Mimi Fan Yapımı - Onun Asistanı

'Hikayeler, Efsaneler ..' forumunda mervemlaz61 tarafından 21 Haz 2012 tarihinde açılan konu

1. esma42

esma42 Active Member

teşekkürler

2. Gabrielle

Gabrielle Member

Aaaa ne güzel ! Ben de okuyayım mâdem ;)

3. Lady_Küflü

Lady_Küflü New Member

teşekkürler

4. Afacan:D

Afacan:D New Member

Yeni okudum begini gidiyor gerçi bazı geçişler çok hızlı yani aradan 2yil geçmesi falan
    Ve eğer adamın Alex ise tavırları biraz yumuşatmak da fayda var çünkü adam ahlaksızın onde gideni
    Diğer taraftan yeni tanıştığı da şirketin diğer ortağı olabilir ve Alex ile onun Merve için savaşa girmesi hoş olurdu
    Yorum yapmakla kalmadım hızımı alamayıp senin hikayeye de burnumu soktum kusura bakma
    Devamını heyecanla bekliyorum

5. tostosfatos

tostosfatos New Member

sabah sabah erkenden okudum. güzel olmuş afacan arkadaşın dediği gibi adam ahlaksızın önde gideni bakalım sonu ne olacak merakla bekliyorum.

6. caliskan4036

caliskan4036 New Member

teşekkurler

7. emissarium

emissarium Member

teşekkürler

8. ditubu

ditubu New Member

teşekkr ederim

9. ilayda96

ilayda96 Active Member

Mrh öncelikle tebrik ederim medeni cesaret gösterip bir kitap yazmaya başlamanız ve paylaşımınız için. Ben 9 köyden kovulan biri olarak :) giriş bölümünü begendim ama yarım kalmış gibi, hikayenin akışı yavaş yada kelimeler arası geçiş. Alexandro Marientez yunanlıdan ziyade latin kökenli gibi vede aşırı seks düşkünlüğü karekterin çekiciliğini yok etmiş, yani dünyanın neresinde asistan imza için girer patron ilişki içinde ve hem işine devam edip hemde evrak imzalar. Umarım kızmassınız çünkü yapıcı olarak eleştirip hikayenizin kalitesinin en üst seviyede olmasını isterim tabiki ne siz profösyonel bir yazar nede ben eleştirmenim ancak çok kitap okurum ve hikayenin beni alıp gitmesi hoşuma gider. Benden bu kadar umarım yapıcı olmuştur iyi yazmalar diliyorum esen kalın...

10. sironas

sironas New Member

thanks

11. seda1187

seda1187 New Member

tşk ler...

12. emel3434

emel3434 New Member

Tesekkurler

13. mervemlaz61

mervemlaz61 New Member

en yakın zemanda devamı gelecektir

14. hilalakypk

hilalakypk New Member

Tesekkurler

15. ilayda96

ilayda96 Active Member

kitabın devamı güzel olmuş. syf 8.'de belirttiğiniz gibi kızın aşkının anlatımıda hoştu. merve içimizden biri gibi kendinizi onun yerine koyabilirsiniz ulaşılmaz değil yani. Alexandro Marientez'e gelince onun karekterine duygu eklemişsiniz bağlanmaktan korkmasına yaptığınız vurgu da güzeldi. :)) kitabınızın devamını merakla bekliyorum Tebrik ederim...

16. konex

konex Active Member

Tesekkur

17. narttie

narttie New Member

teşekkürler

18. salem

salem Active Member

Teşekkürler

19. sıçrayış

sıçrayış Member

Tesekkur ederim