BD Harlequin Rebecca Winters - Karanlıkta Kalan Günler

'E-Kitap' forumunda clondike tarafından 28 Ağu 2011 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. Candy35

Candy35 Active Member

çok teşekkürler...

2. birdie

birdie Well-Known Member

Sevgili clondike, paylaşımların konusunda nasıl titiz davrandığını, kitaplar ya da yazarlar ve de seriler hakkında nasıl uğraştığını görünce hayran kalıyorum. Yaptığı işi eksiksiz ve doğru yapmaya çalışan insanlardansın sen de. Bu tür ayrıntılar için de ayrıca çok teşekkürler.

3. nebalet

nebalet Member

4. menis

menis Active Member

teşekkürler

5. molly

molly Member

Clondike ellerine saglik ... merak ettim simdi 12 yil arasinda ne olmus ... bide tesekkürler sanalda olsa bize gezi tavsiyede bulundugun icin .Isvicreye gittim ,ABD ye bi sanal göz atayim :)

6. adimsonbahar

adimsonbahar Active Member

ellerine sağlık

7. hnd88

hnd88 Member

........

8. blgnlf

blgnlf Well-Known Member

teşekkürler

9. MoR

MoR Active Member

çok teşekkürler

10. Zelal

Zelal Well-Known Member

Teşekkürler.

11. voemdoil

voemdoil New Member

teşekkürler

12. nirse

nirse Well-Known Member

clondike çok teşekkürler. Tatildeyim, minik kızım denizle tanıştı Onun sevincini görmek çok keyifli ve sen de bana bu kitabı hediye ettin keyfim ikiye katlandı :)

13. hilal

hilal <b>x'будан'</b>

öhöm..!!! :füü:
    tamam :zuhaha::zuhaha:

14. clondike

clondike Well-Known Member

Bazen düşünürüm, bir yere gitmeden orada geçen bir hikaye anlatılabilir mi diye. Deneyenleri gördüm. Bence başaramıyorlar. Oraları bilenler hemen anlıyorlar ziyaret edilmeden yazıldığını. Ayasofya hakkında Avrupalı bir gezginin kitabını okumuştum. Düşünün Osmanlı döneminde gelmiş, gezmiş ve uzun uzun anlatmış. Güya galerilere çıkmış orada içki içmiş falan...İnsanların ibadet ettiği bir yer. Hadi dediği gibi gizli saklı yaptı diyelim, (Ne anlamı varsa bu çocukça hareketin.) öyle bir gaf yapmış ki yenilir yutulur yanı yok.
    Ayasofya'nın galerilerine merdivenlerden çıkıyor Beyefendi!...
    Ben İlköğretim öğrencileri ile Ayasofya'yı gezdiğimde onlara çalışma föyü veriyorum. Eğlenerek öğrensinler diye. Sorulardan birisi... Ayasofya'nın galerilerine çıkan merdivenin kaç basamağı var? :zuhaha::zuhaha:
    50 metreden yüksek bir yapı. Bunu ortasından biraz aşağıda galeriler. Tabi ki İç Narteksten çıkan 2-3 basamaktan sonra merdiven falan yok. O yüksekliğe kim çıkar yoksa. Döne döne çıkan rampalar var biliyorsunuz.
    Yani sözün kısası Beyefendi gezmeden uydurmuş. Diğer söylediklerine inanmak ne mümkün bundan sonra... :hih:
    Yani Google Earth'de gezmek keyifli olsa da, "Seyyah olup şu alemi gezmeli" insan..;)
    Bilbao'ya gitmeli, Guggenheim'in postmodern müze binasını görmeli. Barselona'da Gaudi'nin La Sagrada Familia'sına bakıp ürpermeli. :eek:ff:
    Bitmez....
    (Niye İspanyolca kursuna gittiğim belli oluyor mu?:zuhaha::zuhaha:
    Sevinmesi çok güzel. Benim kız İstanbul'da doğdu. Deniz gören bir evde oturuyorduk Salacak'ta. Ama ilk denize girişi Akdeniz'de Antalya Çıralı'da oldu. 8 aylıktı. Allahım ne ağladı. Koltuğunu denize bakarak koysak ağlıyordu, Ters çevirirsek gözlerini kapatıp uyuyor gibi yapıyordu. Hep öyle olur sandım. Sonra yaz okulları falan. Şimdi güzel yüzüyor neyse ki. Ama yaşı oldu 20... Hala ağlayacak hali yok ya..:füü:

Tarama listesinde hasretle beklediğim kitaplar var. Onlar gelince ben de güleceğim İnşallah!...;)

15. saifa

saifa Well-Known Member

teşekkürler

16. anastasia

anastasia Active Member

teşekkürler

17. turkann

turkann New Member

çok teşekkürler

18. galadriel26

galadriel26 E-kitap Müdavim

Teşekkürler Clondike ve Serres...
    Eskiden beri nette olsa da ben ilk kez burada küflü de görüyorum. Emek ve paylaşım için
    sağolun arkadaşlar. Küflü bambaşka başka yerlerde aramaya gerek yok.

19. hutema

hutema New Member

Teşekkürler

20. sewimli89

sewimli89 New Member

Teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş