BD Gelişim Rebecca Flanders - Kuşkuyu Öldürmek

'E-Kitap' forumunda clondike tarafından 2 Oca 2012 tarihinde açılan konu

1. clondike

clondike Well-Known Member

Rebecca Flanders - Kuşkuyu Öldürmek / Gelişim No: 316

Gelişim Beyaz Dizi No: 316 (1986)
    İngilizce Adı : The Key

E-Kitap: Clondike

Arka Kapak:

Amacına ulaşmak için herkesi kullanabilirdi Callie.

Yoksa bu özelliğini babasından mı almıştı? Yüzünü ancak sararmış bir gazete kupüründen tanıdığı babasından... Dünyada gitmediği ülke kalmamıştı ve şimdi yolun sonuna geldiğini hissediyordu. O buralarda bir yerlerde olmalıydı. Bu üniversite kampüsünde... İşte bu yüzden de gönül ilişkileriyle zaman kaybetmemeliydi genç kadın. Karşısına çıkan, Sage McCormick gibi çekici bir erkek olsa bile. Ama bir şeyi hesaba katmıyordu Callie. Sage ondan kuşkulanmaya başlamıştı.

Kitabın İçinden:

Salonun bir köşesinde uzun siyah saçlı sombrero giymiş bir adam oturuyordu.

Ağzında bir pipo vardı. Etrafında bir grup öğrenci toplanmış, şeyhe tapan müritler gibi bakıyorlardı ona. Adam, hiç konuşmuyordu. Buz gibi gözlerini Callie’ye dikmişti. Bakışları keskin ve berraktı.
    Sanki genç kadının kim olduğunu ve buraya neden geldiğini biliyormuş gibi bakıyordu.

Kitabı uzun süredir yokluğunu hissettiğim Sevgili BEYAZ’a armağan etmek istiyorum… Keyifli okumalar…:gül::Frnds:

Ön Yorum: Kızcağız bir adama çarpıp elindeki kahveyi dökene kadar kitabı daha önce okuduğumu hatırlayamadım.:zuhaha: Algıda seçiciliğin bu kadarı da fazla yani.;) Ajanlı, FBI lı değişik bir BD. Terörizm, gizem vs. her şey var. Bilgisayarın, internetin ilk yılları… :füü:
    Yalnız ne taksi şoförüymüş…:saygilar: Kısa zamanda bu kadar iyi Rusça öğretmiş kızımıza… :zuhaha::zuhaha:

Gizli içerik:
    Bu alandanki gizlenmiş içeriği görmek için konuya yanıt vermelisiniz.

Bu kitap kuflu.com üyeleri için paylaşmak amaçlı taranmış ve düzenlenmiştir. Lütfen başka sitelere taşımayınız.

merteren, SABAR, kitapkafası ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. htckyc01

htckyc01 Well-Known Member

teşekkürler

3. raindrops

raindrops New Member

kocaman teşekkürler clondike

4. kimya

kimya Well-Known Member

çok çok teşekkürler

5. sheridan

sheridan Well-Known Member

aksiyon dolu bir bd bizi bekliyor gibi görünüyor... emeğiniz ve paylaşımınız için teşekkürler clondike :)

6. aysa

aysa Well-Known Member

E-Kitap: Clondike
    emeğine sağlık çok çok teşekkürler
    daha önce okumadığım bi kitap daha çok serüveni andırıyor konusu, ben pek sevmem serüvenleri ama tabiki sen paylaştığın için güzel olma ihtimali olduğunu unutmayacağım.

7. ElpiS

ElpiS New Member

Sevgili clondike gelişim sandığımıza biraz maceralı bi bd daha ekledik sayende. Emeğine yüreğine sağlık, teşekkür ederim gelişimde eksiğimizin bitmesine çok az kaldı gibi hissediyorum :)

8. Pl1

Pl1 Mary Poppins Site Yetkilisi

bugün gelişim takılmışız ikimizde:)

emeğine sağlık ;)

9. harikaya

harikaya Well-Known Member

Emeğin ve paylaşımın için çok teşekkür ederim:)

10. clondike

clondike Well-Known Member

Ben sevmiştim, umarım beğenirsiniz..

Bazı yerlerde fazla tesadüf kokusu olsa da... Bence güzel bir BD...Özellikle ilk bölümler, karşılaşmaları falan çok iyiydi...:$ Keyifli okumalar...:gül:

Esas jesica'nın sayesinde olacak o iş...:gül: Ben de gelişim çok değil ama olanları eklemeye çalışıyorum. Bir gün biter umarım...;)

Sorma, sayfayı açayım diye girdim, senin gönderdiğini gördüm. Üstelik ikisi de 300 lerden...;)

11. merve03061985

merve03061985 Well-Known Member

12. lupida

lupida Active Member

teşekkürler

13. Elifsu

Elifsu New Member

Teşekkür ederim, emeğine sağlık.

14. mendirek

mendirek Well-Known Member

cok tesekkurler

15. fundac