaman ve mekân sınırlarını aşarak sıradışı bir dünyanın kapılarını aralayacaksınız. Asla Unutulmaz gerçek mutluluğa tanık olmak isteyen okurlarımızın seveceği tutku dolu bir aşk hikâyesi.

“Okurlar türünün en iyi örneği olan bu romanda hayallerini süsleyen her şeyi bulacaklar.”

Romantic Times

- OKUYUCU YORUMLARI:
    ebru (25) :
    harikaaa
    bayıldmmm gerçktenn çok güzeldiii okuduğm ilk aşk romanydıı ve aşk romanlarına karşı bakış açımı değiştrdii yazarn anlatımı öyle güzel öyle içtendikii bayıldmm

.........................................

muhteşemdi...
    asla unutlumayacak muhteşem bir kitaptı. aldığım gün bitirdim ve tüm arkadaşlarımada okuttum. böyle kitapları çevirdiği için Epsilona teşekkür ediyorum.
    ........................

SELİN DOGA

Kitap çok güzeldi ve bir çırpıda bitiverdi kısacası elimden bırakamadım ki.... bu Judith Mcnaught kitapları dışında çok ta mümkün olmuyor. Fakat kitabı alırken ve okurken tarihibir aşk kitabı okuyacağımın farkında bile değildim. kapak içeriğe hiç uygun değil ve bu kitabın satışlarını olumsuz etkilemiş olabilir. Yazarın kitaplarını yayınlamaya devam etmenizi umarım. İkinci bir Judith olacağına eminim.
    ............................

YAYINEVİ UYARISI ÜZERİNE LİNKLER KALDIRILDI

2. ametis

ametis New Member

Emeğine saglık cnm ..

3. witchgirl

witchgirl New Member

teşekkürler

4. nrnklc

nrnklc Well-Known Member

teşkkür arkadaşım paylaşımın harika

5. moncher

moncher New Member

tşk...

6. elifzeng

elifzeng New Member

teşekkürler

7. selinaze

selinaze New Member

tuğba bu kadar olur yani,nette dolaşırken bu kitabı görüp alsammı acaba diye düşünürken bi baktım sen taramışsın bile:)beni 2.keredir masraftan kurtardın:)çooooookkk teşekkürler...

8. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Rica ederim :) daha bu sabah aldım hemen taramaya başladım ,bu gece hepsini bitirmeyi düşünüyorum inş.:)Bu arada diğer almayı düşündüğün kitab hanğisiydi? merak ettim :)

9. eliff

eliff New Member

teşekkürler

10. atalante

atalante New Member

muhtesemsin daha ne diyebilirim ki

11. zynp_mat

zynp_mat Member

çoook teşekkürler kitaba boğuyorsunuz bizi valla:)

12. selinaze

selinaze New Member

bundan öncede Şahane Bir Kadının Gizli Günlüğü nü almaya niyetliydim,ama sağolasın onuda tarayıverdin:):saygilar:

13. Kitap_Kurdu

Kitap_Kurdu New Member

harika :) elimde ki kitabı bitirir bitirmez başlıyorum :)

14. seleniti

seleniti Active Member

çok teşekkürler canım, emeğine sağlık :) hoş bir kitaba benziyor.

15. sonsuz

sonsuz Active Member

teşekürler

16. lydiaa

lydiaa Active Member

teşekkürler..

17. betkn

betkn New Member

Ellerine sağlık..

18. rabua

rabua Active Member

süpperrrrr ya teşekkürler

19. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Konuları takip etmekten bu kitabı bir türlü bitiremedim :zuhaha:

20. ametis

ametis New Member

İlk 150 sayfayı bitirdim umarım bu hatunun sakladıgı sır neyse önemli birşeydir ifrit oluyorum ya :zuhaha:

Bu Sayfayı Paylaş