BD Gelişim Mary Wibberley - Kar Yolları Kapatınca

'E-Kitap' forumunda nirse tarafından 8 Eki 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. nirse

nirse Well-Known Member

İlk gelişim taramam. İşin açıkcası zorlandım ve bir sürü de terslik oldu. Kapak resmi tarama değil foto çekim olmak zorunda kaldı.

Büyük hala Margaret Templeton, belki de dünyanın en sevimli ve en iyi yürekli kadınıydı. Ama çevredeki başıboş ve kimsesiz hayvanları ve bu da yetmiyormuş gibi bir de onun iyi niyetini kötüye kullanan, kim olduğu belirsiz insanları kanatlarının altına alma huyu, başına bir sürü dert açıyordu. Holly, halasının Kuzey İskoçya'daki evine geldiği zaman karşılaştığı Gareth Nicholas da bunlardan biriydi. Genç kız ilk başta bu adamdan nefret etmişti.
    İlk bakışta nefretin, sonradan aşka dönüşeceğine inanılır. Holly'nin de duyguları yavaş yavaş değişmeye başlamıştı, ta ki Gareth'in gerçek kimliğini öğrenene kadar...

Genelde kitapların ingilizce isimlerini başlığa yazmam çünkü kitabın künyesini de tararım. Ancak bu kitabın künye kısmı yoktu. Sizin için ingilizce adını da bulup ekledim. Kitabın ilk basım tarihi 1973 ancak TR'de yayın tarihini bilmiyorum.

Karakterlere dair bir şey söylemem gerekirse; kitabın sonuna doğru Holly ile Gareth'in atışmalarında Holly'nin dilinin keskinliği, Gareth'i inatla kızdırmaya çalışması bana beni hatırlatıyor. Kitabı saklama nedenim bu. Ben de kızınca karşımdakini çileden çıkartmak için demediğimi bırakmam.

Bu kitap gullu3451 ithaf olunur kendileri bu kitabı istemişti.

indirme şifresi: kuflu

Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.

Kitaphanimi, esin bak, SABAR ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

Zorlu bir kitap olmuş senin için sevgili nirse. Buna rağmen bizimle paylaştığın,harcadığın emek ve sabır için teşekkür ederim. Bir gelişimi daha kazandık yerine keyifle koyuyorum. Ellerine gönlüne sağlık.

asee bunu beğendi.
  3. merve03061985

merve03061985 Well-Known Member

saol

asee bunu beğendi.
  4. _oyku_

_oyku_ Member

emeğinize sağlık, paylaşım için teşekkürler..

asee bunu beğendi.
  5. gülay

gülay Well-Known Member

teşekkür ederim...emeğinize,yüreğinize sağlık...sayenizde okumayı çok istediğim bir bd'yi okuyabileceğim,ne kadar teşekkür etsem azdır nirse...

asee bunu beğendi.
  6. kimya

kimya Well-Known Member

çok teşekkürler

asee bunu beğendi.
  7. sheridan

sheridan Well-Known Member

zorluk çıkarmasına rağmen tarayıp, emek verip bizimle paylaştığınız için teşekkürler nirse

8. janeeyre

janeeyre Active Member

gelişim BD'sini paylaştığınız için teşekkürler...

9. raindrops

raindrops New Member

emeğine sağlık nirse.....çok çok çok teşekkürler

10. anastasia

anastasia Active Member

teşekkürler

11. bermer

bermer Well-Known Member

İlk okuduğum Bd'lerden sayenizde tekrar karşılaştık. Teşekkürler.

12. medusa

medusa Active Member

emegine saglik tesekkürler

13. Ser_reS

Ser_reS <b>ŞeyhKoPat_Kartaliçe</b>

ismine baktığımda okuduğum bdlerden sandım amak onuyu okuyunca yanıldıgımı anladım ;)
    gelişimlerde düşmanlık nefret dolu konular ılk tercıhım ( seyhlılerden sonr:p )
    emeğine yüreğine sağlık nirse :gül:

14. yazgul09

yazgul09 New Member

teşekürler

15. kahlan1299

kahlan1299 Well-Known Member

teşekkürler

16. gullu3451

gullu3451 Active Member

okumayı istedigim bd lerden birini eklediginiz için teşekkür ederim verdiginiz emek içinde elinize sağlık diyorum sağolun...

17. blgnlf

blgnlf Well-Known Member

teşekkürler

18. colchicum

colchicum Active Member

19. urmiaa

urmiaa New Member

teşekkürler

20. ekabir16

ekabir16 New Member

teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş