Richelle Mead - Vampir Akademisi 4 - Kan Sözü

'Kitap Özetleri' forumunda crazysweet tarafından 9 May 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. edan

edan Member

bncede herkes sewdğine artık kavuşmalı :)

2. evil_girl

evil_girl New Member

6. kitabın adı son fedakarlıkmış bu bna kötü son havası verio ama bnce adrian son bi fedakarlık yapıp dimka ve rozanın arasından çıksın:zuhaha:

3. Freesia

Freesia New Member

Keşke öyle olsaa :D ama banada fedakarlığı yapacak olan kişi dimitri gibi gelioo :(

4. lensa

lensa New Member

Evet çıktı biliyorum ama ingilizce değil mi canım sen mı okuyorsun da buraya yazıyorsun?

5. lensa

lensa New Member

Peki 5. özti ne zaman geliyor? okuduğum kadarıyla Dimitri baya dağıtmış nolucak bunların hali böyle bu kadar dağınıklıktan sonra .S ve daha sonra yan karakterle ilgili yeni bir seri başlıyacakmış ana karakterler olarak ilginç zaten yazar da ilginç bir çok şeyi bir arada yapıyor :D umarım bu serinin sonunu üzmeden batırmadan büyüsünübozmadan bitirir =)

6. evil_girl

evil_girl New Member

dimkacımı öldürmese barii :eek:ff: :'(

bide sanırm 5. veya 6. kitapta rose&adrian yatıyomuşş :'( sonra rose adriana kan teklif ediyomuşş adrianda kabul ediomuşş :'( :'( bundn sonra rose&dimitri yaparsa (ki öyle olsun isterdmmm) biraz saçma olur ve bance adrianın kabul etmesi çok kötü olmşş :(

7. ---

--- New Member

yan karakterler derken?

8. kikujirokedi

kikujirokedi New Member

o kitaplarda rose yi ana karakter yapmıcak yani başka birinin ağzından anlatcak ama bu kesin bi karar değilmiş arkdaşlar haaaa bu arada kan sözünü çevirmeye başlamayı düşünüyorum çevirmemi isteyenler lütfen buna teşekkür etsin eğer az kişi ederse çevirmeyi düşünmüyorum :)

9. Freesia

Freesia New Member

ben 5.kitabı yarım yamalak okudum ama adrianla rose birlikte olmuyorlar. rose korunmadığı için reddediyor tam olayın ortasında :)D) ama kan teklif ettiği doğru :( daha da kötüsü dimitri bu ısırıkları görüyor :(

10. Tear

Tear New Member

teşekkürler

11. Tear

Tear New Member

lütfen çevir , lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen ...

ve tüm bilgiler için herkese çoook teşekkürler :)

12. wishmaster

wishmaster New Member

teşekkürler

13. Tear

Tear New Member

5. kitabı nerden ve nasıl okudunuz ?

14. evil_girl

evil_girl New Member

bu yazarnn dimitri ve rosela derdi ne acaba:'( peki dimitri ne dioo bu yaptıklarınaaa :eek:ff: okuyabildinmii bu arada verdiin bilgi içn saoll :) (sanırmm hep üzücü şeyler paylaşıoommm ama napıım ki :D :D

15. melanie

melanie New Member

arkadaşlar ben inglizcesini indirdim; aynı zamanda audio book olarak da indirdim; ilk 3 bölümü okudum, sınavlar sebebiyle ne yazık ki okuyamıyorum; okuduğum kadarıyla en heyecanlı ve duygusal bölümler bu kitapta olacak gibi; rose sürekli git geller yaşıyor, lissa ve dimitri arasında yaptığı seçim onu mutsuz ediyor, lissa'yı inanılmaz özlüyor, ama sevdiği erkek için yapması gereken bir sözü var; ve bu sözü yerine getirmek sandığından daha zor görünüyor...

16. crazy_-_buse

crazy_-_buse New Member

tşekkür ederim yaa spr sabırsızlıkla bekliyorum.....

17. Freesia

Freesia New Member

sembol123 5.kitabın ingilizce ebookunu internetten bulabilirsin

Önemli değil cnm:) Evet yazarı bende anlamıyorum. Umarım seri Dimitriyle birlikte mutlu biter :eek:ff:Rose Dimitri ısırıkları görünce bu seni ilgilendirmez falan diyo soğuk bi şekilde. Dimitri de evet en doğrusuda bu zaten hayatını benden uzak kalarak geçirmelisin diyor. Rose da sinirlenip artık böyle davranmayı kes diyor ama cümlesi yarım kalıyor çünkü kraliçe Tatiananın gardiyanları Rose'u almaya geliyorlar. Dimitri Rose'un gitmesine izin vermiyor hatta gardiyanlarla savaşıyor onun için :'( Rose artık durmasını söylediğinde Dimitri, seni almalarına izin vermeyeceğim diyor. Ama Rose ısrar edince gitmesine izin veriyor:'(

18. evil_girl

evil_girl New Member

bn bide roseu anlamıommm:$ şimdi nası yani ilk önce kendi souk davranıp sonra dimkanın soğuk davranmayı kesmesinimi söylüyoo :sak sak: yani sadece alkışlayabilirm bu kızı :sak sak::zuhaha: zatnn kafa takmayalımmm ne yzdığını yzar bile anlamamıştrr :) öyle karıştırmışkii artıkk neyse zten bu kdr dimka hayranı varkenn... dimkayı seridn atamaz (yani sanırmm bu kadından herşey beklenir:):))

19. @ysun

@ysun New Member

teşekkürler

20. Scream Lutz

Scream Lutz New Member

Böhüü :S
    Aşkları gittikçe mahfoluyor.
    Üzüldüm dimitriye.
    Ama yazar mutlu sonla bitirir inş. seriyi :D
    Çok üzücü ya :S
    Teşekkürlerr.

Bu Sayfayı Paylaş