Richelle Mead - Vampir Akademisi 4 - Kan Sözü

'Kitap Özetleri' forumunda crazysweet tarafından 9 May 2010 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. Freesia

Freesia New Member

aslında rose a hak vermiyor değilmm. beni bu kitapta rose kadar dimitri de sinirlendirdi. 3.kitapta rose a onu ne kadar çok sevdiğini gösterdikten sonra bu kitapta rose un onu defalarca sevdiğini söylemesine rağmen onun verdiği cevap "Aşk söner (yada solar gibi bir şey) Benimki söndü"dedi.:kzgn: Ama ben dimitrinin rose' u artık sevmediğini kesinlikle düşünmüyorum. onu hak etmediği için söylüyor bence :eek:ff:

Ama herşey yazarın suçu tabii:D Ama dediğin gbi bencede bu kadar dimitri hayranı varken bir şeyleri mutlaka düzeltmek zorunda... diye umuyorum :D

Bu arada 6.kitabın kapağını gördünüz mü?
    Ben hiç beğenmedim :dil:

2. evil_girl

evil_girl New Member

bncede onu hak etmediği içn söylüoo... roseu sevmese gardiyanlarn onu götürmesine izn verirdi yani onun içn savaşmazdı:eek:ff: ama serinin sonu bnce rose&dimitri bitsin adrianda dimitri roseu esir tutarken biriyle çıkmaya başlamıştı yaa... adını şimdi hatırlamıyorm ama ii biri diildi herneyse onunla bitecekk hm sanırmm o kızda ruh elementinde uzmanlaşmıştı. heralde ii anlaşırlar:D ve kitabın kapağına gelince bncede hiç güzel diil:dil:

3. Freesia

Freesia New Member

Aa evet Averydi o kız bn onu unutmuşum. Bencede onunla olabilir :) ama rose'u bu kadar çabuk unutamaz bence.

Off şu 6.kitap çıksın artık aralığa kadar nasıl beklicezz:help:

4. evil_girl

evil_girl New Member

bncede roseu o kadr çabuk unutmazz:eek:ff: sanırm 6. kitapta krliçe tatiana öldürülüyomuşş ve rose öldürdü die idam edilecekmiş kitapta abenin (rosenin babası) roseu kurtarması ile ilgiliymişş...abe roseu kurtarmak içn bn öldürdümm demese barii:'( zatn kitabı rose anlatmayacakmışş :kzgn:yani yazar isterse roseu öldürebilir :'(

5. Freesia

Freesia New Member

Kraliçe Tatiana 5.kitapta öldürülüyor. Hatta Dimitri'nin onun için savaştığı zaman kraliçenin gardiyanları rose'u almaya gelmişti. Rose Dimitri' yi ikna edip teslim olduktan sonra gardiyanların Victor'la ilgili bir şey demelerini bekliyor ama onlar Kraliçe Tatiana' nın ölümü suçundan tutuklusun dediği zaman şoka uğruyor. Sonrada Tatiana Ivaskov imzalı bir mektup buluyor. Ama onun yazdığından emin değil, herhangi biri yazmış olabilr diye düşünüyor. Mektupta Lissa' nın başa geçmesi gerektiği ve onun Eric Dragomir adında bir kardeşi olduğunu söylüyor.

Mektubu okuduktan sonra Abe yanına geliyor. Ne oldu diye soruyor. Ama mektupta bu sırrı olabildiğince az kişiyle paylaş yazdığı için Rose hiçbir şey diye geçiştiriyor.

Zaten sonuda Rose' un idam edilebileceğini öğrenmesiyle bitiyor.

Kitabı Rose' un anlatmayacağını nerden öğrendinn :S öyle olacağını zannetmiyorum ama emin değilim :eek:ff:

6. evil_girl

evil_girl New Member

ahh harika ztn bi lissanın kardeşi eksikti oda oldu tamamdır:zuhaha: kitaıpmı roseun idam edilebileceğini öğrenmesiyle bitiyo:eek:ff: 6. kitap çıksıınnn... artık hız açısından sadece yazarı diil yayın evinide suçluyorm:kzgn: roseun anlatmayacağını da bi yerden okumuştmm:D

7. Rosemarie

Rosemarie New Member

ayy şak bgib yaaa ben ne çok şey kaçırmışım 5.kitaba kada biliyordum konuları neler olcak vs ya somaı ayıptır nerden öğrendiniz yaaa ?? Rose idammı edilicek??? şaka mı buu?? Hayıor yaaa olamamaaazz ha Dimitri zaten yalan söylüyor puff :(:( durun şimdi ben bi okim hepisini :(:(:(

8. Rosemarie

Rosemarie New Member

hadi yaaaaa dimitri görücek mii ??? Rose npıyor ya bu kzızın sorunu var yaaa puıff ne yapmay çalışıyor anlmamıyorum sevmiyosun onu işte ne diye onu oyalıyorsun kii??

9. Freesia

Freesia New Member

Evet Rose adrianı sevmiyor sırf Dimitri'ye olan kızgınlığından yapıyor

Bakalım Rose bulabilecekmi Eric' i... Evet kitap öyle bitiyor :eek:ff: Kitaplar 6-7 ay arayla çıkıyor malesef:eek:ff: Rose kurtulacak mutlaka ama o son fedakarlığı biri onun için yapıcak. Abe olursa o kadar da umrumda diil. Yeterki Dimitri olmasın :)

10. jamgas

jamgas New Member

teşekkürler

11. evil_girl

evil_girl New Member

bncede dimitri olmasınn da... bnce abe rose içn ölecekse önce rose abenn babası olduğunu öürensinn:eek:ff: bildiğim kadarıyla . kitapta büyük ihtimalle rose erici bulucakmışş:) keşke rose annesine abedn bahsetse herhalde annnesi anlar :eek:ff: bide dimitri rose içn savaştı yaa... şimdi rse yine umutlandıı offf kşke 6.kitap bir an önce çıksa:help:

12. edan

edan Member

ayy çok heyecan werici bütün bu bilgiler için tşkür ederim :)

13. ---

--- New Member

bune yha çok heyecanlandım şimdi ben daha kan sözünü okmadım off 25 ağustosu iple çekiyorum :(

14. Steven <3

Steven <3 New Member

teşekkürler

15. özlem coşkun

özlem coşkun New Member

ya nolur 5. kitabın özetini çıkarın:(:(:':)'(

16. Forever_Edward

Forever_Edward New Member

Ay inanamıyorum olanların şokunu yaşıyorum şuan. 3. Kitabı göz yaşlarıyla bitirmiştim ve 4. kitapta Dimitrinin herşeye rağmen iyi olacağını ummuştum. :( ah ya Adrian çok tatlı ama Rose ve dimitri mutlu olsun birlikte olsun istiyorum:'(

Özetler için çok teşekkür ederim arkadaşım

17. crazysweet

crazysweet Member

her zaman:D 5.kitabınkinide bulunca hemen koyucam ;)

18. Tear

Tear New Member

çok saol :))

19. evil_girl

evil_girl New Member

rose adriana
    seni birazcık seviyorum bile.yeniden denemek istiyorum.seni hayatımın içinde istiyorum.eğer yeniden birlikte olmak istiyorsan bende istiyorum" diyor

adrianda ona seni ilk gördüğüm andan beri senden uzak kalamadım diyor.
    rose adriana yaklaşır başını göğsüne koyar.
    rose:biz bunu başarabiliriz,yapabileceğimizi biliyorum yeniden s.çıp batırırsam ayrılırsın
    adrian :keşke bu kadar kolay olsaydı,unutuyorsun kolayca bağımlı olan bir kişiliğim var.sana bağımlıyım.birşekilde düşünüyorum bana bütün kötü şeyleri yapabilirsin .yine sana geri gelirim.

neyse böyle konuşuyorlar falan bir ara rose adrianı sertçe kendine çekiyor öpüyor oğlumuz bile şaşırıyor!!!
    sevişmeye başlıyorlar

rose bir ara içindn :dimitriden sonra asla yeniden sex istemeyeceğime inanmıştım.ama şimdi?oh ,bunu istiyorum.belki biraz dimitrinin reddedişinin fiziksel tepkisiydi.belki biraz şu an, aniden olan bir şeydi.belki adrian için aşktı belki sadece arzuydu.bu herneyse adrianın ellerinin ve ağzının altında beni güçsüz bıraktı.
    diye geçirdi.
    sevişmeye başlıyorlar.
    adrian "nesin sen rose hathaway?gerçek misin?bir rüyanın içinde bir rüyamısın?beni uyandıracağını düşünerek sana dokunmaya korkuyorum.kaybolacaksın."

rose bana dokun ve bul der ve onu kendine çeker.ikiside çıplaktır.

devam ederlerken rose un aklına korunma gelir.herikisininde yanında kondom yoktur bırakmak zorunda kalırlar.
    adrian bu riski almaya istekliyim der ama rose çocuk istemediği için kabul etmez.

adrianda tamam başka bir zaman ozaman der.(zavallım okadar uzun zaman beklemişti ki bu anı bende üzüldüm :))

sonra ona boynunu eğer kan teklif eder.

adrian "rose ne sorduğunu biliyor musun "
    rose "evet .bunu istemediğini söyleyemezsin

roseun boynuna dişlerini gömer ve içer. :eek:ff::':)'( (bu ne yaaa ağlamak istiyormm:':)'()
    3 özet dha yzcmm ama biri dimitri normale dönmdn önce biride tam dönerknn :D

20. edan

edan Member

off çok teşekür edeirm :):):):)

Bu Sayfayı Paylaş