Profilini ziyaret eden son 10 nicki yorumla :)

'Forum Oyunları' forumunda Özgür tarafından 12 Kas 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Özgür

Özgür Administrator Site Yetkilisi

Güzel bir oyun gibi geldi bizde de olsun istedim :) Oyun gayet basit profilinizden profilinizi ziyaret eden son on nicki alıp yorumluyorsunuz tanısanız da tanımasanız da :)

Son 10 Kişi Bu Sayfayı Ziyaret Etti.
    hilal 52+ : hilal 52 yeni kuflulerden sayılabilir ama cana yakınlığı ve iyi kalpli olduğu her halinden belli bir üyemiz (Hatır sormasını seviyorum :) )
    kaliksaren+ : O benim için önemli biri, konulara bakış açısı genelde beni rahatlatıyor, dertleşmeyi ve onu dinlemeyi seviyorum Ne olursa olsun özel olanlar arasındasın her zaman hayatımda :)
    kemir : Kaçmam gerek diye düşündüren nick (tanımamaktayım :) )
    Lycoris* : Tanımıyorum ama nick değiştirme şeklini beğenmedim :)
    lynx : Benim aklıma hemen unix/linux ile ilgili olduğum için başka şeyler çağrıştıran ama kullanma amacının vaşaktan geldiğini düşündüğüm üye :) Tanımadığım ama dikkatimi bu sebeplerden dolayı en çok çeken nicklerden bu üyemiz Ayrıca pardusun bu isimde bir sürümü vardı ve gayet stabildi :)
    myrain+ : Eveett beni zaman zaman çıldırtmayı başaran nadide arkadaşlarımdan kendisi bunun için kendisine minnettarım
    Nerissa+ : Tuğba seni seviyorum :) Bu kadar konuşayım yeter nasıl olsa tekrar karşıma çıkarsın överim belki birazda ama kardeşim benim o
    pl1 : Tanımıyorum kendisini henüz ama katlama sanatıyla ilgili sevdim bunu :Frnds: :)
    zipper : Başka nickmi bulamadın be arkadaş demek istediğim nadide üyemiz
    _Sevgi_ : Tanımıyorum ama güzel bir kelime/isim sevgi iç ısıtan cinsten :)

2. zipper

zipper quae nocent docent

ismim tuhaf gelebilir ama mana bakımından bana pek uygundur:p bu isim;arkadaşlarım tarafından bana,çok konuştuğum için ağzıma bir fermuar çekmem gerektiğini düşündükleri için verilmiştir:zuhaha:hatırası vardır ve de çoook severim:Lv:

3. sha.

sha. ..daha çirkin, daha huysuz

clondike, e-kitap ailesinden biri olsuğunu biliyorum..

Dejavu, eski arkadaş :)

dreams_by, sohbet ettiğimiz dönemlerde çok tatlı biri oldugunu anlamıştım ama pek giremediğim için eski sohbetimiz kalmadı pek, ama o da e-kitapcı :)

hilal, rengi yakışmış. şeker biri :)

hilal 52, :ha:

Nerissa, forumun gözdelerinden. :Lv:

PeRi, benim en caaan ablişkom :gül:

SeaBoy`, mavi dost, su çocuk :Frnds:

vineyard
    , :ha:

Özgür, eskimeyen dost :Frnds:​

4. zipper

aslında oyunun formatı başkaymış ama ben sha nın yaptığına katılacağım:)

alkane: o benim en sevgili arkadaşım,iyi niyetli,samimi, tanıdığıma çok memnunum:Lv:
    aslı yalman:yeni bd bilmeceleri arkadaşımız,aktif olmasını dilerim.:gül:
    eun sung:istanbuldaşım,hatırşinas biridir,onu da tanıdım sevdim:Frnds:
    kimya:ne zaman nickini görsem kimyager olduğunu düşünürüm,bd severlere takılır genelde
    little(m beetlem):eek: benim kendime yakın bulduğum kardeşim,aynıyız gibi:canim:
    meleksi:avatarını çok seviyorum,çocukluğuma döndürüyor beni,ismi melek diye düşünüyorum
    merikızz:yeni tanıştık,hmm biraz karadenizlilik sezdim onda,çatlak biri ama sevimli çatlak;)
    özlem,semben ve yakomozu tanımıyorum,misafirliğe gelmişler galiba:p:bye:

5. bermer

bermer Well-Known Member

Son 10 Kişi Bu Sayfayı Ziyaret Etti.

alkane+ Yorumlarını seviyorum, samimiyetine bayılıyorum.. İyi ki tanıştım diye düşündüğüm bir dost.. :)
    angel333+ yeni tanıştık ama keyifli kafadaş biri, aynı bölgede olmanın etkisi de yok değil ;)
    curium+ Akademisyenim benim, enerjisine şaşıyorum, aynı anda bir sürü işe el atıyor, başarıyor maşallah, aynı anda yemek yiyip sakız çiğneyip balon yapıp tek tekerlekli bisiklet kullanıp şişe çevirip parende atarım derse inanırım ve yapar derim. :zuhaha:
    filik24 Bu aralar çok yoruluyor diye düşünüyorum ve evinde en çok rahatladığı yer mutfağı bence...:)
    niluferr Tanışmadık henüz, merhaba derse başlarız sohpete... ;)
    OreseRee+ Sitenin uyuyan şirini, yaşıtlarına göre kibar ve düşünceli, kedisever olması benim gibi hayvansevere daha çok sevdiriyor onu :)
    ruzgar yanılmıyorsam diğer sitede tanıştığım, sohpeti güzel bir arkadaş, umarım ki odur ve muhabbete devam ederiz.
    yakomoz Tanışmadık daha, nikini sevdim ve benim için manası Saroz'da gittiğim, iletişim ve ulaşım imkanlarının olmadığı tatil kaçamak yerimde, ay ışığında doyamadığım manzara, huzurdur benim için...
    zipper keyifli, burcunun insanı derim, sıcakkanlı ve paylaşımcı, forumda her yerde görmek hoşuma gidiyor onu..
    Özgür+ Hımmm ne desem ki, :D, radyoda çok kısa 3-5 saniye dinleyebildim sesini ve de beğendim, eğer sesi gibi etkileyici ise hemen kız bakmaya başlayıp baş göz edesim var, zaten zekasına, karakterine bir yorum getirmek gerekmez, küflü'yü kurmuş daha ne olsun... ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz ;) :zuhaha: :zuhaha:

6. Emma

Emma New Member

alkane :D
    emel3434 :ha:
    filik24 :mjk:
    goksel5706 :ha:
    kimya :)
    Manisa :ha:
    meleksi :hih:
    sha :gül:
    zipper :cool:
    çiğdemba :ha:

7. nur tanesi

nur tanesi New Member

Yaaa ama yaa beni sadece 3 kişi ziyaret etti dahaca:'( Ne yapalım bende onları yorumlarım. Eun sung:) Lıttle:gül: zipper:bye: sevdim sizi çok şekersiniz.

8. curium

curium Primus inter pares

kız naptın yahu kendimi süperman gibi hissettim :zuhaha::zuhaha::zuhaha:

ekabir16 iyi kızdır çok seviyorum :gül::gül: lakin son mesaja son dk golü atması yokmu saçlarını yolasım geliyor :zuhaha::zuhaha:

eun sung çook tatlı sözüne sadıktır. tam bir kitapsever. :gül::gül:

filik24 bu aralar göremiyorum onu nerelerde acep?? :gül::gül:

LITTLE benim canım Little Milittle ım çok seviyorum son mesajın epizootik patojeni ve benim en azılı rakibim. ama kaybetmeyi kabullenemiyor bir türlü. birde hemşerim olacak :gül::gül:

meleksi bd sever arada bir ceee der sonra hemen geri kaçar :gül::gül:

sha. dün itibarı ile onuda sevdiklerim listesine ekledim çok ince düşünceli.:gül::gül:

sibelmert bir kelime bir işlemde beraberiz onla. canım oyundaşım da yok bu aralar:gül::gül:

zipper esasen uzak durmak lazım kendisinden sohbeti bağımlılık yaratıyor.:zuhaha::zuhaha: şeker mi şeker benim gibide çaysever. :gül::gül:

Özgür i yidir hoştur nede olsa adminlerdendir. hakkında fazla konuşmamak gerekir :gül::gül:

çitlenbikk canım benim çok iyi bir dinleyicidir. faydalı bilgiler verir. oyundaşım birtanedir:gül::gül:

9. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

Ben de Emma ve nur tanesi gibi yorumlamak istiyorum

alkane :D:Frnds::Lv:

curium :zuhaha::Lv::canim:

meleksi :)

MerikızZ :D

nur tanesi :zuhaha::zuhaha::sak sak::Lv:

Sei La Mia Anima :ha: Dur hatırladım, doğumgününü kutlamıştım, ondan o da benim profilime yazmıştı. Kendime şunu yapmak istiyorum :rzl: :)

sha. :Lv::mjk:

zipper :zuhaha::Lv::canim:

Özgür :cool: :saygilar: ahahhah :D

çitlenbikk :Lv::Frnds::canim::mjk:

10. MerikızZ

MerikızZ <b>Öz ağlamadan , Göz ağlamaz</b>

"DOĞU$" : can dostum tek kelimeyle MCK iyiki varsın laz takasii :)
    Bermer : komedii :sak sak:
    handesare : tanımıyorum
    LITTLE : ufacık tefecik ;)
    nur tanesi : anaç insann :Lv:
    selviler : yorum yok
    Sha. : candır o yaa biricik adminiçee :gül:
    uygu : yorum yok
    zipper : sevimli eğlencelii
    Özgür : anlatmaya gerek duymuyorum herkes biliyor zaten :cool:

11. tantana

tantana Well-Known Member

alkane [​IMG][​IMG]

angel333[​IMG]

curium[​IMG][​IMG]

eun sung[​IMG]

LITTLE[​IMG]

meleksi[​IMG]

sha. [​IMG]

Uygu[​IMG]

zipper[​IMG]

Özgür [​IMG]

12. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

Ay tantana o muzu gorunce gulmekten oldum. Bir ara bana niye muz koydun onu acikla:zuhaha: o muza bayiliyorum biliyorsun o ayri. Sevdaliyam o muza.:Lv::zuhaha:

13. tantana

Senin o muzu sevdiğini biliyordum gurban ;) ayrıca o da senin gibi deli dolu:D

14. zipper

bütün karakterler cuk diye oturmuş,çok güzeller:) de ben bondun exiyim diye mi gözlüklüyüm??

15. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

ay ben burayı yeni görmüşüm :zuhaha::zuhaha:

alkane bir diğer Ankaralım
    Emma can dostum, dert ortağım herşeyim:gül:
    eun sung benimle konuşamadığında bunu dert edinen arkadaşım
    kimya ne zaman tanıştık ne zaman arkadaş olduk hatırlamıyorum ama eski dostlardan
    LITTLE benim ufaklığım :Lv:
    meleksi ah meleksim o ayrı bir candır :canim:
    MerikızZ en yeni arkadaşım :Lv:
    yuuki_zero elişlerime ceyizime ver diye göz diken biri :eek:ff:
    zipper tarihte bugün ortağım iyi ki varsın :Frnds:
    Özgür kendisi ile Özgür'ün de dediği gibi kağıt katlayarak tanıştık :Frnds:

16. alkane

alkane Well-Known Member

Tantana hepimizi çok iyi anlatmışsın canım:saygilar:

17. eun sung

eun sung Well-Known Member

aphreal Tanımıyorum malesef .....
    ela86+ Can yoldaşımdır o benim aynı kaderi paylaştık sınav mağduruyuz ve can dır :Lv:
    LITTLE+ İçi dolu fıçıcıktır kendilieri küflümüzün küçüklerinden mini mini sevimli kabına sığmayan pıtırcık :zuhaha:
    meleksi+ Benim birtane hemşerimdir düğün telaşıyla unuttuğum ama tanışmak istediğim avatarı güzelimsergei severimizdir

MerikızZ+ İçi içine sığmayan taşacağı zamanı bekleyen biri gibi geldi bana...:Lv:
    merteren tanımıyorum malesef
    nur tanesi birtanecik nurumuz iyi dileklerini bayıldığım bir arkadaşımızdır ve bd sevenleri yeni bulan yani kaşifliği seven bir arkadaş;) ;) ;)
    sha.+ Çok özel biri olduğunu hissediyorum ama bende hareketli resim istiyorum Naz günüm bugün takan olursa tabi :zuhaha:
    yakomoz Bir çok yerde görmüşlüğüm var ama tanışmaya muktedir olmadık daha :)
    zipper+ İşte İstanbuldaşım tanıştım elmalı kurabiyesini yediğim ve halen bir daha görüşsekde aklımdakini hazırlayabilsem ona ve tantanaya dediğim kadirşinas biridir kendileri :Lv:

18. eun sung

eun sung Well-Known Member

aphreal Tanımıyorum malesef .....
    ela86+ Can yoldaşımdır o benim aynı kaderi paylaştık sınav mağduruyuz ve can dır :Lv:
    LITTLE+ İçi dolu fıçıcıktır kendilieri küflümüzün küçüklerinden mini mini sevimli kabına sığmayan pıtırcık :zuhaha:
    meleksi+ Benim birtane hemşerimdir düğün telaşıyla unuttuğum ama tanışmak istediğim avatarı güzelimsergei severimizdir

MerikızZ+ İçi içine sığmayan taşacağı zamanı bekleyen biri gibi geldi bana...:Lv:
    merteren tanımıyorum malesef
    nur tanesi birtanecik nurumuz iyi dileklerini bayıldığım bir arkadaşımızdır ve bd sevenleri yeni bulan yani kaşifliği seven bir arkadaş;) ;) ;)
    sha.+ Çok özel biri olduğunu hissediyorum ama bende hareketli resim istiyorum Naz günüm bugün takan olursa tabi :zuhaha:
    yakomoz Bir çok yerde görmüşlüğüm var ama tanışmaya muktedir olmadık daha :)
    zipper+ İşte İstanbuldaşım tanıştım elmalı kurabiyesini yediğim ve halen bir daha görüşsekde aklımdakini hazırlayabilsem ona ve tantanaya dediğim kadirşinas biridir kendileri :Lv:

19. tantana

vay arkadaş! ben neden kimsenin profilinde gözükmüyorum .. hayalet moddayım ondan mı acaba:eek:ff:

20. LITTLE

LITTLE Well-Known Member

evet ondan olabilü, çünkü bana mesaj (profil mesajı) yazmıştın ama görünmüyordun ziyaret eden kişilerde.

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş