Mary Balogh - Beni Bana Bırak

'Kitap tanıtım' forumunda hilal tarafından 31 Oca 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. hilal

  hilal <b>x'будан'</b>

  [​IMG]


  Onur ve sorumluluklarına hapsolmuş bir adam: Vücudu yara izleriyle kaplı bir savaş kahramanı. Ve yaralarını yüreğinde saklayan kaçak bir kadın. İkisini bir araya getiren talihsiz bir gece. Birbirlerinin yaralarını sarabileceklerini keşfederken, aralarında kıvılcımlanan güçlü tutkular.

  Adam Kent onu ilk olarak gece vakti Londra'daki bir tiyatronun önünde, gölgeler içerisinde görür. Hayatta kalmak için vücudunu satmak zorunda kalmış çekici bir kadındır karşısındaki. Fleur Hamilton büyüleyici gözlere sahip bu iyi giyimli centilmenin kurtarıcısı olacağına hiç ihtimal vermez. Onunla aynı yatağa girdiği zaman da bu yabancıyı bir daha göreceği aklından bile geçmez. Fakat Fleur daha sonra küçük bir kıza mürebbiyelik yapmak için bir teklif alır ve bu teklifi kabul eder...

  Gece yarısı beraber olduğu centilmenin güçlü bir asilzade olduğunu keşfedince de şaşkına döner. Tutuşan kalpler ve üzerlerinde dolanıp duran bir skandal tehdidi... Cevaplanmayı bekleyen önemli bir soru kalmıştır geriye: Fleur metres mi olacaktır yoksa bir eş mi?
   
 2. uçanpanda

  uçanpanda Active Member

  teşekkürler
   
 3. cocosh

  cocosh Active Member

  Yazarın daha önceki kitabını çok sevmememe rağmen bu kitabın konusunu ilginç bulduğumdan okudum.Öncelikle kitap güzel başladı Fleur'un çaresizlikten fahişelik yapması Adam'la ilk karşılaşmaları ilgiçti.Ama bundan sonrası bana göre sıkıcıydı.Kitabın sonuna kadar olaylar çok yavaş gelişti.Sonlar biraz hareketlensede ben genel olarak sıkıldım.
   
 4. hilal

  hilal <b>x'будан'</b>

  maalesef bazen özetler yanıltıyor, evet konu ilginç ben okumadım, okuyanlardn yorum alıyorum :) ama anlatım akıcı değilse olmuyor olmuyor...
   
 5. steelr

  steelr Member

  Ben kitabı geçen haftalarda okudum. Bence güzel bir kitaptı. Sıkıldığımı söyleyemem. Zaten ben bir kitaba başlarım, sıkıldıysam bırakırım, aylarca sürünür o kitap çekmecelerde. Bu kitabı bir günde okudum.
   
 6. berpol

  berpol New Member

  teşekkürler
   
 7. sanjy

  sanjy Active Member

  teşekkürler
   
 8. yaseminayse

  yaseminayse New Member

  teşekür
   
 9. yesemın

  yesemın New Member

  teşekkürler
   
 10. asha196

  asha196 New Member

  Teşekkürler
   
 11. burcu0683

  burcu0683 New Member

  teşekkürler
   

Bu Sayfayı Paylaş