BD Harlequin Penny Jordan - Sweet Revenge Seduction Serisi 1 - Kadın ve İntikam

'E-Kitap' forumunda clondike tarafından 15 Eki 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. clondike

clondike Well-Known Member

Penny Jordan - Kadın ve İntikam / Sweet Revenge_Seduction Serisi – 1. kitap

Harlequin Romance No: 224 İki Roman Bir Arada – 1. Roman
    İngilizce Adı: The Mistress Assignment (1999)

Tarama : Clondike
    Düzenleme: Ser_reS

Arka Kapak:

Normalde son derece tedbirli olan ve hayatının kontrolünü elinde tutan Kelly Harris birdenbire kendini tutku dolu bir kadın rolü oynayacağı bir oyunun içinde bulur. En yakın dostu Beth'e bağlılığından ve ona ihanet eden adama bir ders vermek istemesinden ötürü baştan çıkaran kadın rolünü oynamayı gönülsüz de olsa kabul eder. Ancak bu tehlikelerle dolu bir oyundur. Ve Kelly ateşle oynamaktadır. Özellikle Brough Frobisher adlı bir yabancıyla çapraz ateşe tutulduğunda... Brough, Kelly'nin kışkırtıcı tavırlarına öfkelense ve onu aşağılasa da bir yandan ondan etkilenmektedir. Üstelik onun karşı konulmaz cazibesini de görmezlikten gelemez.

Penny Jordan - Sweet Revenge/Seduction Serisi:

1- Penny Jordan - Kadın ve İntikam / The Mistress Assingnment (1999) / Kelly Harris & Brough Frobisher

2- Penny Jordan – Aşk Kapanı / Lover By Deception (1999) / Anna Tremayne & Ward Hunter

3- Penny Jordan – Aşka Dönüş / A Treacherous Seduction (1999) / Alex Andrews & Beth

4- Penny Jordan – Yıllar Sonra / The Marriage Resolution (1999) / Hugo Montpelier & Dee Lawson

Seri Bilgisi: 2. Ve 3. Kitaplar Küflü’de daha önce paylaşıldı. Ben bugün 1. Ve 4. Kitapları paylaşarak seriyi tamamlayacağım…

Ön yorum: 4 kadın var serimizde. Serinin ilk kitabından itibaren esas merak uyandıran karakter Dee’nin hikayesi 4. Kitapta anlatılacak. Anna ve Beth 2. Ve 3. kitapların kahramanları olacaklar. Bu 1. Kitapta Kelly var. Arkadaşının intikamını almak için kurulan tuzağa yardım eden Kelly, bu sayede hayatının erkeğiyle tanışıyor.
    BD lerde hani gözlerden çok şey okur ya insanlar. Bu BD de Brough bu işin uzmanı sanki. Kızın gözlerinden hem ne hissettiğin hem de neden hissettiğini anlıyor….Müthiş…:sak sak::sak sak: :zuhaha:

Kitap teşekkür mesajlarını renklendiren Sevgili Kahlan 1299’un... Arayışının nerede son bulacağının merakı içindeyim...;) Zevkle okumanızı dilerim.

Açılmış İçerik:
    indir

Bu kitap kuflu.com üyeleri için paylaşmak amaçlı taranmış ve düzenlenmiştir. Lütfen başka sitelere taşımayınız.

delayla, bozlak, Simin ve 18 kişi daha bunu beğendi.
  2. kimya

kimya Well-Known Member

çok çok teşekkürler :saygilar: :gül:

asee, reyhan birol ve Hülye bunu beğendi.
  3. nazzzzzz

nazzzzzz Active Member

teşekkürler...

reyhan birol ve Hülye bunu beğendi.
  4. asia

asia New Member

üst üste iki penny jordan..teşekkürler clondike sayende mutlu bir pazar geciricem..:)

Hülye bunu beğendi.
  5. Nerissa

Nerissa <b>Sergüzeşt</b>

Clondıke yine bir beyaz ve senın imzan . Ellerine sağlık :)

Hülye bunu beğendi.
  6. avnon

avnon New Member

elini,ze sağlık.aşk kapanını çok sevmiştim

Hülye bunu beğendi.
  7. yuuki_zero

yuuki_zero Well-Known Member

iki penny ile günü şenlendirdin ellerine sağlık :)

8. mendirek

mendirek Well-Known Member

cok tesekkurler

9. gulyabani

gulyabani Member

teşekkürler

reyhan birol bunu beğendi.
  10. Candy35

Candy35 Active Member

Tarama : Clondike
    Düzenleme: Ser_reS emeğinize sağlık, çok teşekkürler...

11. keklik63

keklik63 Well-Known Member

ellerine emeğine sağlık

12. merve03061985

merve03061985 Well-Known Member

13. burak05

burak05 Well-Known Member

teşekkürler

14. mistero

mistero E-kitap Müdavim

desene yeni bir seriye baslamalı ozaman :D diğer iki kitabı okumus muydum hatırlamıyorum ama seri olarak ayrı bir zevkli oldugundan sırayla okuyacağım :) bu dört kadının bağı ne anlamadım ama kitapta belli olur sanırım ;) emeğine sağlık canım :gül:

15. burcukk

burcukk Well-Known Member

teşekkürler

16. sevdem

sevdem Well-Known Member

emeğinize sağlık, çok teşekkürler..

17. özlem

özlem New Member

teşekkürler

18. clondike

clondike Well-Known Member

Tarama listemde bir sürü Penny varmış. Çoğunu taradım ama bugün eklemeyeceğim. Daha taranacak 3-5 Penny daha var galiba bende. İkisini tarama listeme almamışım. Onları da eklesem mi acaba?:füü:

Bıkacak herkes benim adımı görmekten diye korkuyorum. Tarz değiştireceğim.:zuhaha:
    Sorma. 4. yü ilk okuduğumu çok geç fark ettim. Seri olduğunu bilseydim...:kzgn:

Serra'nın düzenlediği bir Penny daha var elimde. Onu da göndersem mi? :cool:
    Arkası gelecek....;)

Dördü arkadaşlar... Harlequin'in Türkiye'de katledilmiş kitaplarla ortaya çıktığı dönemin ürünü ama çok kötü değiller Allah'tan....:füü:

19. htckyc01

htckyc01 Well-Known Member

teşekkürler

20. şirine

şirine New Member

cok tesekkurler

Bu Sayfayı Paylaş