Pinokyo

'Yazılar, Denemeler.' forumunda MerikızZ tarafından 25 Mar 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. MerikızZ

MerikızZ <b>Öz ağlamadan , Göz ağlamaz</b>

Özlemiyorum ki ben seni hiç , Gözlerim dolmuyor ki gülüşün her aklıma geldiğinde , Geçmişi yad ederek kalbimi paramparça edercesine karalamıyorum ki sayfaları , saat ve dakikayı yakalamaya çalışmıyorum ki o beni düşünüor diye kendimi avutmak için , üşüyen ellerimi keşke senin ellerinle ısıtsam demiyorum ki içimden , kalbini kalbime dilemiyorum ki ," gözlerini gözlerime hapsetsen eskisi gibi" demiyorum ki , içip içip sarhoş olmuyorum ki sadece bakışlarını düşünerek , Zoruma gitmiyor ki sensiz yaşamak , canımı yakmıyor ki sana tekrar tekrar dokunamamak , Keşke demek acıma acı katmıyor ki , gözlerim meleğimi aramıyor ki hala , ben seni unutalı çok oldu , sende bu yazdıklarımı unut..... sen benim meleğimdin bende senin Pinokyon....
    Emeğine sağlık çok güzel bir yazı senden önce ben paylaşayım dedim tekarardan söylüyorum devamını bekliyorummm :)

Anti Quote/Alıntı yapmayınız...

2. DaRkBlooD

DaRkBlooD Anne'sinin bidenesi (:

bide özel mesaj atmışsın sen paylaşırsın die düşündümde paylaşmadım die :d devamı reklamlardan sonra meryem :) Pinokyo kısmınında rengini falan değiştir altını çiz bişi yap vurgula onu :d yanlış anlamasınlar :D

3. MerikızZ

oldumu rmzn vurguladım

4. DaRkBlooD

DaRkBlooD Anne'sinin bidenesi (:

peki teşekkürler

5. MerikızZ

bişey değil asıl ben teşekkür ederim izin verdiğin için

6. GüLümSé!

GüLümSé! ●şιιя ρєяιѕι●

Oiiii :) Bu yazı çok tanıdık :)

Neyse. Çok begendim... :) Emegine saglık...

Bu Sayfayı Paylaş