BD Gelişim Penny Jordan - Zorba Sevgili

'E-Kitap' forumunda galadriel26 tarafından 12 Eyl 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. galadriel26

galadriel26 E-kitap Müdavim

"Beni tanımıyorsun, haksız yere beni, evli bir erkeğin kalbini çalmakla suçluyorsun!"
    India, bir yakınının evliliğini kurtarmak için elinden geleni yapmaya kararlı olan Simon Herries'e karşı kendini böyle savunmaya çalışıyordu. Ne var ki görünüşe göre Simon ona düşman almakta haklıydı, olaylar India'ya inanmasını olanaksız kılıyordu...
    Soruna bulduğu çözüm etkili oldu. Ama beklenmedik gelişmeler, India'yı ölümü bile arayacak kadar büyük bir mutsuzluğa itecekti...

Penny teyzeye devam sevgili BD severler. Keyifli okumalar diyorum ama eklemeden yapamıyorum ki;
    Bir çoğumuzun okuduğu bu BD yine gıcık olduğumuz, sabit fikirli
    (dövülesi-süründürülesi) :kzgn: erkek kahramanı ile bugünlerde iyiden iyiye depreşen şiddet duygularımızın daha fazla kabarmasına neden olacak fakat ne yapalım ki herşey BD aşkına diyor ve istemeyerek (yan cebimize) katlanıyoruz.:'(
    Yine derdini analatamayan, çaresizce çırpınıp duran bir BD kızı... Masum kızımızı anlayan, dinleyen yok:eek:ff:

Bu BD sevgili Clondike için... Sabrın,sevgin ve paylaşımların için teşekkürler.

:Lv:Teşekkürler Ser_reS:Lv:

2. Ser_reS

Ser_reS <b>ŞeyhKoPat_Kartaliçe</b>

galadrıel emegın ıcn cok tesekkurler
    konuyu acıp kacıyorum kızlar
    hepınıze keyıflı okumalar...

reyhan birol bunu beğendi.
  3. hülya macit

hülya macit Well-Known Member

tesekkurler

4. gülay

gülay Well-Known Member

teşekkür ederim...emeğinize,yüreğinize sağlık...harikasınız galadriel26 ve Ser_reS iyi ki varsınız...çok çok teşekkürler...

5. BEYAZ

BEYAZ E-kitap Müdavim

Kitabım gelmiş....şükür kavuşturana...yıllar sonra nihayet son bölümü sindire sindire okuyup öğreneceğim.....ÇOOOK teşekkürler.....galadriel26 harikasın.....
    ..............
    clondike'ye pişer bizede düşer...........:)

6. Zelal

Zelal Well-Known Member

Teşekkürler.

7. MyStery

MyStery New Member

çok teşekkürler

8. tudoria

tudoria Well-Known Member

Teşekkür ederim, ellerine sağlık.

9. clondike

clondike Well-Known Member

BEYAZ istemişti, benim oldu. Vermesem mi acaba?;)
    Ellerinize sağlık Galadriel ve Ser_reS,:Frnds::gül: Armağan için ikinci kez teşekkürler...:Lv:
    Şimdi BEYAZ'in sinirleri bozulacak. Acilen sakinleştirici bir BD bulmam lazım. Şöyle kadını delicesine seven, yere göğe koyamayan ama bu sefer de kadına gıcık olacağımız bir Bd...:cool: Karıştırayım bakayım bir...:zuhaha::zuhaha:

10. kimya

kimya Well-Known Member

çok çok teşekkürler

11. janeeyre

janeeyre Active Member

çok teşekkür ederim...

12. burcukk

burcukk Well-Known Member

teşekkürler

13. were

were New Member

Teşekkürler.

14. anonim

anonim E-kitap Müdavim

Teşekkür ederim, ellerine sağlık.

15. asos79

asos79 Active Member

adama bak sankı kendı ılıskılerını duzenleyebılmıste bırde baskalarının ılıskılerıne karısıyor ....evlılıkler kurtarılır basvuru Simon Herries'e :)

16. galadriel26

galadriel26 E-kitap Müdavim

Ne demek değerli arkadaşım... Hem bir öncekini istemişti Beyaz onu ithaf etmiştim kırılmaz, darılmaz ama ona böyle sırıl sıklam aşık adam BD leri
    pek fazla olmasada (sonradan açılıyorlar garipler)
    Böyle bir BD sitemizde var Bir kadın yaratmak... en sevdiklerimdendir.. adam deli divane :'(ama kızımız ikna olana kadar süründü zavallıcık :kzgn:

17. htckyc01

htckyc01 Well-Known Member

teşekkürler

18. fallingman

fallingman Active Member

çok sağol

19. sevgi.sdu

sevgi.sdu Well-Known Member

TeŞekkÜrler

20. catherina

catherina New Member