BD Harlequin Melanie Milburne - Ç.Y.Bedded By Blackmail Serisi 2 - Şantaj Hamileliği

'E-Kitap' forumunda clondike tarafından 22 Tem 2011 tarihinde açılan konu

1. clondike

clondike Well-Known Member

Melanie Milburne – Şantaj Hamileliği / Ç.Y.Bedded By Blackmail Serisi-2. / Ç.Y.Expecting! Serisi-21

2005/17 İki roman bir arada - 2. kitap​

Orijinal Adı: The Blackmail Pregnancy (2004)​

Tarama: Clondike
    Düzenleme: Ser_reS

Evlilikleri uzun yıllar önce bitmiş olmasına rağmen Multi-milyoner işadamı Byron Rockcliffe eski karısı Cara’nın yaşamına fırtına hızıyla yeniden girdi. Byron, Cara’nın tasarım şirketinin bir çöküşün eşiğinde olduğunu bilerek, bir anlaşma ile onu iflastan kurtarmayı önerdi. Teklifinde herhangi bir ilişki vs. olmadığını söylese de bariz bir açık vardı. Byron lüks evini tamamlamak için bir iç mimar aramıyordu aslında. İstediği Cara’nın ona bir bebek vermesiydi. ​

Bu kitap 2 ayrı seride listeye alınmıştır.

Çok yazarlı Expecting! Serisi 21. Kitap
    Çok yazarlı Bedded By Blackmail 2. Kitap

Listeler uzun olduğu için buraya aktarılmamıştır. Tamamlandığında Sevgili Karawolf’un seri listeleri üzerinden diğer kitaplarla da bağlantı kurulacaktır. Konu itibariyle bağımsız okunabilen kitaplardır.​

(Konu yazımı, seri araştırması Clondike / Skyscraper tarafından yapılmıştır.)​

Bu tarama bir zamanlar benim de avatarlarımda resmini kullandığım Gong Yoo sevgisi için Sevgili Asos79’a armağan edilmiştir.:gül:

Açılmış İçerik:
    indir

Kapak resmi 2. roman olduğu için kitabın arka yüzündedir. Sevgili Karawolf'un seri listeleri çalışması sırasında aslında bu kapak resminin "ELIZABETH BEVARLY First Comes Love (2000) AŞK HER ŞEYDEN ÖNEMLİDİR" adlı kitaba ait olduğu, Türkiye'deki yayınevinin böyle bastığı anlaşılmıştır.

Bu kitap kuflu.com üyeleri için paylaşmak amaçlı taranmış ve düzenlenmiştir. Lütfen başka sitelere taşımayınız.

İLKBEN, Akajha, merteren ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  2. Ser_reS

Ser_reS <b>ŞeyhKoPat_Kartaliçe</b>

emeğimize sağlık canım ben yaz temızlıgıne basladım
    ıkı arada derede duzenledım cam sılerken :p
    duzenlemede sekılden sekıle gırmek ıle rekor kırıcam :p
    hayden ben işe devam :( herkese keyıflı okumalar

ananas bunu beğendi.
  3. merve03061985

merve03061985 Well-Known Member

4. Bataklık cadısı

Bataklık cadısı Active Member

konu güzelle benziyor paylaşım için teşekkürler e-booklar çoğaldı amau zun süre bilgisayar karşısında oturulmuyor bu sıcakta

5. positif

positif Active Member

ÇOK ÇOK hızlısınız maşallah:D emeklerine sağlık :D:D:D

6. clondike

Eskiden bütün teşekkür mesajları için teşekkür butonuna basıyordum ama artık biraz daha seçici oldum. Kusura bakmayın. Bir teşekkür kelimesinin dışında da söyleyecek şeyleri olmalı insanın. Linkler açıldıktan ve kitabı alıp okuduktan sonra da yorum için geri gelmeli. Ben üşenmeden her mesajı okuyorum. :füü:

7. saifa

saifa Well-Known Member

teşekkürler

8. dolunay

dolunay Active Member

emeğinize sağlık teşekkrler

9. harikaya

harikaya Well-Known Member

teşekkürler

10. nur3890

nur3890 Active Member

tesekkurlerrrr

11. clondike

Çok haklısınız. Ben de normal kitabımı alıp bilgisayardan uzakta okuyorum zaten. Ama tatil zamanı plajda yatıp e-kitap okuyucusundan kitap okuyan arkadaşlar bekliyorlardır deyip tarayıcımın önüne geçiyorum...;)

12. yelken

yelken E-kitap Müdavim

teşekkürler okuduğum bd lerden birisi dıgıtal arşivime ekliyorum
    eline sağlık

13. clondike

Evet Sevgili Yelken, benim sevdiğim BD ler grubundandır. Neden bilmiyorum, bazı BD lerin ayrı bir yeri var bende. 6 yıl olmuş yayımlanalı halbuki, unutmamışım. Belki okuduğum dönemdeki ruh halime uygun oluyorlar ya da içerikte başka bir şey. Bilemiyorum neden ayırdığımı.

14. figen benzer

figen benzer Banned

teşekkürler

15. mainur

mainur New Member

teşekkür

16. yazgul09

yazgul09 New Member

emeğine sağlık arkadaşım çok teşekkürler

17. YıldızlıAtlas

YıldızlıAtlas <b>Sözlük Kurdu</b>

Tilkinin kürkçü dükkanına dönüşü sanırım böyle olurdu:) Eh hiç tanımadğı birinden bebek yapmaktansa tanıdığı eski karısından bebek yapmak adama daha mantıklı gelmiş olmalı. Kadın ne diyor bu işe acaba. Kuluçka makinası gibi hissetmiyor mu acep :p
    Ellerine sağlık sevgili clondike. Zamanla serileri kavrar hale geleceğim. Senin ve Karawolf'ün başlattığı bu yeni paylaşım tarzı ile bdleri seri isimleri altında toplamaya başladım:D
    Ellerinize sağlık.

18. ametist78

ametist78 Well-Known Member

teşekkürler

19. rüzgar

rüzgar Well-Known Member

çok teşekkür ederim ellerinize sağlık kızlar

bu kitabı okumuş ve çok beğenmiştim tavsiye ederim

20. clondike

Aslına pek öyle değil Sevgili Atlas... (Yıldızı unutmadım çok uzun oldu hitap için)
    :)
    Adam, kadının kendisine bir çocuk borçlu olduğunu düşünüyor. Kendince haklı ama bilmediği gerçekler var her zamanki gibi:füü:

Aslında serilerin hepsi Türkçe'ye çevrilse sorun yok ama eksikli gedikliler maalesef...

Bu Sayfayı Paylaş